Çeyiz hazırlığı ve fikir paylaşımlarımız (Sohbet bölümü)

canım nasıl güsel bakmışsınız yaa maşallah size

sağol canım , normalde biz %90 hergün görüşürüz bilemedin 2 günde bir 10 gün yoktum istanbulda döndüğümde gördüğünüz üzre yapışmıştım adamcağıza 2 gün bırakmadım :kedi: pzt iş vardıda iş bahanesiyle kaçtı kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3

beta hediyen cok guzel canım; gulçin cok guzel bir secim yapmış gule gule kullan
pufi sen oglen evemi gidiyorsun canım; üstelik birde yemekmi yapıyorsun akannehir

Hee kıs öğlen eve gidebiliyorum ben, arabayla 5 dk uzaklıkta yürüyerek işte 20 dk felan sürüyor zaten öğlen aram 1 saat.

Bu öğlen gittiğimde yemek yemedim kafama koydum ya akşama hazır olsun diye barbunya pilakiyi yaptım ama pişmesi tam bitmedi işte inşallah rast gider :bbo:

ya ben bu gözlerime ne yapabilirim
bilgisi olan var mı
o kadar doktora gittim olmadı olmadı
mor . şiş . pıtırlı
Canımm şu poşet çaylar varya onlardan bi tane eşine bitanee kendinee yapp sonra o poşetleri atmaa sık iyice suyunu hafif ılık olsun koy gözlerinee bi süre beklet dinlendirr..
Bide sana bi göz kremi tavsiye edicem body shopun vitamin e göz kremini kullanıyorum çok memnunum ben göz altı morluklarımda hafif hafif açılmalar olduu yerimseniben
beta hediyen cok guzel canım; gulçin cok guzel bir secim yapmış gule gule kullan
pufi sen oglen evemi gidiyorsun canım; üstelik birde yemekmi yapıyorsun akannehir
opuyorumnanaktan
ne kadar şirin bir hediye..
güle güle kullan beta
opuyorumnanaktan
Yüksek yerlerde saklıyorum böyle cici bibloları yoksam hakket bu ne diyee elleyip kurcalıyorlarr :umursamaz:
Hepsi birden gelince ben çok sinir oluyorumm :1ninca:

Merhaba arkadaşlar, size acil bir şey danışmak istiyorum. korkmazın kampanyası vardı hani üçlü kahvaltı seti bundan alanınız var mı? Eğer önerirseniz almak istiyorum nasıl? sanırım fiyatı peşin alımında 200 felandı sizce değer mi :S

ya ölemi oldu sekercık ksıkanma sanada alalım ıstersen

ya ben bu gözlerime ne yapabilirim
bilgisi olan var mı
o kadar doktora gittim olmadı olmadı
mor . şiş . pıtırlı

canımcım renk için bişey diyemem belki ırsi belki yorgunluktan , normal vaktinden 1 saat kadar erken yatmaya çalış bide öle dene bakalım sabahları nasıl olcaksın , salatalık koyuyolar bide iyi geliyomuş öle duydum ,,,

ama ptır pıtır dökülmenin asıl sebebi vücut neminin kaybolması bol bol su içmen gerek canım ve hafif hafif krem sürki pıtır pıtır dökülsede kuruyup canın yanmasın tenin çok hassaslaşır döküldükçe ....

ya ne güsell benimki çok yemek seçio nasıl sewer nasıl sewer die düşünmekten anam ağlıo

ayyy yiyo yiyo her önüne geleni yiyo buda zor yaa ben aç kalıom
bide ballı yiyo bi göreceksiniz geçen fasülye yaptım sanarsın pirzola yiyo
kocana söle yemek memek falan seçmesin çak ağzına gerekirse bak nası yer:roflol:

Bizimkisi de et yemiyor, tavuk, balık, kırmızı et, pirzola felan hiç yemiyor, hayatında da hiç yememiş o yüzden alıştırma gibi bir şansım yok.

Et suyu tavuk suyu asla ...

Sadece 3-4 senedir köfte yiyorakannehir

Aksine ben hepsini çok seviyorummmmmmmkaydirigubbakcemile

ya sinayım sorma nerde yağlı ağır yemekler var onu sewio bende hep az yağlı yemeye alışmışım anası öle alıştırmış e oda yemek yapıo biliosun ben çok uyardım tuzu yağı azaltalım die azalttık şimdi ne zaman arkamı dönsem yemeğine tuz atmaya çalışıo eşim damak tadı uyuşmazlığı çok zor wallahi

bişi diimde gül anası pirinç pilavını hep lapa yapıo ben yapıorum tane tanee :roflol::roflol::roflol:

beta kremşin tam adını yazar mısın
nerden nasıl temin edebilirim
bide ne kadardır
artık psikolojim bozuluyooo

Beta hedİyen harİka ya bayıldım tatlım

Saol düğündaşımm Şeniz

Kızlarr dün nişan yıldönümümüzdüü 2 sene olmuştu..
Dün benim koçiş gitmiş çicekk almışş opuyorumnanaktan
haftasonuda atışmıştıkk özür mahiyetinde gitmiş bide tek güll almışş opuyorumnanaktan

Ben bu adamı sevmimde napimm yemeyimdee napimmm kaydirigubbakcemile3

beta kremşin tam adını yazar mısın
nerden nasıl temin edebilirim
bide ne kadardır
artık psikolojim bozuluyooo

Canım bak

Eğer bulunduğun çevrede Body Shop mağazaları varsa orada bulabilirsin..
Fiyatı 22 Tl olması lazımm

Bide buda çok güzel bi ürünn bunuda ablam kullandı oda çok memnun kaldıı

e yanında yatıyonya şekercim :sm_cool: :sm_cool:

Allah sabır versin o zaman valla ben ne yapsam et,kıyma,olmadı suyunu o da yoksa bulyon atıyom akşam ki mantar soteyi kıymalı yaptım süperde oldu
akşam yanına pilav yapıp koyacaktım ama halletmiş artık böreği pişircem onuda kıymalı yaptımkaydirigubbakcemile3 kurbanda dana kesince böle oluo 40 kg et düştü onunda 15 kg sini dağıttık allah kabul etsin gerisini dondurucuya attım cokacimcoook sabah akşam dana yiyoz yakında dana olacaz

arkadaşlar bir şey sordumuştum yardımcı olmayacak mısınız

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…