Çeyiz hazırlığı ve fikir paylaşımlarımız (Sohbet bölümü)

herkeslereeeee selaaaaamlar opuyorumnanaktan
arsi, hayatim, sulfat, burcu, pıtır, gülay, yazmalı, lahana, esma, beta, elmaşek, nihal, böcük möcük hepinizide çoooooooh özlediiiim

Canımmmmmmmmm kuzucum nerdesin sen :1hug:

ben cıkıyom
pıtır geldığımde bana isim lıstesını verır mısn
hadın öptum
gelınlığımı almaya gıdıym bındallımla :asigim:

İnş. gönlüne göre olmuştur herşey canım

gercekten edaaa çok sugar olmus resımler çok farklı we degısık olmus
off tahmın edebılıyorum valla cok guzel olcagını
arsi, hayatim, sulfat, burcu, pıtır, gülay, yazmalı, lahana, esma, beta, elmaşek, nihal, böcük möcük hepinizide çoooooooh özlediiiim
hosgeldın cici kızzzzzz
valla esma ne yalan söyliim ben sana göre yeniyim ama bende çok kıskandım ,,, daha doğrusu imrendikmi ne

yerimseniben

yok ben imrenmedım direk kıskandım vallaa

böcüüüğümmm evini gördüm tabi bi kaç gün giremedim kaç yüz sayfacık olmuş:) maşallah diyorum muffak ve oturma odası her yer bak serilince sıcacık mis gibi cok beğendim ben ii günlerde otur taam mıı :) ağız tadıyla . ya bişi sorcam . ayakkabının altına isim yazacan mı? $

sulfatcım canımcm geldim
ay kızlar sormayın yaa işler yoğunlaştı iyice iş yerinde giremiyorum artık
akşamları evden girecektimki geçenlerde bu hafta sınavım olduğunu öğrendim.
şeyyy benim hala ehliyetim yokta :kedi: kursada gitmedim derslere.
pazartesiden beri akşamları bitaraftan dizilere bi taraftanda nottlara bakııyorum azar azar,.
şu cumartesi bi geçsin tam gaz geliceeeem :)
gülay, pıtır, nihall, esma bende çoook özlüyorum sizi. Şeniz

benımde 5 senedır var cnm ama hala kullanmıorumm kaydirigubbakcemile3

ŞenizŞeniz

selam herkeseee
mandilin bende girecem sınava ama daha var ehliyetsiz araba sürmekten korkuyorum artık kursa yazıldım kısa mesafede kullanıodum ama yanlış bişey

Nihal geçmişi okuyorum kızların yorumlarını falan. ıyi düşün kararını ver tatlım. Sen herşeyin iyisini hakediyorsun

saol cnm benımŞeniz

benı özleme unut benı yazmaya :umursamaz:

Hayatım Koptum nan Burcuya Burcum demicekmişsin başkaları diyomuş die kaydirigubbakcemile3
Sen çok yaşa kuzummm

hayatım yaa ben senın yorumunu atladım mı ne yaa arıyom tarıyom yok ya
kızma bana emı
valla baktım baktım yok
öncekı sayfalarda atladımsa bulmam ımkansız
bıdaha yorum ne olur yaa

dur bulursam koyayım ne yazdım ben de hatırlamıyorum kaydirigubbakcemile3

hmm seretmedim ama tarantino'yu severim, iyi seyirler canım Şeniz

Biliyomusun ben de ona çok güldüm kocam söylerken yazdım hatta dedim kesin hayatım farketcek kaydirigubbakcemile3
Ona göre gözlüklü olması çok çalışkan olması anlamına geliyor kaydirigubbakcemile3

:smiley-cool: inek diyosun yane :roflol:

Kızlar bende biraz uzanayım
dün gece bizimkiler yolda diye doğru düzgün uyumadım
sonra görüşürüz iyi bakın kendinizeee

Şeniz

hayatım benim saol tatlımm gel beraber olsunnn

kız bana deilde bebeğe yarasın gece çok ağrıyla acı arası bişi yaşadım büyüyo sanırım sıpam kaydirigubbakcemile3

Şeniz büyüyo annesi büyüyo :1hug:

_HaYaTiM_ kaydirigubbakcemile3

ayyy
hayatım beni aradı:)))))
havam batsın:)zemuszemuszemuszemuszemuszemus

yangın yapme len :mymeka:

bizi nıe aramıyosun hııh :dilcikar:

seni de ararım bigün kuşum Şeniz

kızım aramızda özel bi bağ var

sositososito

ya bağlamasını demiyom da taktığı eşarp parlak kaygan değil ya bi de onların ucu püsküllü oluyo galiba onları seviyorum işte ben.
o çatıya baktım sağolasın akşam eve gidince bi denicem ama o eşarp içine topuzu anlamadım :kedi:

Şeniz hoşgeldinnnnnnnnnn
nerdesin kızzzzz

Nihal yazımı okuyunca sanki ayrıl demişim gibi hissettim sakın böyle birşey çıkarma dediğimden

Ayy arkadaşım ehliyet de alırmış kaydirigubbakcemile5

Derslere neden gitmedin? Diyene bak ben sanki çok gitmiştim kaydirigubbakcemile3

Valla 8 sene önce aldım ehliyeti o dönem 2-3 yıl babamla filan hep kullandık ama artık unuttum yıllardır :sinifsinif:

İnş. yaza araba alma planımızı gerçekleştirirsek kocacıkla ders alcaz sil baştan kaydirigubbakcemile3

Bu akşam misafirim var laelaelaelaelae

Benim de yarın olabilir :bbo: Daha haber gelmedi

Ctesi de yukardaki komşum gelcek kahve içmeye kaydirigubbakcemile3

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…