Çeyiz hazırlığı ve fikir paylaşımlarımız (Sohbet bölümü)

hayırlı olsun kursun cnm..
niyee kavga ediosunuzzz cnm yaaa

fasa fiso cocukmuşum gibi azarlayıp duruyo bigün patlıcam fena ama hadi hayırlısı ev bakmaya başladıktan sonra böyle olduk.

buarada hülünün bugün ablası doğum yaptı süper bişey oyuncak gibi Allah isteyen herkese nasip etsin hayırılısıyla

aaaaaaaa nesi oldu nesiiii
ALLAH analı babalı büyütsün cnmm hülüye cok selam söle teyze olmak nasıl bişeymiş sor ben cok ıı bilirim böleee canını vermek istersinnn

aaaaaaaa nesi oldu nesiiii
ALLAH analı babalı büyütsün cnmm hülüye cok selam söle teyze olmak nasıl bişeymiş sor ben cok ıı bilirim böleee canını vermek istersinnn

hadi bende ytıyorum şekerlerrrrrrrr
görüşürüz yarın

bi yiğeni daha vardı 2. oldu erkek :) artık kocadan yana ümidini kesmiş sekilde kendimi yiğenlerime adıycam diyo kaydirigubbakcemile3

bende cıkıyım artık uyku vaktim geldi sizi çok seviyorum kızlara ayrı ayrı selamlar görüşmek üzere öpüldünüzopuyorumnanaktan

herkes gitmiş neysem bende cıkıyorum sabah görüşürrükk ii geceler kızlarrr

lahana mın hediyesini bana söleyebülüsünüz ben inanın sülemem :roflol:

yarınnnnnn annemdeyimmmmmm..

hepsini çok özledim :çok üzgünüm:

:teytey::teytey:

oooo sayfalar yine uçmuş gitmiş. sayfaları dolaşırken böcüğün evini gördüm canım öncelkle hayırlı olsun. nacizane sana bir fikir veriyim. yatak odasında dolabınla aynalığını yer değiştir derim. hem hapın tam açılır hem girişin daha ferah olur.hemde yatağın baş kısmına yakın yerde komidin olması iyi oluyor. yatarken telefon ve takıları çıkarıp hemen koymak için rahat oluyor.hemde bir gece lambası alırsınız üstüne. köşemine gelince odanın kapısı ne tarafta göremedim ama eğer camın karşı duvarı boş ise oraya koymayı dene camın önü açık kalsın. çaprazına tv ni oraya koy.

Burcu maşallah sen kapayıp sen açıon tükkan sahibi gibi maşallah

Günaydınnn eyyy kadın kız insanlarııııııııı
Hayırlı Cumalarrrrrrrrrrr

canlarım günayyydınnn :) ohhh be ne zamandır giremiyordum ve günaydın diyemiyordum
nasılsınız görmeyeli?

Gunaydın kızlar
hayırlı cumalarrrr
esmam
aldım arkadaslık teklıfını
tessekkur ederımmmmmmm

kızlar bakınız bu komşumuzun annesinin çeyizime hediyesi.eskişehirde oturuyo. gelirken getirmiş :kedi:
[/url][/IMG]
[/url][/IMG]
[/url][/IMG]

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…