Çeyiz hazırlığı ve fikir paylaşımlarımız (Sohbet bölümü)

hımm valla bi sinan yılmaz hoptek var onu seviyorum :)))

tüh yaa densem bugün demişti ben yardım ederim istersen diyede sen çıkınca kaldı.. cimilli ibo falan demişti sanki..

Sonbahar çok güzel olmuuuşş buda iyi bi fikir olabilir :)

teşk. ederim cnm.değişik fikirleri seviyrm bende.
ama sevgililer gününe yaparım onu bilemiyrm :KK43:

iyi geceler böcüğümm ve bol şanss :) herşey umduğundan daha güzel geçsin, dualarımız seninle..

mutluluklar şimdiden sana :)

iyigeceler böcük bol şanslar bende hala cevap bekliyorum :KK43: neyse umarım sen hallettin herşey gönlünce olsun

lahanacım rıca ederım
can sıkıntısından aklıma gelenlerı koydumm opuyorumnanaktan

lahana ban su avatar topıkını atabılırmısın canım

canım aslında unutmadım ama bıseyı gorunce aa bunu buna yapıyım dedım senı daha yenı yenı tanıdıgım ıcın kafamda otutturamadım

şaka yapıyorum canım yaa ben şu telaşelerden bi doğru dürüst gelemiyorumki ...

gündüz hele işyerinde işlerimi topluyorum tam yazmaya başlıyorum buraya bi tel geliyo bi isafir bi bakıyooom oooo 10 sayfa geçmiş hadii sil baştan öle öle akşamı ediyorum e akşamlarıda anca eve gidip bakıyorum ustası vs iş bitmiyo bu saatte ancak geliyorum eve , normal bişey anlatamıyomki ne oluşsun aklınıza .....

şaka yapıyorum canım yaa ben şu telaşelerden bi doğru dürüst gelemiyorumki ...

gündüz hele işyerinde işlerimi topluyorum tam yazmaya başlıyorum buraya bi tel geliyo bi isafir bi bakıyooom oooo 10 sayfa geçmiş hadii sil baştan öle öle akşamı ediyorum e akşamlarıda anca eve gidip bakıyorum ustası vs iş bitmiyo bu saatte ancak geliyorum eve , normal bişey anlatamıyomki ne oluşsun aklınıza .....

tatlı telaslarda bıtecek cnmm ne guzell darısı basımızaaaa

tatlı telaslarda bıtecek cnmm ne guzell darısı basımızaaaa

tatlı olmasına tatlıda sen gel yorgunluğu bana sor , bazen pilim bitiyo gibi oluyo toparlanıyorum ama 2,5 ay daha koşturmaca sonra inş. evimizde olcaz ...
arada şikayet etsemde hamd olsun ,,,benim bu kadar ilgilenmemin sebebide allah razı olsun kayınvalidem kayınpederim herşeyi en ince ayrıntısına kadar mesela kapı koluna varıncaya kadar herşeyi bana sorarak alıyolar ondan sürekli gitgel yapıyorum ...

:1hug:

amin canım amiin daha daha güzelleri senin olsun inş...

kızlarrr nefesım nıye gelmıo bılen varmı
eda nerde kaldıı
bıdee aime naptı acabaa

tatlı olmasına tatlıda sen gel yorgunluğu bana sor , bazen pilim bitiyo gibi oluyo toparlanıyorum ama 2,5 ay daha koşturmaca sonra inş. evimizde olcaz ...
arada şikayet etsemde hamd olsun ,,,benim bu kadar ilgilenmemin sebebide allah razı olsun kayınvalidem kayınpederim herşeyi en ince ayrıntısına kadar mesela kapı koluna varıncaya kadar herşeyi bana sorarak alıyolar ondan sürekli gitgel yapıyorum ...

:1hug:

amin canım amiin daha daha güzelleri senin olsun inş...

ne gzel senın fıkrını almıs olmaları cnmm
ıns canm hepımızın olsunn en güzellerizemuszemus

sanal alemde hedıyelerım unuttuklarım varsa ozur bısey bakarken tesaduf gorup hosuma gıdenler uyumlu gordugum kısılere

burcuma

]

ahhh canım yaaaaaopuyorumnanaktan
ne kadar tatlı bir armağan seçmiş benlm içinopuyorumnanaktan

kızlar yaa 16 ocakta 10. yılımızı kutlıcaz ya :) hediye altrnatifleri düşünüyorum :))) bugün biri demişti bi sitede kavanoz içinde notlar var, hoşuma gitti fikir böyle birşey yapsammı? iki çeşidi var :)
bi kalp kağıda çeşitli notlar yazıcam:

6902.jpg

yada rulo kağıt yapıp kurdela bağlıcam :)
6927.jpg

nanedem gibi kalmıştı aklımda ama kim söylediyse teşekkür ederim çok hoşuma gitti :)))

papicim ben düşümekte öte görmüştüm daha önce sitede u gün annemle aldım bileee kavanozunu kaydirigubbakcemile3 annemde kalpleri kesecek gitmedenyerimseniben
ama ben 1 yıldaki hafta sayısı kadar yapıcam a.s şiirleride kemdim yazıcam yerimseniben sevgililer günü için

sen asıl heıyeyıı gormemısın burcumm

Kızlar bu arada beim pc de harfler bozuldu

Şu an ekran klavyesiyle yazıyorum. ayvayı yedim.
b ve n harferi basmıyor apıcam bilmiyorum

haeriiz olsunnnnnnnnn

burcu benımde ısyerınde b u ve n harflerm basmıoo cok snır bısı bılırım

X