Çeyiz hazırlığı ve fikir paylaşımlarımız (Sohbet bölümü)

sinay esma dualarınıza Aminnnnn:Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq:
yüreğinize sağlık:1hug:

mandilin gözlerim doldu okurken paylaşımın için çok teşekkürler canıma.s.

gülaycım hadi inşallah canım en kısa zamanda kadrolu olursun inşallah

ben geldimmmm opuyorumnanaktan
Günaydınlarr herkesiciklereee zemuszemus

Sabah sabah bime gittim annem borcam istemişti kare büyük 6.95 TL miş alırmısın ben bahçeli eve gidicem dedi bende ok dedim sabahın köründe uykumdan uyandım gittim..
Anamm talan etmişler bi tane bile bulamadımm :eek:lmaz: Diğer bime gittim ordada bitmiştii nasıl sinir oldumm yaa benneyaptımki

Bende kendime pembiş kapı süsüyle,şampuan ve tek kişilik polar battaniye aldımm :lepi:
HEHE
BEN Bİ DAHA TÖBE ETTİM
CUMA SABAHI BİME GİTMEM:)))

....................CUMA DUASI...................
......BİSMİLLAHİRRAHMANİRRAHİM.........

LAİLAHE İLLALLAH CUMANIN SEBEBİYLE,MUHAMMEDÜRRESULULLAH GEREK YÜZÜN GÖLGESİYLE,DÜNYA VE AHİRET MURADIMI VER,MELEKLER DUASIYLA.YA VEDÜDÜM ENTE MAKSUDUM.KULHUVALLAHÜ EHAD BİNBİR İSMİNDEN MEDET, YETİŞ MUHAMMED
KULHUVALLAHÜ EHAD BİNBİR KERE YA SAMED.CENNET KAPILARINI AÇ,BENİM GÜNAHIMDAN GEÇ.BENİM GÜNAHIM VAR İSE,SENİN GİBİ HAKK'IM VAR.MUHAMMED ALEYHİSSELAM GİBİ DOSTUM VAR.İLAHİ KABRE VARDIĞIM GECE LÜTFEYLE YALNIZ KALDIĞIM GECE,BİLMEDİĞİMİ BİLDİR,KABRİMİ NUR İLE DOLDUR,KEVSER ŞARABINA KANDIR,ULU CEMALİNİ GÖSTER.ESTAĞFİRULLAH İSTİĞFARIN BEN ZAYIF GÜNAHKARIM.YA CELİL YA CABBAR SEN BAĞIŞLA GÜNAHIM.YA SATTAR,İLAHİ CENNET CEMALİNİ GÖSTER BANA,GECE GÜNDÜZ YALVARIRIM SANA,DÜNYA VE AHİRET MURADIMI VER BANA.RABBİM ALLAH,FİKRİM ZİKRULLAH,KALBİMDE RESULULLAH.EVVELİM ALLAH,AHİRİM ALLAH.LAİLAHE İLLALLAH MUHAMMEDÜRRESULULLAH.CUMA GÜNÜMÜZ VAR,İSLAM DİNİMİZ VAR.MUHAMMED GİBİ ŞAHIMIZ VAR.ALLAH DEDİM DOSTUM,99 İSMİNE MÜHÜR VURDUM ÜSTÜNE.ESTAĞFİRULLAH VE ETÜBÜ İLEYK.SIRRIM SÜBHANIM ALLAH,DERDİM DERMANIM ALLAH.GAFİL KULUNA GAM DÜŞMÜŞ YETİŞ İMDADIMIZA YA MUHAMMED.KULHUVALLAHÜ EHAD BİNBİR KERE YA SAMED.KEREMLER KANİ MUHAMMED.UMARIZ SENDEN ŞEFAAT.LAİLAHE İLLALAHTIR SÖZÜM,İHLAS-I ŞERİFTE YÜZÜM,AYETEL KÜRSİ HAKKI İÇİN SEN KABUL EYLE SÖZÜM.BUGÜN CUMA GÜNÜDÜR,DİNİM İSLAM DİNİDİR.DİNİM İSLAM DİNİ OLDUĞUNA,YEDİ BİNİN HIFZINA MÜHÜRLEDİM ÜSTÜNE.LAİLAHE İLLALLAH ÜÇ MURADIM VAR: ALLAH BİRİ,CENNET BİRİ,IRMAK BİRİ.DİDARINI AÇ CEMALİNİ GÖSTER. YA RESULULLAH, YA RABBENA HER HALİM MALUMDUR SANA.GECE GÜNDÜZ YALVARIRIM BEN SANA,DAİMA MUHTACIM CEMALİNİ GÖSTER BANA.CENNETİNE DAVET ET.ALLAHIM KANAAT,KABRİMİZDE RAHATLIK,SIRAT TA SELAMET,TATLI CANIMIZ SANA EMANET.SON NEFESİMİZDE SELAMETLER İHSAN EYLE,KABİR SUALİMİZİ VE DUALARIMIZI ASAN EYLE,CENNETİNLE CEMALİNİ CÜMLEYLE BERABER BANA DA NASİP EYLE.LAİLAHE İLLALLAH SELALAR DUASI İÇİN,MUHAMMEDÜRRESULLULLAH ARŞ-I ALA GÖLGESİ İÇİN,HASTALARA ŞİFA,CÜMLEYİ HASRETLERİNE KAVUŞTUR,MURATLARINA ERDİR SELALAR DUASI İÇİN. BİR ALLAH İSMİN, YA RESULLULLAH, YA CELİL ETME SEFİL.GÖNDER DELİL.İLAHİ YA RABBİ,HACETİMİZİ RAHMET DERYASINA ULAŞTIR,DUAYA AÇILAN ELLERİ İCABETE ERİŞTİR.ALLAHIM SENDEN BAŞKA KİMSEMİZ YOKTUR.LAİLAHE İLLALAH ARŞ-I ALAYA,MUHAMMEDÜRRESULULLAH ŞÜKÜR MEVLAYA.GANİ YA ALLAH DUALARIMIZIN KABUL OLMASINI İSTERİM.YA RABBİ YA RABBENA HERHALİM MALUMDUR SANA.İNAYET EYLE YÜZBİN KERE HAMD EDERİM SANA.CENNETİ ALA DA CEMALİNİ GÖSTER BİZE.LAİLAHE İLLALAH GÜNAHLARIMIZI AF EYLE.MUHAMMEDURRESULULLAH MAKAMIMIZI NUR EYLE.İLAHİ YA RABBİM SON NEFESİMDE KENDİME HAKİM OLMADIĞIM ZAMAN BU DUAMI SANA EMANET EDERİM,ERDE GEÇTE,DAĞDA,TAŞTA SEN YETİŞTİR.YA MUHAMMED SELATÜ SELAYA YOLLADIM MEVLA YA. SEN BENİM MURADIMI VER ALLAHIM GELECEK CUMAYA.LAİLAHE İLLALLAH KALBİMİZİ KARARTMA ,LAİLAHE İLLALLAH RIZKIMIZI AZALTMA,LAİLAHE İLLALLAH KABRİMİZİ DARALTMA,SENDEN BAŞKA KAPI ARATMA,LAİLAHE İLLALLAH İMANLA SABIR,MUHAMMEDÜRRESULULLAH AZAPSIZ KABİR.ALLAHIM BİZİ AF EYLE,RIZKIMIZI BOL EYLE,KABRİMİZİ NUR EYLE.KABRE GİRDİĞİM ZAMAN SUAL MELEKLERİNİ ASAN EYLE.EVVELİM ALLAH,AHİRİM ALLAH,KALBİMDE BEYTULLAH.LAİLAHE İLLALLAH MUHAMMEDÜRRESULULLAH.EŞHEDÜENLA İLAHE İLLALLAH VE EŞHEDÜ ENNE MUHAMMEDEN ABDÜHÜ VE RESULÜHÜ DİYEREK ÇENE KAPAMAK NASİP EYLE YA RABBİ.ALLAHIM ŞEYTANIN ŞERRİNDEN,DÜŞMANIN MEKRİNDEN,BİLHASSA NEFSİMİZİN ŞERRİNDEN,KABİRDEKİ YILANLARDAN,ÇİYANLARDAN,ÖLÜMÜN DEHŞETİNDEN,KABRİN VAHŞETİNDEN,SIRATIN ZULMETİNDEN MUHAFAZA EYLE.ÖLÜMÜN HAYIRLISINI,ÜÇ AYLARIN BİRİSİNİ,YASİN İN YARISINI OKURKEN ÖLMEK NASİP EYLE YA RABBİM......EL FATİHA....MEASSALEVAT....

AMİİİİİNNNNN

uzunca bir dua ama Amin deseniz yeter
amiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiinnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn

mandilinim çok güzel bi yazıydı
paylaşım için teşekkürler tatlım
ben hep böle şeyleri duyunca okuyunca düşünüyorum sonra diorum ki
yok yok benim çocuğum olursa çalışmıcam
ona öğlen yemek hazırlıcam gelince beraber tv karşısında sıcacık yemeğimizi yiyecez
sonra onla gidicem heryere
dersine yardım edicem
ve paylaşmayı sevdircem
bunları arkadaşlarına verme yada git kendin ye diyen annelerin mantığından nefret ediyorum
benim annem ev hanımıydı şükür
geldiğimizde hep sıcak yemeğimiz ocağın üstünde olurdu hemen elimizi yıkar
üstümüzü çıkarıp hapur hupur yerdik
şimdiki yemekler bana onlar kadar lezzetli gelmio
ben eskiyi çok özlüyorum gerçekten
bahçede çamur oynardık
bütün gün güneşin altında hiç sıkılmadan
şimdi ki çocuklara bakıyorumda ellerinde boncuk tabancası torpiller
Allah sonumuzu hayır etsin :eek:lmaz:
ah evet yaaaaa
ne güzeldi eski zamanlarrr
hatırlıorumda
biz küçükken bizim sokakta bir sürü arkadaşım vardı
okuldan geldikmi soğukta olsa hava biz sokakta oyun oynardık
ip atlardık
bir sürü kızlı erkekli toplanırdık
şimdi sokaktan geçiorum çocuk yok yaa
hepsi internet cafelerde
kardeşim bile bana sataşıo hep git başımdan diorum
arkadaşım yok napim dio:KK43:(
haklı çocuk
kar yağardı biz bir sürü çocuk kar topu oynardık
maç yapardık
misket oynardık
tombiş oynardık
off bee
o zamanki hiç bişiyin tadı yok şimdi
herşey tatsız tuzsuz gelio
şimdi o arkadaşlarımın çoğu ya evlendi ya şehir dışında çalışıo
yalnız kaldık ya:KK43:
anneme gelince
benim annemde tarlaya işe giderdi ben küçükken
bende ananeme giderdim
ananem her sabah tarhana çorbasıs yapardı dedeme
o çorba bana nasıl tatlı gelirdi anlatamam
şimdi ne kadar tarhana çorbası yesemde anneme hep diorum tatlı gelmio die
off bee
ağlıcam şimdi
çok eskilere gittim:KK43:((((

gulay canım sen ve eşin nerde çalışıyosunuzki
kamu değilmi senin

canım eşim pınarda çalışıo ben enerji bakanlığında ama kadrolu deilim

sinay esma dualarınıza Aminnnnn:Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq:
yüreğinize sağlık:1hug:

mandilin gözlerim doldu okurken paylaşımın için çok teşekkürler canıma.s.

gülaycım hadi inşallah canım en kısa zamanda kadrolu olursun inşallah

aminnnnnnnnnnnn :Saruboceq:

canım eşim pınarda çalışıo ben enerji bakanlığında ama kadrolu deilim

aminnnnnnnnnnnn :Saruboceq:

pınarın ankarada yeri varmı canım, nerde?
bakanlıklarda kadrosuz damı çalıştırıyorlar; sozleşmeli oluyorsunuz dimi canım. peki bu sekilde olunca olumsuz bi yanı oluyormu; yani işten cıkarılma ihtimali falan gibi?

canım ankarada gimatta yerleri ama bunlar satış ekibi geziolar hepsinin ayrı bölgesi var

canım biz şirket elemanıyız özele bağlıyız yani bize hizmet alımı diolar öle ihaleye çıkılıo 4 yıldır burdayım bu şekilde emekli olanda var ama mesela benim başkanım değişti dielim beni istemezse mecbur çıkarılıorum öle bi durum var bu söylentiler epeydir vardı çok şükür meclisede girmiş yazısı inşallah onaylanırda kadroya geçeriz :Saruboceq:

ayy allahım korusun ya kimsenin arabasına binmeyin kızım sokakta yürürkn temkinli olun allah korusun ya...bayıltıcı spery kullanmak lazım.av.keşke ruhsatlı silahı olsaymış korkuturdu ya en azından

canım ankarada gimatta yerleri ama bunlar satış ekibi geziolar hepsinin ayrı bölgesi var

canım biz şirket elemanıyız özele bağlıyız yani bize hizmet alımı diolar öle ihaleye çıkılıo 4 yıldır burdayım bu şekilde emekli olanda var ama mesela benim başkanım değişti dielim beni istemezse mecbur çıkarılıorum öle bi durum var bu söylentiler epeydir vardı çok şükür meclisede girmiş yazısı inşallah onaylanırda kadroya geçeriz :Saruboceq:

inşallah onaylanır canım en kısa zamanda

mini şefim geldiiiiii kaydirigubbakcemile2
denedinmi buket, nasıl? birde acaba bununla cevizi falanda kucultebilirniyizki , mini şefle :uhm:

gülay, hayırlıs olsuun hakkınızda..
inşallh geçersin kadroya bu kocabaşlar inşallh yaparlar bi iyilik

silah buna çözüm değilki o zman herkes bulundurrsun bitane silah çantasında sonra neler olur neler artıııık

X