-Çeyiz hazırlığı yapan kızlar tavsiyelerle resimlerle burdayız-Buyrun sohbete...

şimdi eregli diyince baktım hemen ama çok abartılı onlarya allı güllü etekleri fırfırlılar hiç hoşuma gitmiyor:umursamaz:

oks bebem
resim.aspx

resim.aspx

elartta bunları beğendim ben.

Son düzenleme:
Bu arada kızlar elartta sitenin birinde kampanya var yatak örtüsü alana 130 liralık saten nevresim hediyeymiş bilginize:KK70:

Fikrimce bunlar çok sükseli duruyorda aynen em uğraşıp duramam özelliği bozulmasın diye üzerine hoop diye atlayınca incileri dökülmicek özentisiz kullanılacak olsun diye bende günlük pırıltısız bişey aldım. Amma nevresimlerim çok güzel:lepi:

kim nereye ne yazıyor yavCADIARZU
eregli bunlar bile bana çok canım ya
sen de alacakmısın yatak örtüsü?

kim nereye ne yazıyor yavCADIARZU
eregli bunlar bile bana çok canım ya
sen de alacakmısın yatak örtüsü?
Aşağıdaki etiketlerden bahsediyoruz aga.
Aldım bebem ben bi tane abartısız bişey başka almayacağım. Bi de şey dicem ben hemen hemen tüm çeyizimi internetten edindim pişman diilim beklentilerini karşılayan tanıdık markalar oldukça sorun olmuyor.
Aaa güz gelmiş naber kuşum?

Aşağıdaki etiketlerden bahsediyoruz aga.
Aldım bebem ben bi tane abartısız bişey başka almayacağım. Bi de şey dicem ben hemen hemen tüm çeyizimi internetten edindim pişman diilim beklentilerini karşılayan tanıdık markalar oldukça sorun olmuyor.
Aaa güz gelmiş naber kuşum?

anladım canım güle güle kullan sendea.s.

Saol canım.
A kızlar çeyiz meyiz derken gelin yatağı mı ne oluyorya hani onlardan alacak mısınız?j

hmm bunlar nevresim galiba üstlerinde de piklerri mi var?ilk gece içinler sanırım
ben kırık beyaz bir nevreim aldım sadeece ama bir tane de bembeyaz hafif dantel desenli gibi olanlar varya onlardan da istiyorum ama son zaman param olursa alırım heralde çok da şart değil çünkü
6. 7. eklediğin gibi bişy olailirkaydirigubbakcemile5

kızlar ben bunu çok beğendim ama 400 milyon yaaa:sinifsinif:
1256288214796951b.jpg

5091buyuk.jpg

btacottavayo711.jpg

resim.aspx

resim.aspx

resim.aspx

resim.aspx

resim.aspx

resim.aspx

BG3006.jpg

Bunlardan iştek, çok güzeller uykum geldi eklerken yaw.

kızlarr çok gzl bunlar zeynep bayıldım eklediklerine.
400 de olsa değer cnm bunlara işte bende bu tarz bişyler istiyorum. zevklerimiz yakın senle sanırıım. ereğli ilk eklediğinede çok bayıldım cnm ya.
selam kızlarr bu aradaa opuyorumnanaktan

kızlarr çok gzl bunlar zeynep bayıldım eklediklerine.
400 de olsa değer cnm bunlara işte bende bu tarz bişyler istiyorum. zevklerimiz yakın senle sanırıım. ereğli ilk eklediğinede çok bayıldım cnm ya.
selam kızlarr bu aradaa opuyorumnanaktan

ben sade ama ağır şeyleri seviyorum canım birde ne olursa olsun yumuşacık olsun kaydirigubbakcemile5

grnt109s.jpg

kızlar anlatmıştım size yapıom ama yünüm yetmedi die.
krem rengi olandan düz ördüm başta 5 tane yumak almıştım ama yetmedi aynı yünden bulamayınca söktüm 5 tanede koyu yeşil aldım böle bişey oldu

X