Çeyiz hazırlığı ve fikir paylaşımlarımız (Sohbet bölümü)

tahmin etmiştim rizeli olduğunu :lepi:
arsii bak hemşon çıktı

ya burası çok güzelmiş nanedem
fiyatlarıda çok uygun geldi bana gerçi tam açıklama yok ama..

nanedem valla bayıldım, bide benim Türkan diye çılgın bi arkadaşım vardı, kıvırdık pantolon paçalarını derenin içinde dolandık, ağaçlaara tırmandık, derenin üstünde deli gibi sallandık :)) harika bi yerdi yaa, inşallah gene gidebilirim :)

sinay mantar soteyi böbrek niyetine mi yedi :)) bende bayılırım mantara yaa, ama aşkım sevmiyo napçam bilmem :)) bu arada mercimekli börek yapmıştım ya bende, mercimekleri fazla kavurmuşum bide salça falan koymuştum ben, kardeşim kıymalı börek niyetine yedi onları, yedikten sonra söyledim mercimekti bu diye hadi be diyo kıymaydıı :)))
yemek yaparken sende gamze gibi bol bol börek yapıcan o zaman :)

tahmin etmiştim rizeli olduğunu :lepi:
arsii bak hemşon çıktı

ya burası çok güzelmiş nanedem
fiyatlarıda çok uygun geldi bana gerçi tam açıklama yok ama..

evet canım doğru fiyatları çok uygun biz gittik yemek yedik hatta bekliyoz kendi aramızdada konuşuyoruz acaba ne kadar kazık yicez diye anaaa bi geldi şaşkın şaşkın aynı anda baktık birbirimize , gayet uygun fiyatlardı geçen yaz.... sanırsam bu yazda böle devam edicekti ordakilerle konuşmuştuk nasıl nedir vs. diye böle iyi gidiyo demişlerdi , inş. devam ederler .....
kalıcak yerlerde var 1-2 günlük gayette eğlenceli ve romantik bi yer yerimseniben

bende derelerde dolandım da ben nerden bileyim salıncak var derenin üstünde etek giymiştim ogünde kısmet işte dedim sallansam etraf kalabalık herbişey meydane çıkacak en iyisi bidahakine dedim ama içimde kaldı salıncağa binemedim diye havalar güzelleşsin , evlide oluruz kısmetse o zaman 1-2 günlük hafta sonu kaçamağında sallatırım kendimi kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3

Dün hediyemi eklicektimm söz verdimm :kedi:
Glcnncimden gelennn işte cici hediyemmm opuyorumnanaktan
Tekrar tşk ederimm glcncimm :1hug:

Budaa totosuuu :kedi:

ay cok sekermıs güle güle kullannnnnn

betam çoook şeker bişey bu yaaaa
iyi günlerde kullan canımopuyorumnanaktan

kızlar bakın annemler bugün nişanlıma ne aldı.
hani bana doğum günümde pijama takım aldılarya balçovadan.
ordan nişanlıma da pijama aldılar.
annemin tedavisi bitiyo bu hafta. müsait bi zmnda yanınada bişiler ekleyip götürcez k.valideme kaydirigubbakcemile2
cepten çektim kusura bakmayın artık. altı normal düz lacivert. sadece üstünü çekebildim. gri-lacivert.

[/url][/IMG]
[/url][/IMG]

çok şiriiinnn güle güle kullan Betam :))

totosuda pek şekermiş maşallah

ama eve gelen çocuklara dikkat et valla çok dikkat çekici :)

Beta canım gerçekten çok güselmiş.
güle güle kullan canım.ay keşke bende erken farkedip girseydim çekiliş olayına.
ne güsel KK dan hatıra.
nerden nereye gidecek hediyeler.

çokkkk komikkkkkkkkkkk:roflol::roflol::roflol::roflol:

bana selenmişsin efendim tatlım balım opuyorumnanaktan

sinayım bende şimdi kavurdum iç harcını pişiyor sonra sarmaları sarcamzemuszemus

bu arada 13 14 15 temmuz bir aksilik çıkmazsa %60 oradayız:sm_cool:

nanedem resminizi gördüm maşallah çok tatlısın.yerimseniben
sağol canım benim ....

bu arada güle güle giycin nişanlın cicilerini yerimseniben

anaaaamm o arının totosuuu ne kadar güzel öle kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3 ,,, çok güzel bi hatıra betacım iyi günlerde kullan ,

gülçin çok şirin bi hediye seçmişsin :lepi:

hemencik düzeltem pardon özür ... arada karıştırıyorum ,,,,,

aklımda kırk tilki dolandırcam kuyruklarınıda birbirini dokundurmıcam diye canım çıkıyo o arada karıştırabiliyorum , soryyyy

Son düzenleme:
beta hediyen çok ciciymiş bayıldım
GLCNN zevkli bir seçim olmuş
kk yı unutmaz artık beta buna baktıkça aklına gelir

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…