Çeyiz hazırlığı ve fikir paylaşımlarımız (Sohbet bölümü)

ben söylemiştim canım :)))) teşekkürler tatlım bende yapmayı düşünüyorumda

senmiydinn :1ninca: o zaman sağol esmaa :) sen ikinci esma sı oluyosun topicin, ben daha önce görmedim sanki seni :)

bi şiir gibi bişi vardı yan seni seviyorum çünkü; diye başlayıp bir sürü cümle kurulmuştu, kalplerin üstüne onlar yazılabilir gibi geldi :))) çok şey yazmak lazım çünküüü..

senmiydinn :1ninca: o zaman sağol esmaa :) sen ikinci esma sı oluyosun topicin, ben daha önce görmedim sanki seni :)

bi şiir gibi bişi vardı yan seni seviyorum çünkü; diye başlayıp bir sürü cümle kurulmuştu, kalplerin üstüne onlar yazılabilir gibi geldi :))) çok şey yazmak lazım çünküüü..

evet birlikte şiirleri araştırır buluruz canım
bende nazım hikmetin biresürü şiiir kitabı var kısa kısa notlar yazarım oradım .))
evet topiğin ikinci esmasıyım tanışmıştım adaşımla birkaç kez giridm topiğinize ama o kadar kalabalıksınızki maaşallah arada kaynadım hep :gitme:

ıyyım cnm yaa yana yana şarkı arıyom yaa
yardım edın nolurr
horon ve kolbastı olabılır
ankara oyun havalrı falan

Seni seviyorum,
çünkü her sabah kalktığımda bir günü daha seninle geçirecek olmanın mutluluğunu yaşatıyorsun bana

Ben güne seninle başlıyorum ve her gün hayatı yeniden keşfediyorum

Seni seviyorum,
çünkü gökkuşağının her tonunu gölgede bırakan en parlak renksin sen. Herşey senin rengini taşıyor ve benim için ancak o zaman anlamlı oluyor.

herseyım hazır cok şükür
kına gece elbısem gelınlığımı ayakkabılarım falan
yarın öğlene kadarmuzık işini halletmem lazım

gündüz yazdıysan kaynarsın :)) çok hızlı ilerleyince muhabbet arada mesajlar görülmüyo, yada başka birşeye cevap yazarken arada okunsa bile unutuluyo :)) alışırsın sende zamanla hızımıza kaydirigubbakcemile5

herseyım hazır cok şükür
kına gece elbısem gelınlığımı ayakkabılarım falan
yarın öğlene kadarmuzık işini halletmem lazım

hımm valla ben bi trakya tarafını biliyorummm hihoyyyt damat oyunu vardır halay giib bişi, onu çok oynarız bizim sülalede :) sen hep karadeniz falanmı çalcaksın? ona göre bakalım belki buluruz bişiler

gündüz yazdıysan kaynarsın :)) çok hızlı ilerleyince muhabbet arada mesajlar görülmüyo, yada başka birşeye cevap yazarken arada okunsa bile unutuluyo :)) alışırsın sende zamanla hızımıza kaydirigubbakcemile5

zamanla alışırım ee daha yeniyim sitede yeni arkadaşlıklar kurmaya çalışıyorum :)

böcükcüm şimdi benim kuzene yadım müzisyen bana müzik yollicak ama nasıl eklerim sana nasıl verebilirim bilmiyorum yoksa internettenmi indireceksin ?

biz iç anadolu bölgesındenız cnm genelde ankara havası ve yöremıze aıt kıyafetlerle oynadığımız
kaşık oyunları vardır
görmuşsundur belkı def ve kaşıklar ıle
ama aşkımın tarafı laz olduğu ıcın genelde horon bende horon sevyom
o yüzden

esmacım cnm şarkıların ısmı lazım ındrmek sorun deıl bırıne vercez onlar bulup çalcak onemlı olan şarkıcı ve şarkı ısmı

papibjk canım hedie için alıntıdan gördüm.
ben üstteki kalplerden yapıp şiit yazdım üstlerine.
her kalbe bir dörtlük.
ama hedie kutusunun üstüne yaptım.atkı almıştım
grnt0672.jpg

grnt068z.jpg

buda kapağının üstü açarken okusun die

esmacım cnm şarkıların ısmı lazım ındrmek sorun deıl bırıne vercez onlar bulup çalcak onemlı olan şarkıcı ve şarkı ısmı

tamam cnaım ben şimdi öğrenir yollarım sana sende internetten bir dinlersin beğenirsen koyarsın bende dinlemedim o yüzden yazdım kuzene birazdan cevap gelir yani umarım

kına gecesi havaları die ara böcük.
hiçde bilmem böle şarkıları
ankaralılar var ya onlardan indir.

hımm valla bi sinan yılmaz hoptek var onu seviyorum :)))

tüh yaa densem bugün demişti ben yardım ederim istersen diyede sen çıkınca kaldı.. cimilli ibo falan demişti sanki..

Sonbahar çok güzel olmuuuşş buda iyi bi fikir olabilir :)

neyse canlarım benım yaa cıkıyom benn
bana şans dıleyın
göremedığımın tum canlarım cok özluycemm sızlerı
herkese bol selam

möcüğüm bol şanslar ıns hersey cok güzel gecer

X