Çeyiz hazırlığı ve fikir paylaşımlarımız (Sohbet bölümü)

dreamlife ne güzel düğün yapacaksınız darısı bekarlara .. pıtır ben pınar nihal şimdilik :) hadi bismillah bizede düğün nasip etsin allahımm :))

burcuuu annnelr le birlikte cok güzel bi hafta olur inşallah .:))

amınn cnmmm :Saruboceq:

Eeee demekki haksız sayılmaz :kedi:

Haaa bu arada kendi karısı da gözlüklü :roflol: Gerçi şimdi lens takıyorum ama ben de üniversiteyi bölüm 2. liği ile bitirmiştim. Hakket inekiz o zaman :roflol:

Gerçi asıl inek benim kocam ama gözlük takmıyor kaydirigubbakcemile3

Yazıcam ben de daha geniş zamanda akşam filan. Ama şöyle bi göz attım ve kafamdan geçti hemen isimler yerimseniben

Eeee eklesene fotosunu hadiii
SULFAT benıde uygun biyere yerleştirsenekaydirigubbakcemile

sulfatcım bikaç şey koymuşlar baya ucuz şok oldum

esma evet en üstte beyaz eşya war üçtane

ay bide bi site buldum güzel bişeler war mobilya yani
fiyatlarda uygun kaydirigubbakcemile2
kopya: rönesans :1ninca:

kızlar yarın ablama bızım ufaklıgın ögretmenı gelıcek kahvaltı ıcın önerınız varmıı

ya bağlamasını demiyom da taktığı eşarp parlak kaygan değil ya bi de onların ucu püsküllü oluyo galiba onları seviyorum işte ben.
o çatıya baktım sağolasın akşam eve gidince bi denicem ama o eşarp içine topuzu anlamadım :kedi:

neyi anlamadığını anlamadım:KK43:

canım ben bi kurumda başkan sekreteriyim sıkıcı bi başkanlık çok kalabalık çok hareketli bi yer 4 yıldır burdayım

ablamın yanında olmak için burdaki evlerini kapatıp gittiler hepsinide çok özlüorum tanıdık kimsem yok sanki etrafımda mafoldumben

Anladım canım.
Ama sen içini ferah tut yani bebeğin için daha sağlam durmalısın moral önemli çünkü. yerimseniben

kızlarr hepinize birşey sorucam şimdii

sözde erkek tarafı geline bişey takar mı???

Canım bana sadece tek taş takıldı.
O da zorunlu değildi kayınvalidemler almadı yani.
Aşkım evlilik teklif ederken tek taş yüzük almıştı zaten çok sürprizdi, tekliften bir hafta sonra geldikleri için takmasını istedim.
Eğer böyle birşey olmasaydı bir şey takılmazdı büyük ihtimal, ayrı nişan olduğu için.
Ama takanlar vardır tabi.
Söz yüzüğünü gereksiz buluyorum zaten alyansın olacak nişan itibari ile.

X