Çeyiz hazırlığı ve fikir paylaşımlarımız (Sohbet bölümü)

kızlar ıyı geceler ben cıkıyorumm

selam kıscelerr...uzun zamandır ugrayamıorum buraya..özledim sizleri..

Sezellllllllllllll nerdesinn kızz senn kaydirigubbakcemile
Tatil yapmaktan sıkılmadın mıı :umursamaz:

aranızda hiç organlarını bağışlayan varmı
merak ettim?
Ben bağışladımm hatta ehliyetimde tüm organlarımı bağışladım şıkkı işaretli :kedi:
Koçişede söyledimmm haberin olsun böyle böyle zamanında ben bi form doldurdum organlarımın tümü bağışladım dedimm..koçişimde ailemde biliyorr benneyaptımki

sanal alemde hedıyelerım unuttuklarım varsa ozur bısey bakarken tesaduf gorup hosuma gıdenler uyumlu gordugum kısılere
betama
Ayy çok beğendimm saol nihalimm balımmmm Şeniz
neyse canlarım benım yaa cıkıyom benn
bana şans dıleyın
göremedığımın tum canlarım cok özluycemm sızlerı
herkese bol selam
Böcüğümmm herşey dilediğinn gibi gönlüncee geçer inşallahhh...
Özlücem kız senii düğünden sonra hemen gell emii :gitme:

Buralardayım eticinim,

Arasıra takılıyorum kız yok ne sıkılması bi gün totomun üstüne oturup evde oturamadım hep bişiler çıktı :hulya:

Naber keyfin nasılll?

İyi walla nolsunn sobayı kurduk çocuk odasına sıcak sıcak oturuyozz sezell bi cici oda olduki sormaa opuyorumnanaktan
İlk defa bu evde kemiklerime kadar ısındımm artıkk üşümüyorumm :lepi:
Niye baştan kurmamışızz hayy aklımızaa :umursamaz:

Senin nasıl geçiyor tatill neler yapıyosunn geziyon mu hepp kaydirigubbakcemile5

İyi walla nolsunn sobayı kurduk çocuk odasına sıcak sıcak oturuyozz sezell bi cici oda olduki sormaa opuyorumnanaktan
İlk defa bu evde kemiklerime kadar ısındımm artıkk üşümüyorumm :lepi:
Niye baştan kurmamışızz hayy aklımızaa :umursamaz:

Senin nasıl geçiyor tatill neler yapıyosunn geziyon mu hepp kaydirigubbakcemile5

Ayyy ne iyi etmişsiniz ya soba gibisi yok wallahi, ben çok severim iliklerine kadar ısınıyo insan, bide sobanın üstüne mandalina portakal kabuklarını koydun mu ohhhh mis misssss.
Yok anacım ya ne gezmesi benim nişan zamanından kalan alerji izlerim kaldı bacakalrımda onun için doktora gittim, kan testi istedi bi gün sonuçlarını almaya gittim bi gün aöf için büroya gittim vs. vs. hep bişiler çıkıyo 1 hafta bitti daha bişey anlamadım wallaa.

Şimdi de canim sıkıldı balayı otellerine bakıyorum. Hem hesaplı olsun, hem güzel olsun falan filan napcas bilmiyorum :sinifsinif: siz nereye gitmiştinizz?

Ayyy ne iyi etmişsiniz ya soba gibisi yok wallahi, ben çok severim iliklerine kadar ısınıyo insan, bide sobanın üstüne mandalina portakal kabuklarını koydun mu ohhhh mis misssss.
Yok anacım ya ne gezmesi benim nişan zamanından kalan alerji izlerim kaldı bacakalrımda onun için doktora gittim, kan testi istedi bi gün sonuçlarını almaya gittim bi gün aöf için büroya gittim vs. vs. hep bişiler çıkıyo 1 hafta bitti daha bişey anlamadım wallaa.

Şimdi de canim sıkıldı balayı otellerine bakıyorum. Hem hesaplı olsun, hem güzel olsun falan filan napcas bilmiyorum :sinifsinif: siz nereye gitmiştinizz?
Geçmiş olsunn canımm :1hug: Hastaneye giripte o gün çıkabilen biri görmedimm ben şimdiye kadarr :sinifsinif:

Biz Martı La Perla'ya gittik içmeler/Marmaris hemşomda aynı otelde kaldı biz çok sevdik sakin sessiz tam kafa dinlencek bi yerdii çok ta kalabalıkta değildi otel memnun kaldık yanii fiyatıda diğer otellere göre daha makuldüü :kedi:

Geçmiş olsunn canımm :1hug: Hastaneye giripte o gün çıkabilen biri görmedimm ben şimdiye kadarr :sinifsinif:

Biz Martı La Perla'ya gittik içmeler/Marmaris hemşomda aynı otelde kaldı biz çok sevdik sakin sessiz tam kafa dinlencek bi yerdii çok ta kalabalıkta değildi otel memnun kaldık yanii fiyatıda diğer otellere göre daha makuldüü :kedi:

Hemen bakıyorum canikomm,
Ya Ekim ayında oralar nasıl olur acep uffff, ekim çok mu geç olur yawCADIARZU

Laa gülsünnn odanıza canlı çiçek mi koydular laa, banyonuzu da çiçeklerle mi donattılar, ayyy özel nevresim takımı filannzemuszemus

Hemen bakıyorum canikomm,
Ya Ekim ayında oralar nasıl olur acep uffff, ekim çok mu geç olur yawCADIARZU
Kızz burçişi duymadınmıı kasıma kadar orası doluuu ve havalar güzel oluyorr bence ne güzel kafa dinlersinizz miss opuyorumnanaktan
Laa gülsünnn odanıza canlı çiçek mi koydular laa, banyonuzu da çiçeklerle mi donattılar, ayyy özel nevresim takımı filannzemuszemus

İvetttt şampanya,odaya kahvaltı tepsisii ohh mistiii opuyorumnanaktan şmpanyayı getirdik eve çünküm biz alkol kullanmadığımız için saklıyoz sadecee kaydirigubbakcemile3
küvett doluydu içi köpüklü japon gülleriyle süslemişlerdi..Yatağımız çiceklerle süslüydüü güzeldii ben sevmiştim otelii :asigim:

Kızz burçişi duymadınmıı kasıma kadar orası doluuu ve havalar güzel oluyorr bence ne güzel kafa dinlersinizz miss opuyorumnanaktan

İvetttt şampanya,odaya kahvaltı tepsisii ohh mistiii opuyorumnanaktan şmpanyayı getirdik eve çünküm biz alkol kullanmadığımız için saklıyoz sadecee kaydirigubbakcemile3
küvett doluydu içi köpüklü japon gülleriyle süslemişlerdi..Yatağımız çiceklerle süslüydüü güzeldii ben sevmiştim otelii :asigim:

Süpermişş not ettim, aşkımla bi ara bakıcaz hepsine bi tur şirketine gitmek gerek sanırsam kaydirigubbakcemile2

ya parlpalm :kedi: kargonun saatini kaçırdım, pazartesi yollucam 2 günde elinde olurmuş ızmir'e yani çarşamba olur demi?

olur canım olsun möhim değil bende p.tesi kargo yapıcam kısmetse tubi'yeopuyorumnanaktan

Son düzenleme:
günaydın kızlar,iyi hafta sonları...

böcüğüm mutluluklar canım gelmişsin ama görüşemedik senle hiç çok mutlu ol inşallah...

sanal alemde hedıyelerım unuttuklarım varsa ozur bısey bakarken tesaduf gorup hosuma gıdenler uyumlu gordugum kısılere
ayşeme

nihalim canım teşekkürler çok mutlu oldum :)

X