Çeyiz hazırlığı ve fikir paylaşımlarımız (Sohbet bölümü)

wala sinayım o pirinç sewio ben bulgur kendime önem göstermiodum baktım artık olcak gibi deil kendimede yapıorum artık :bbo: ben bulyon hiç kullanmıorum canım çok yapay gelio bana hazır çorbalarda öle

e yanında yatıyonya şekercim :sm_cool: :sm_cool:
Walla ye yee bitmiyoo ama baldann tatlıı opuyorumnanaktan
arkadaşlar bir şey sordumuştum yardımcı olmayacak mısınız
Canım benim hiç korkmaz marka bişeyim yok o bakımdan yorum yapamıcamm :sinifsinif:
ama ne bileyim fiyatı biraz fazla gibi geldii bide ürünü görmek lazımm
düğündaşım senin kociş nezaman istiomuş bebek??

Benim koçiş ne zaman borçlarımız biterseee
birazdaa birikimm yaparsakk o zaman ancaa diyor..
Sen gidipte devlet hastanelerinde doğurmazsın diyor azcuk ben nazluyumdurdaa kaydirigubbakcemile3
Ondan doğum içinde para biriktirmemiz lazım diyor...
Bide şu aralar mümkün değil zaten totomuzuu zor dorultuyoruzz ondan 1-2 sene sonraa oda belkii durumaa bağlıı ama hiç istemiyorr :sinifsinif:

Walla ye yee bitmiyoo ama baldann tatlıı opuyorumnanaktan

:
allah tadınızı bozmasın hep ballı ballı olup birbirinizi sevmeye doyamayın herdaim istekle aşkla sevgiyle yaşayın inş... amiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiinnn :1hug:

Profilime bi kaç foto ekledimm isteyen bakabilürr opuyorumnanaktan

allah tadınızı bozmasın hep ballı ballı olup birbirinizi sevmeye doyamayın herdaim istekle aşkla sevgiyle yaşayın inş... amiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiinnn :1hug:

Aminnn cümlemizinn inşallahhhhhhhhhh :Saruboceq:

Buketommm üstte yazdım yaa canumm Şeniz

arkadaşlar bir şey sordumuştum yardımcı olmayacak mısınız

canımcım bizim evde korkmazın ürünleri var çokta memnunuz tencere tava kepçe takımları vs.. hatta nerdeyse 10 sene olmuştur bi su ısıtıcısı almıştık hala süper yani... ama sen hangi ürünleri söledin onu bilemicem tabi yani 200 olan nedir onu bilmeden bişey diyemiyom

doğru diyosun biziömm borçlarda inşallah temmuzda bitio buda biter bitmez istio ama birikim falan yapamayız
Özel sağlık sigortası yaptırdı bugun bana niyeti bozdu bu sanırım :sinifsinif:

benimki daha elime geçmediği için gönderemiom:)

ne aldın ki :)

nihal gitti bitiyorda uygun baya 26 lira istersen link gönderiririm ama istersen önvce bi elime gelsinde bakayım

sana gelsin bi bak sonra banada söylersin bende alayım
kızlar bu mini şef soğanı güzel doğruyormu
hani rondolar suyunı çok çıkartıyor öyle yapıyormu yoksa dahamı iyi

1 günde gider yivrim
istanbul bolu arası çok yok ki 2 gün olsun

bende aldım hedıyemıı

ne aldın

ben rizeliyim canım burda doğdum büyüdüm ama , rizeliyim a.s

aynen
rizenin neresi

yaaa ben bu herife yemek yetiştiremiyorum ne yapcam Allaahıımmm

çuşşşş
bizimkide bu ara evde yemek yemiyor
beni deli ediyor
geç geliyor dışarda yerim diyor ne yiyo bilmiyorum belkide yemiyor
uzun süredir evde yemek yapmıyorum sinir oluyorum
bide yeni huy çıkarttı yemek seçiyor
önce tavuk yemem dedi askerlikten sonra yiyemem dedi yapamıyorum ben evde ama annesine gidince yiyor
etide sevemiyorum hiç yemem diyor yaparsam eliyor ama anasında yiyo
geçende her zaman yaptığım ve onunda afiyetle yediği kahvaltıya yumurtalı ekmek yaptım yemedi
bahanesi sosis var dedi sonra kaşar böyle eriyince yiyemiyorum hatta artık kaşar bile yiyemem dedi
bu olayın olduğu sabahın akşamına dışarı çıkmıştık sosisli sipariş etti akannehir
bende vıdı vıdı ettim sosisi çıkartacaktım sırf amerikanlı yicektim diye kıvırdı ve öyle yedi :dilcikar::dilcikar::dilcikar:

Dün hediyemi eklicektimm söz verdimm :kedi:
Glcnncimden gelennn işte cici hediyemmm opuyorumnanaktan
Tekrar tşk ederimm glcncimm :1hug:

çok tatlıymışşşşş

kızlar mutfakta tezgahın üstü için baharatlığım ve bıçak setim nasııılllll :uhm: :uhm:

allahın çatlağı hemen nerden aklına geldi o kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3
başka yerde olursak bebiş yapımını erteleriz kız delii...kaydirigubbakcemile3
ayy bizim ev diyor y allahın çatlağı kaydirigubbakcemile3
yok yok hoca moca olmasın biz konyada yapmayalım bebişi kaydirigubbakcemile3

zeytin yaplı evetttttttopuyorumnanaktan
ay az dinlencem öldüm kollarım ağrıdıkaydirigubbakcemile3
ben ilk tek başıma sarıyorum hangi paröak kadar oldu bilemedim. kaydirigubbakcemile3

kuzucuk benim babam evde tavuk piştiği gece eve gelmezmiş bekarlığında. ızarmış edermiş. annem öyle bir alıştırmışki şimdi kendi alıp geliyor :jeyyar:
benim kocişte allahtan yemek memek seçmiyor yeniliklerede açık.opuyorumnanaktan
saece kerevizin yemeğini sevmedi geresini lüpletiyor :roflol:

beta hediyen cok guzel canım; gulçin cok guzel bir secim yapmış gule gule kullan
pufi sen oglen evemi gidiyorsun canım; üstelik birde yemekmi yapıyorsun akannehir

hediyenin resmini mi koydunn betacımmm
ben göremiyorum bisey sayfalar yazılar yarım yamalak görünüyo bende
virüs mü var acaba bilgisayarımda?

Burcum; hiç sanmıyorum yaa.
Kokusundan felan midesi bulanıyor, hatta gerisini getiriyor, cins işte....

Ama balık yemeye ikna ettim, çünkü sonuçta çok yararlı.
Kendini hazır hissettiğinde iyi bir balıkçıda yiyecekmiş benim için, sözünde durursa tabi...
Onu da hafızanı kaybedicen balık da yemiyorsun balık çok iyi geliyor felan diye diye kabul ettirdimkaydirigubbakcemile3

ay allah sabır versin arsicim işin zormuş seninde , hadi yemiyo olsa insan kızmazda senin kocişin sopa istiyo anasında yiyoda evde neden yemiyo ben o kısmı anlamadım , ay bide uyduruyo uyanık kazım sosisleri seçcekmiş peehhhhh .....

:mymeka: bitane :mymeka: yapıştır ....

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…