Çeyiz hazırlığı ve fikir paylaşımlarımız (Sohbet bölümü)

betacım tsk etmissin güle güle kullan, en güzel haberleri aldığın telefonları, o cicili bicili ışıklar sayesinde görürsün inşallah.
hediyemi beğenen, hoş bi seçim olduğunu söyleyen bütün güzeller :) tsk ederim efendim teveccünüz :))

ilk hediyeyi gönderen ben miyim yaniii :)

Bennn deldimmmm :eek:
Tünaydınlarrrr :kahve:
hediyeyi ekle dicektim eklemişin:KK70:

Dün hediyemi eklicektimm söz verdimm :kedi:
Glcnncimden gelennn işte cici hediyemmm opuyorumnanaktan
Tekrar tşk ederimm glcncimm :1hug:

Budaa totosuuu :kedi:
çok güzelmiş yaa
güle güle kullan canım

opuyorumnanaktan

Pıtırr hediye paketlerin ne güzel olmuş kızz kaydirigubbakcemile5
kurdelalalarıda güzel bağlamışsınn opuyorumnanaktan

kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3
Ben artık esmaca dilini çözdümmm kaydirigubbakcemile3

sen benim hediyeme yorum yapmadın bakıyom artık sallamıyon benii :dilcikar:
saol şekerim:KK70:
ama birini çözücem
boncuklarda değişiklik yapmaya karar verdim:KK70:

Beta bende yazcam yazcam unuttum.

Çok şekey hediyen, ama eltilerinin çocuklarından uzak tut kaydirigubbakcemile3
:nazar:

Benim düğün zamanında çekilişi yaptınız ben katılamadım kıskanıyorum sizi mafoldumben
hehe hakket len sen yoktun dimii

ya ben bu gözlerime ne yapabilirim
bilgisi olan var mı
o kadar doktora gittim olmadı olmadı
mor . şiş . pıtırlı
pıtır pıtır dime be sende:KK70:
üstüme alınıom:)

ne aldın ki :)

sana gelsin bi bak sonra banada söylersin bende alayım
kızlar bu mini şef soğanı güzel doğruyormu
hani rondolar suyunı çok çıkartıyor öyle yapıyormu yoksa dahamı iyi

1 günde gider yivrim
istanbul bolu arası çok yok ki 2 gün olsun

ne aldın

aynen
rizenin neresi

çuşşşş
bizimkide bu ara evde yemek yemiyor
beni deli ediyor
geç geliyor dışarda yerim diyor ne yiyo bilmiyorum belkide yemiyor
uzun süredir evde yemek yapmıyorum sinir oluyorum
bide yeni huy çıkarttı yemek seçiyor
önce tavuk yemem dedi askerlikten sonra yiyemem dedi yapamıyorum ben evde ama annesine gidince yiyor
etide sevemiyorum hiç yemem diyor yaparsam eliyor ama anasında yiyo
geçende her zaman yaptığım ve onunda afiyetle yediği kahvaltıya yumurtalı ekmek yaptım yemedi
bahanesi sosis var dedi sonra kaşar böyle eriyince yiyemiyorum hatta artık kaşar bile yiyemem dedi
bu olayın olduğu sabahın akşamına dışarı çıkmıştık sosisli sipariş etti akannehir
bende vıdı vıdı ettim sosisi çıkartacaktım sırf amerikanlı yicektim diye kıvırdı ve öyle yedi :dilcikar::dilcikar::dilcikar:

çok tatlıymışşşşş
sölememde
kocanın yemek huyuna çok güldüm:KK70:

benimkide makarnayı haşlanıp sadece yağlanınca yermiş sossuz yani ben salçalı yapıorum patates kızartmalı yapıorumm her türlüsünü yiyo anneside gıcık oluo yemezdin sen sıpa nazın banamıydı dio:) her seferindede sorarım aşkım nasıl istersin die sen nasıl yersen hayatım dio saolsun canım benim opuyorumnanaktan

Hee kıs 5 de mesaim bitiyor, arabamla olursam 5i 5 geçe yürüyerek olursam 5,20 de evdeyim:1rolleyes:

cok sanslısın canım ya kıymetini bil valla; benim mesai 6da bitiyor ve ben 7.10 yada 7.15 gibi evde oluyorum; yemek yiyene kadar uyku saatim geliyor zaten akannehir

doğru diyosun biziömm borçlarda inşallah temmuzda bitio buda biter bitmez istio ama birikim falan yapamayız
Özel sağlık sigortası yaptırdı bugun bana niyeti bozdu bu sanırım :sinifsinif:
Ooo seninki kararını vermiş sigorta bile yaptırdığına göree kaydirigubbakcemile3
Benimkine göre bebek demek masraf demek zırlayan bi çocuk demek :umursamaz:
kızzzlaarrr :) mrb
hoşgeldinn kaydirigubbakcemile5
çok saol betammm allah binlerce kez razı olsunnn

kunderam senin araban mı var meleğim
Aminn cümlemizdenn inşallahh sanada yararlıı olurr yerimseniben

sana gelsin bi bak sonra banada söylersin bende alayım
kızlar bu mini şef soğanı güzel doğruyormu
hani rondolar suyunı çok çıkartıyor öyle yapıyormu yoksa dahamı iyi
çok tatlıymışşşşş
Bende minişef istiyom bi siz alın kullanın bakalım nasılmışş bende alıcamm kaydirigubbakcemile3

kızlar mutfakta tezgahın üstü için baharatlığım ve bıçak setim nasııılllll :uhm: :uhm:
Çok şirin kaplar benimde baharatlarım böyle minik kaplardaa zemuszemus
hediyenin resmini mi koydunn betacımmm :KK70:
ben göremiyorum bisey sayfalar yazılar yarım yamalak görünüyo bende
virüs mü var acaba bilgisayarımda?
Koydum hatta pıtır alıntı yaptı ordan bakabilirsni canımm kaydirigubbakcemile5

kızlaaaar ben izin aldım çıkıyorum hazır :lepi: :lepi: işlerim yokken fırsattan istifade kaçayımda , kayınvalidemin ve görümcemin bohçaları için bişeyler bakıcaktım o araya sıkıştırayım , sonrada inşaat halindeki evime gidip ustalarımızı bi kontrol edeyim , artık gece gelince okurum herşeyi ,,, öptüm hepiciğinizi görüşürüz .....

opuyorumnanaktan opuyorumnanaktan opuyorumnanaktan zemuszemus

ay gamze maşallah diyim.:emir_bebek:
farkedince içim bi tuhaf oldu :sinifsinif: ben çok duyguanıyorum nedense böle şeylerde.
allah isteyen herkese nasip etsin inş.

oooooooooo akrabammm senin kız ayak göstermiş heee:) yerim onun pembiş ayaklarınıı

kızlar ben dr umu değiştircem hiç ilgilenmio benle doğumunada girmem dio :gitme:

kızlaaaar ben izin aldım çıkıyorum hazır :lepi: :lepi: işlerim yokken fırsattan istifade kaçayımda , kayınvalidemin ve görümcemin bohçaları için bişeyler bakıcaktım o araya sıkıştırayım , sonrada inşaat halindeki evime gidip ustalarımızı bi kontrol edeyim , artık gece gelince okurum herşeyi ,,, öptüm hepiciğinizi görüşürüz .....
opuyorumnanaktan opuyorumnanaktan opuyorumnanaktan zemuszemus
Hadi güle gülee :gitme:
cici şeyler alll bizdee bakalımm kaydirigubbakcemile3
oooooooooo akrabammm senin kız ayak göstermiş heee:) yerim onun pembiş ayaklarınıı

kızlar ben dr umu değiştircem hiç ilgilenmio benle doğumunada girmem dio :gitme:

Walla doktor çok önemli gülay azcuk fazla para vericen seni sürekli kontrol eden bi dokturun olacak ondan ben bebek için birikim yapmak istiyorumm :sinifsinif:
Zati korkağımm ondan ilgi görmem şartt :umursamaz:

hehehe öle görünüooo

aminn cnm sağolllopuyorumnanaktan

cnmmmm sağoll opuyorumnanaktan aa değiştir ozaman yaa bu arada senin cinsiyet belli oldumuu

sorma canım ya ben sormadan hangi ilaca başlicaamı sölemio bide özeline gidiorum :KK43: ölçümde bakarken büyük ihtimal kız dedi ama bilmiorum

Hadi güle gülee :gitme:
cici şeyler alll bizdee bakalımm kaydirigubbakcemile3

Walla doktor çok önemli gülay azcuk fazla para vericen seni sürekli kontrol eden bi dokturun olacak ondan ben bebek için birikim yapmak istiyorumm :sinifsinif:
Zati korkağımm ondan ilgi görmem şartt :umursamaz:

yaw nerdeyse ayda iki kere 170 lira para veriorus azmı bitanem ?340 yapıo ayda

kazasız belasız kullan inş
kunderamm

bu arada nickinin anlamı nedürrr

Amin canım çok sağol.
Nickimin anlamı yazar Milan Kundera nın Kundera'sı ....

cok sanslısın canım ya kıymetini bil valla; benim mesai 6da bitiyor ve ben 7.10 yada 7.15 gibi evde oluyorum; yemek yiyene kadar uyku saatim geliyor zaten akannehir

Öyle canım, çok şükür.

O ne demekmiş be ne alaka, ayh doğum doktoruyla ilgili bişey oldu bugün burda geliyim de anlatıcam.

X