Çeyiz hazırlığı ve fikir paylaşımlarımız (Sohbet bölümü)

AHı KABRE VARDIĞIM GECE LÜTFEYLE YALNIZ KALDIĞIM GECE,BıLMEDıĞıMı BıLDıR,KABRıMı NUR ıLE DOLDUR,
aminn sinayım

evet sormaaaa:kedi:
bende onlarla birlikte daha beter olucam kaydirigubbakcemile3
menülerim çok sağlam :kedi:
ayy kahvaltım hazır babiş ekmek almaya gitti gelince oturucazzzopuyorumnanaktan

:1hug: :1hug: gısgandım iyicee oooh
olsun bal şeker olsun cokacimcoook

Ben bizim çocukluğumuzu çok özledim.
Sokaklarımız ruhsuzlaştı sanki. Komşumu tanımıyorum ama evinin camında, temizliğe gelen kadını haftada bir görür kolay gelsin der konuşurum.
Onun dışında orada kim oturur hiç bilmem.

mandilin cok sagol paylasımıcın

mandilin harika bişi bu.
sanki bnm duygularımı çocukluğumu anlatmış gibi.
çok güzeldi. zevkle okudumopuyorumnanaktan

esma opuyorumnanaktan
sabah sabah okuyunca çok hoşuma gitti burayada ekliyim dedim.
hey gidi günler ne çabuk geçiyor zaman ne çabuk değişiyor haller...

....................CUMA DUASI...................
......BİSMİLLAHİRRAHMANİRRAHİM.........

AMİNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNN :Saruboceq:
Anaaa Betaaa bende bugün bime gidicektim unuttum yaaaaaaa sen demesen aklıma gelmezdi mum alacaktım bende, şimdi ancak mumların ipleri kalmıştır tühh yaaa:sinifsinif:

Kunderamm mumlar vardı kimse ellememiş bilee Ama senin oturma odan için uygun ince siyah kırmızı şirin mumlar vardı onun dışında ben pek beğenmedimm :1closedeyes:

beklicez artık.sağlıkla gelsin hayırlısıyla.gülay verdi taktik.:jeyyar:

AHİ KABRE VARDIĞIM GECE LÜTFEYLE YALNIZ KALDIĞIM GECE,BİLMEDİĞİMİ BİLDİR,KABRİMİ NUR İLE DOLDUR,
aminn sinayım

amin sinay.

mandilin harika bişi bu.
sanki bnm duygularımı çocukluğumu anlatmış gibi.
çok güzeldi. zevkle okudumopuyorumnanaktan
mandaline bende teşekkür ediyorum.gözlerim doldu okurken.

mandılın valla ne güzelmiş cocukluguma dönesim geldi o masum halıme der yok acı yok

Mandilinim ben bunu okumuştum ama yinede bir çırpıda okudum...
Çok güzel, çok güzel anlatmış ...

Sinay aminnnnnnnnnnn canım :Saruboceq:

Mandilinim bu yazıyı daha önce de okumuştum. Okuduğumda da gözlerim dolmuştu. Yine aynı merakla okudum bir nefeste. Herşey ne çabuk değişiyor değilmi? Teşekkürler paylaşımın için Şeniz

Hadi ya ben güzeller diye düşündüm, bende beğenmem o zaman. yinede bakarım bende o kırmızılardan istiyordum ama uzun değilde tombullardan kaydirigubbakcemile2

mandilinim çok güzel bi yazıydı
paylaşım için teşekkürler tatlım
ben hep böle şeyleri duyunca okuyunca düşünüyorum sonra diorum ki
yok yok benim çocuğum olursa çalışmıcam
ona öğlen yemek hazırlıcam gelince beraber tv karşısında sıcacık yemeğimizi yiyecez
sonra onla gidicem heryere
dersine yardım edicem
ve paylaşmayı sevdircem
bunları arkadaşlarına verme yada git kendin ye diyen annelerin mantığından nefret ediyorum
benim annem ev hanımıydı şükür
geldiğimizde hep sıcak yemeğimiz ocağın üstünde olurdu hemen elimizi yıkar
üstümüzü çıkarıp hapur hupur yerdik
şimdiki yemekler bana onlar kadar lezzetli gelmio
ben eskiyi çok özlüyorum gerçekten
bahçede çamur oynardık
bütün gün güneşin altında hiç sıkılmadan
şimdi ki çocuklara bakıyorumda ellerinde boncuk tabancası torpiller
Allah sonumuzu hayır etsin lmaz:

Canım inş. hep böyle devar eder allah bozmasın

Ama nasıl başlarsa öyle gidiyor kendiminkinden biliyorum kaydirigubbakcemile5

amin canım. tek isteğim o zaten.
öyle mutluyumki. sabah bi heyecanla nişanlıma anlattım herşeyi.
o bendende çok mutlu oldu.
ailemin yanında kalman,onlarla olduğunu bilmek beni çok mutlu etti diyor.

akşam k.validemle konuşuyoruz masayı toplarken.
ben yemeği yaparım arada bende yersiniz, arada evinize götürürsünüz diyorum olmaz diyo bana diyo.
evet dedim bana öle dedi,hazıra alışma kndn yap dio dedim :roflol:
onun hazıırndan ne olcak,akşama kadar çalışcan yorgun gitcen eve, sen dinleme onu diyo bana
dedim ogün gelsinde bakalım ne olacak. orta yol bulunur bi şekilde dedim.zemuszemus

rica ederim kısçeler sabah sabah çok etkilendim okuduğumda içim burkuldu benimde.. aynı sizin gibi hissettim eskilere gittim. Sonra çoçuğum olursa nolur diye sordum kendime...
sinaycım çook haklısın, bende çalışmak istemiyorum diyorum çoçuk olduğunda ama işte yaşamak artık çok zor yada biz zorlaştırıyoruz :S

Mandilinimm çok güzell bi yazı gerçekten ben çocukluğumu öyle yaşaadımm ne güzel günlerdii yaa opuyorumnanaktan
Ama tek bi fark var benim annem çalışıyordu tütünde çok özlerdim onuu işten gelmesine yakınn durağa koşar duvara oturur annemi beklerdimm :1no2:
Manav vardı durağın karşısında memleketlimizdi oda bana elma,mandilin verirdi göz kulak olurdu annem gelene kadar bazen yanına alır oturturduu annem servisten inince dünyalar benim olurduu anneme koşar sarılırdımm üzerindeki tütünn kokusu bana gül kokusu gibi gelirdii opuyorumnanaktan
Çok özlerdimm annemi ben yaa hepte ağlardım herkesi annesi okuldan gelince evdee sen niye çalışıyosunn babam daha çok çalışır sana bakar bize bakar diye ağlardımm :sinifsinif:

Annemde işte sizin için çalışıyorumm annanen var evde teyzelerin varr abin var ablan varr derdi...Eve birlikte gelirdik yolda abimi görürdük abim beni aramaya çıkmış annem sürekli bana gözkulak olması için uyarırdı.Beta yine kaçtınn durağa dimi her yerde seni aradım derdi..
Annemde ben sana evde göstericem bi kardeşine sahip olamıyorsun diye abime kızardıı abimde evde terlik yerdii kaydirigubbakcemile3

Hey gidi günlerr heeyy kaydirigubbakcemile3
Anılarımı depreştirdinn bee mandilinnn :bbo:

BENDE BıR DUA PAYLASAYIM OZAMAN
UNUTTUM!Dünya bi gölgelikte oysa.Yolcu olduğumu unuttum..
Yolumun buradan geçtiğini ve sadece uğradağımı unuttum..
Yapmam gereknler vardı,burasi ıMTıHANdı,seyrü sefaya dalip ahhiretimi unuttum:gitme:
Rabbimi verdiğm bi sözüm vardı.Dünya kelamı konuşmaktan o sözümü unuttum
Nede cok unuttuk ne cabukta unuttuk..Rabbim bizi unutmasın hayırlı cumalar......

ay neguzel 4yaş kucuk sımdıde 4yaş kucuk desen kşke canm

....................CUMA DUASI...................

Amin.
Allah razı olsun sniay

Amin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…