Çeyiz hazırlığı ve fikir paylaşımlarımız (Sohbet bölümü)

Kızlar az önce ilk defa dİnledim.opuyorumnanaktansüper bir şarkı.sözleride çok anlamlı.

KAZIM KOYUNCU (NUR İÇİNDE YATSIN)
Anılar düştü peşime uyumaz oldum
Düşlerim vardı yamacına
Varamaz oldum
Rüzgarla yarışırken koşamaz oldum
Düze çıkmaz yollarım inemez oldım

Geçmiş günler düğüm düğüm
Çözemez oldum güzelim
Sevda yüklü bulutlardan geçemez oldum güzelim

ya ben de liseyi 4. bitirmiştim :smiley-cool:

Eeee demekki haksız sayılmaz :kedi:

Haaa bu arada kendi karısı da gözlüklü :roflol: Gerçi şimdi lens takıyorum ama ben de üniversiteyi bölüm 2. liği ile bitirmiştim. Hakket inekiz o zaman :roflol:

Gerçi asıl inek benim kocam ama gözlük takmıyor kaydirigubbakcemile3

Kızlar Şu 2009 un enlerıne bende yazdım
sİzde yazın mutlaka

Yazıcam ben de daha geniş zamanda akşam filan. Ama şöyle bi göz attım ve kafamdan geçti hemen isimler yerimseniben

benim hediyem geldi cok cici cici tam benlik cok teşekkür ederim papicimmmmopuyorumnanaktan

Eeee eklesene fotosunu hadiii

oyyy papişkom canısıııı

özledim vallaa

seniiii
opuyorumnanaktan

ervoş üzülme canım herşeyin hayırlısı deee kaydirigubbakcemile5

dün yapıp henuz tadına bakmadııgım yalancı profitereolum

canım istediii haaa mafoldumben

ben korkardım arsii kesinn yaaaa

ben genelde yılbaşı ertesi çalışıyorum akannehir

niee kız ertesi günü resmi tatil kiiii

hayatım göremedım yorumunu:tomato:
650,sayfadayım acep ondan sonra mı kacrdım mı ya

sımdık kahvaltıye gıdem gelınce devam ederım

cok tşkler cnm yorumunu bulamadım ama bakcam daha bulurum ınş

böcükkk az kaldı seninde kaydirigubbakcemile2

burcişşş hayırdır bişeymi oldu niye mesaj atmışlar ben ne kaçırdımm kiii

bu arada gözün aydınn annenler gelmişşş senden mutlusu yoktur şimdiii

çok üzüldümm inş. yaşar ve sakat kalmaz yaaa

kimbilir ne derdi vardı yaa

ayy yerim ben sizi kaydirigubbakcemile3

buluşalım dednizde buluşmadık mı aşk olsun

nihal ve erva uğramak çok isterim ama kaçta buluşacaksınız kocacık olur evde Şeniz

sana mesaj attım canım ,, bi baksana ay doğru tahmindir inş. kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3

ayy yerim ben sizi kaydirigubbakcemile3

buluşalım dednizde buluşmadık mı aşk olsun

nihal ve erva uğramak çok isterim ama kaçta buluşacaksınız kocacık olur evde Şeniz

6,15 gıbı tatlımm senın ıcın ozel bı gun ayırırız dımı kız ervaŞeniz

bişi olmadı aslında burdan sıkıldım kaprislerden , egolarının tatmin etmeye calışmalarından çok sıkıldım
insanlar çok bencil
annemi ablamı babamı istiorum yanımda

bişi olmadı aslında burdan sıkıldım kaprislerden , egolarının tatmin etmeye calışmalarından çok sıkıldım
insanlar çok bencil

Canım sen hanki sektördesin, yani ne iş yapıyorsun tam olarak ?

Ya canım annemiz babamız da her istediğimizde yanımızda olamıyor ki maalesef ayrı bir hayatımız var artıkın:sinifsinif:

Şimdi hamileliğin verdiği bi hassasiyet de var canım, ama üzme tatlı canını meleğin için, onunda canı sıkılır yoksa annemin canı sıkkın diye :ecrin_bebek:

insanlar çok bencil

:gitme::gitme: bende eski bekar günlerimi,şimdi kocam olan o günlerdeki sevgilimi istiyorum.
canım senin şimdi hassas dönemin.hamilelik durumun var.bebişini düşün.yumuk yumuk elelrini öpüp koklayacağın günleri.opuyorumnanaktan

canım ben bi kurumda başkan sekreteriyim sıkıcı bi başkanlık çok kalabalık çok hareketli bi yer 4 yıldır burdayım

ablamın yanında olmak için burdaki evlerini kapatıp gittiler hepsinide çok özlüorum tanıdık kimsem yok sanki etrafımda mafoldumben

boğazımda bişi düğümlenio akıp gitmio

bi kuzenimiz var (eşiminkuzeni benim liseden arkadasım) kız bebeğini kaybetti boşandı çok içli dışlıyız haftada 1-2 mutlaka kalır bizde onun yanında kendimi kötü hissediorum mutlu görünmek bencillikmiş gib gelio Allah razı olsun çok yardımı oluo bana ama çok üsülüorum ona canım benim o üff :sinifsinif:

dreamlife ne güzel düğün yapacaksınız darısı bekarlara .. pıtır ben pınar nihal şimdilik :) hadi bismillah bizede düğün nasip etsin allahımm :))

burcuuu annnelr le birlikte cok güzel bi hafta olur inşallah .:))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…