Çeyiz hazırlığı ve fikir paylaşımlarımız (Sohbet bölümü)

ya kızlar kullanıyormsunuz bilmiyorum ama tansaşta perwoll(hepsi) siyahlar için 2 LT si %50 indirime girdi 10,30 du fiyatı 5,15 kaçmaz derim

tatlım sen ilk gelinmisin?hep böyle mutlu kalın. böle kıskanıorum.bana bi gelin bohçası bile getirmediler.:gitme::gitme:

evet canım ilk gelin oluyorum. bide nişanlım aile arasında çok sevilen üstüne düşülen birisiydi.
ve dolayısıyla banada aynı şekilde davranılıyor.
üşüyomusun,açmısın,yermisin,içermisin,rahatmısın vs vs vs :bbo:
dün akşam süt yokmuş evde. gerek yok diyorum. niye düşünüyosun sen diyorum.
dinlemedi beni. gitti komşudan buldu sütü illa kaydirigubbakcemile3

Lahana avatarına yıne bayıldım
demkemmk i 2009 enlerınde en guzel avatarlıyı senı secmekle dogru bir karar vermişim

canım akadaşım...
keşek o zamn kendi resmimi kysaydım avatarıma...
aybu çok ukalaca oldu zemuszemus

günaydın herkesee

bende kargoyu aradım gun içerisinde gelcekler sonra lahanama dogruuu gıdecekkk :):):)

balım.
hayırlısıyla gelsin inş...

hakkaten çok cici bi avatar.gamyoncuiremsu

:

bende çok sevdim

günaydınlarrr
nisan sevindim canım mutlu olmana
bende hediyemi büyük ihtimal yarın vericem kargoya
ama ptesiye kalma ihtimalide yüksek
heyecan yaptım çok

günaydın kızlar
bugün bitsin istiyorummmmmmmmmmmmmkötükedihüso

okuyanlar okumayanlara anlatsınlar :))

Son düzenleme:
önümüzdeki hafta bol hediyeli resimli günler bizi bekliyo sanırım.
bende kedinin ciğere baktığı gibi bakarım artık :dilcikar:
:roflol:

ayy sinay o ne öyle
hepsi yine iyi hoştuda son habere üzüldüm çok fena

oyhhhh sinay yüreğim tükendi okurken yazının sonundada nefesim gitti vallahı amann ne geceymiş ve sabahmış yaa

ayyy sinay ne bu allah aşkına.
herşey üstüste gelmiş.
ne diyeceğimi bilemedim.
oldukça zorlu bi gece ve sabah olmuş.
allah bida göstermesin.
ay o misafirlerde hep en olmadık zmnda gelir zaten :)

ayy sinay o ne öyle
hepsi yine iyi hoştuda son habere üzüldüm çok fena

evet arsi benimde içim yandı hemde kız bekardı
yapanlarda müvekkiliymiş haberlerde gazino mazino yazıo onların hepsi sallamaymış kızı
kaçırıp konya merkezden uzaklaştırıp arabada tecavüz etmişler hemde akıllara gelinmeyecek şekillerde 2 kişi 1 kıza
:çok üzgünüm::çok üzgünüm::çok üzgünüm::çok üzgünüm:

off sinay ben okurken yarıldım resmen
öncelikle ayselin koca suratına bittim:)
mutfağın kapısının açılmamasına ayrı bi güldüm
ee bu kadar olaydan sora bide kilitli kalmanıza ne desem bilemedim
eee tabi benzinci olayı ayrı bi fiyasko
üst kat komşunuza geçmiş olsun valla kötü bi olay allah göstermesin kimseye

Abooo sinay nettin sen yaaaakannehir

Du bakim ben şu habere üzüldüm ama yaa yazık, Allahım sen koru :sinifsinif:

işhanımızda üst komşumuz
yanlış anlaşılmasın evimizin üst komşusu değil
evet pıtır yaaa güler misin ağlar mısın denen olay
senağlama:roflol:

SİNAYIM...

okudum bitirdim kocaman bir nefes aldım vallahi...
hemn bakayım habere.
hep böyle şeyler uzğımızda bize olmaz sanarıs ya.
Allahım beterlerinden korusun...

maillerime bakıyordum.
esmoşumun attıı mail çok hoşuma gitti ekleyeyeim dedim...

Güzel bir Hadis
Peygamber efendimiz demiştir ki birisi öldüğünde akrabaları cenaze işleriyle meşgul iken,son derece güzel bir kişi gelir mevtanın başının yanında durur.Kefenlendiğinde kefen ile merhumun göğsü arasına girer

Definden sonra herkes evine döner, Münker ve Nekir adlı iki özel Melek gelir,öleni kişisel mahremiyet içerisinde imanı hakkında sorgulayabilmek üzere ,göğsünde duran güzel kişiyi ayırmaya çalışır.Güzel kişi der ki.”O benim refakatim,O benim dostumdur,hiçbir şekilde Onu yalnız bırakmam.Eğer siz sorgulama için görevlendirildiyseniz,görevinizi yapınız.Onun cennete girmesini kabul ettirinceye kadar terk edemem.
Sonra ölmüş arkadaşına döner der ki, ”Ben, bazen yüksek sesle bazen de kısık sesle okuduğun Kur’anım.Endişe etme,Münker ve Nekirin sorgusundan sonra üzüntü duymayacaksın.
Sorgulama bitince güzel kişi Onun için Meleul Aladan(semadaki meleklerden)misk kokusuyla bezenmiş bir döşek hazırlar.

Allahın Resulu(SAV) demiştir ki:Hesap gününde ne bir Peygamber,ne de bir melek, Allahın indinde Kur’andan daha imtiyazlı bir şefaatçi olamayacaktır.
Lutfen bu hadisi herkese gönderiniz,çünki Resullah(SAV) demiştir ki:bir beyit dahi olsa benden olan bir bilgiyi iletiniz.Allahın lütfu hepimizin üzerine olsun.

AMİN

günaydınlarrr
nisan sevindim canım mutlu olmana
bende hediyemi büyük ihtimal yarın vericem kargoya
ama ptesiye kalma ihtimalide yüksek
heyecan yaptım çok

ne aldın bakem

haberi araDım ama bulamadım

kızlar alıntı yapmayalım zaten yapılacak gibi değil yaa:roflol:
okuduysanız siliyorum

Amannn ne fena yaaa.
Pislikler...

Kadın avukatı kaçırıp aracında tecavüz etti..

Konya Karapınar’da yaşayan çiftçi Ramazan Altaylı (40), arkadaşı Mahmut Özenli (25) ile birlikte dün ‘evrakta sahtecilik’ suçlaması ile yargılandığı davaya bakan ve Konya’daki avukatı A.Y.’nin bürosuna gitti.

ıddiaya göre Altaylı, avukatına, yakın bir arkadaşının mahkemesi olduğunu ve onun davalarına da bakmasını istedi. Bunun üzerine üçlü, Altaylı’nın 42 J 3111 plakalı otomobili ile kent merkezine doğru yola çıktı. 31 yaşındaki avukat A.Y. yolda durumdan şüphelendi. Altaylı, otomobile akaryakıt aldıkları sırada, istasyon çalışanlarına kaçırıldığını söyledi. ıstasyon çalışanları plakayı polise bildirdi. Polis, otomobili akşam saatlerinde Karapınar’da bir gazinonun önünde park halinde buldu. Gazinoya giren, polislere koşan A.Y. tecavüze uğradığını söyledi. Altaylı ile ona yardımcı olan Özenli mahkemece tutuklandı.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…