Çeyiz hazırlığı ve fikir paylaşımlarımız (Sohbet bölümü)

cok güzelmiş ve dogruda

aminnnnnnnnnnn:Saruboceq:

kocaman bi AMİNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNN de bunaa :Saruboceq:

amin canlarım ağzınıza sağlık ancak yakaladım yahu oku oku

kızlar okadar mühim tiyolar deil yaw sizde biliosunuzdur mutlaka arkidişim bilmiosa die söledim okadar:) burda sölenmez abıpp :kedi:

çarpıntım çok oluo yaaa

hayatimm ablanında oluomuymuş çarpıntısıı?

Canımcım, arkadaşım hamile senle aynı aşağı yukarı haftası. Onda da oluyormuş

Hatta böyle heyecanlanayım ya da böyle aklımdan bişey geçsin nasıl hemen kalbim çarpıyor korkutuyor beni demişti yerimseniben

Üzdümse sizi çook özür dilerim...
Beta yazdıklarını okuyunca gözlerim doldu , annemi özledim yine..
Ama benimde çoçukluğum böyle geçti.
Biraz büyüdüğümde annem çalışıyordu, çalışmak zorunda kalmıştı.
aynı betam gibi sokakta beklerdim annem gelsin diye dakikaları sayardık.. Evde sıcak yemeğimiz hazır olmazdı o zmanlar ama koştur koştur hemen hazırlardı. Hele sabahları herkesin annesi götürürdü okula bense yalnız çıkardım evden.
Bunları yaşadıktan sonra kendi çoçuğuma nasıl kıyarım diyorum şimdi..

ekşın insanı sinay :1closedeyes:

komşunuzada geçmiş olsun üzüldüm..
Allah kimseye yaşatmasın inş...

duanada yürekten aminnnnn..

mandilin o yazıyı okuyunca gözlerim dolu..
çok saol paylaştığın için :1hug:

esmoşum senin duanada amin canım...

hee bidee
lahanacım avatar yine pek şirin ya :))

Mandişş napalım şartlar o zaman onu gerektiriyordu ama sonunda annem benim ağlamalarıma dayanamadı işi bıraktı babam sigortasını dışardan ödedi iki iş birden yaptı saolsunn babamında hakkı çok opuyorumnanaktan

Bende mahalle ortamında büyüdüm okul zaten dibimizdeydi mahalle arkadaşlarımla hep beraber giderdikk bide saçlarımı babam tarardı örerdi..Bazen kurdela bağlamasını beceremezdi öğretmenim annanemden sonra 3.annem öğretmenim okulda düzeltirdi beta yine babanmı taradı yaptı saçını der gülerdi düzeltirdi saçımı kaydirigubbakcemile3

Ben işte çocuk olmadan çalışabildiğim kadar çalışmak istiyorum onun dışında çocuğum olursa kendim bakmak istiyorum ama şartlar dediğin gibi neyi gösterir kimse bilemez napalım artıkk oda şans kısmett :gitme:

ay hediyler gelıyor yavaş yavaş süperrrrrrrrrrrrrr bbende beklyıorum

aynen canım bende çok korkuorum bazen bizde kalp ırsi bişey olcakta bebeğim doğar ben gidersem çok kötü olur çok üsülüorum bunlar gelince aklıma akannehir

eşimin bu aralar holding bünyesine geçme durumu var olursa şehir değiştirebilirmişiz e naapcam o zaman dedim işi bırakcaksın dedi küçük bi şehir falan ohh dedim bebeğime kendim bakarım o zaman aklıma ilk gelen buydu Allahım hayırlısını versin

bide eşim aradı biras önce çok güsel bi haber aldım kemal kılıçdaroğlu bizim gibi devlette çalışanların kadroya alınması için önerge sunmuş inşallah olur yaa inşallahhh:Saruboceq:

Yaaa sınay neden bana demıyorsun yazdıgın kaçıncı sayfada merak ettım zaten çok yogunum zor okuyabılıyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…