Çeyiz hazırlığı ve fikir paylaşımlarımız (Sohbet bölümü)

cnm faruk bılmedıgı ıcın sormus orayı dmısler evet kılosu 30 mus ama begendım ben

Lahana avatarına yıne bayıldım
demkemmk i 2009 enlerınde en guzel avatarlıyı senı secmekle dogru bir karar vermişim

iyi günlerde kullan canım benim:1hug:

teşekkürler canım :1hug:

nisan ne güzeeeeel oooooh nazar değmesin.
sen evlilik sürecini uzaat iyice bence kayınvalidecin aldıkça alır eksik gedik kalmaz valla :):)
buarada onlar şehir dışındamı ondan mı kalmaya gittin?

zaten 2011 yazı yaparız diyolar.ilkkez akşam öğrendim bunu.
kesin bi tarihimiz yoktu ama 2011 yazı yapılır diyo.uzatmayız diyo.:kedi: :sm_cool:
askerde nişanlım. seneye kasımda gelecek.
annemler hergün terapi için 9eylüle gidiyolar ya, dün dönmediler kuzenimde kaldılar.
bugün gelecekler. benimde evde yalnız kalmamam gerektiğini düşündü başta nişanlım ve ailesi.
hemde bahaneyle daha bi kaynaşma olur dedi. ve orda kaldığım için dün gece çok rahat uyudum diyo, az önce aradı :roflol: sanki annemin babamın yanında güvende değilim yani.

günaydın herkesee

bende kargoyu aradım gun içerisinde gelcekler sonra lahanama dogruuu gıdecekkk :):):)

yaw utandırıosun beni canım siz çalışmalara başladınızmı özelden msj atın bana canlar bişiler yazcam size

Yok kız bizde yok bişey daha fibu istiyormuş ama ...

Bizim daha var, kendimize bakamıyoruz ki biz daha :sinifsinif:

Ama sen yaz kız burdan yaz nolcak sonuçta hepimizin işine yararkaydirigubbakcemile3

gittim,

gördüm,

geldim.....

hakkaten çok cici bi avatar.gamyoncuiremsu

okey işerını bıtırınce beklıyorum

resimlere baktım.ne kadar güzelsin.maşallah.nihalede bayıldım.

tatlım sen ilk gelinmisin?hep böyle mutlu kalın. böle kıskanıorum.bana bi gelin bohçası bile getirmediler.:gitme::gitme:

Ama sen yaz kız burdan yaz nolcak sonuçta hepimizin işine yararkaydirigubbakcemile3

istiyoz biz.25 yaşımda anne olmak istiyorum.bu gidişle zor gibi.:1ninca:

günaydın kızlarr hayırlı cumalar

yok kuzu burda yazamam :kedi:

günaydın kızlarr hayırlı cumalar

günaydın nihalim hayırlı cumalar Şeniz

Fibu 1 aydır düşünüyorsan ancak olur ya acele etme füze mi bu akannehir

haklu kundim kaydirigubbakcemile3Şeniz

FİBULLAM COK SAGOLASIN CNM BENMŞeniz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…