Çeyiz hazırlığı ve fikir paylaşımlarımız (Sohbet bölümü)

günaydınnn
hayırlı cumalar
rabbim bü güzel günde kimseyi bunlatmasın

sevgüüüüüüüüüüüüüüüü aşkımmmmmmmmmm zemuszemus

Mülboş naptın dün?
Bişeyler oldu mu ?:bbo:

yok puficim hiç bişey olmadı maalesef... mafoldumben bundan sonra da onunla merhaba-merhaba dışında bir görüşmem olmayacak... haftaiçi-haftasonu sürekli beraberdik.. bunu yapması beni çok şaşırttı gerçekten.. madem özel değilim onun için o zaman normal arkadaşlar ne sıklıkta görüşürse o sıklıkta görüşücem bende

günaydınnn
hayırlı cumalar
rabbim bü güzel günde kimseyi bunlatmasın

sevgüüüüüüüüüüüüüüüü aşkımmmmmmmmmm zemuszemus

CISILLIMMMMMMMMMMMMMMMM kız bende askınmı oldumopuyorumnanaktan
gunayımmm bacımmm guzel bı gun olsun ıns bugun:Saruboceq:

Canımcım hemende karar verme biraz daha bak hareketlerine felan...

Ama ben senin yerinde olsam bende bozulur ve üzülürdüm bende önem veririm çünkü eğer beni gerçekten istiyorsa en azından bu özel günde birşeyler yapabilir rengini biraz daha belli edebilirdi diye düşünürdüm, tabi eğer belli etmek istiyorsa... :sinifsinif:

Ama tabiki yinede biraz daha bak belkide başka düşüncesi var çekindi felan ne bileyim hemende peşin hükümlü olma yani sonra pişman olmayasın canım.yerimseniben

Hakkında hayırlısı:Saruboceq:

günaydın kızlarrr

sabah öle acele çıktımki alyans falan hep evde kalmış eşim farketmes inşallah

dün akşam behlülün ağlayışı gördünüzmüü ne tatlıydı eşim delirdiii Allahın atına bu kadar üsülünürmü yaa dio kıskançlıktan öldüüü -tatlicadiarzu-

cısıll mandalın bursadamı burda bursa kumas pazarı var yazmısss
ben gecmısı okuyomda

bilmiyorum cnm yaa... üzüldüm gerçekten de... hayırlısı olsun demekten başka birşey gelmiyor elimden :1hug:

mulberry hayırlısı tabiki bitanem

benim eşimde daha yeni çıkmaya başlamıştık ilk doğumgünümü unuttu ayrılıodum az kalsın düşün ben o derece önem veriorum ama erkekler pek önemsemio yaa

mulbery canıma rkadaslık teklıfın ıcın tesekkuler
bencede sen o konuyu salla gıtsın be canım
olcak olsa olurdu üzme kendını emı kusummmm

aslıhyknsızın resımlerınızı gormustum
maşaallah cok yaksımmısınız ve senın elbısen cok guzel yaa
ben onu cok begendım
bıde boyu nerelerınde bıde nerden aldın sorması ayıp olmasın çok sık olummusun sacın makyajın
bıde aramıza hosgeldınnnn

sorma buket yaaa
ama bende ağladım
üzüldüm len
dişi köpek kuyruk salladı , erkek köpekte koştu tabi lmaz:

sanada iki güzel söz söylenmiyo be :mymeka::mymeka: delü kız opuyorumnanaktanopuyorumnanaktan

bilmiyom ki
ama bursa olsaydı kaçırmazdım kesinliklezemuszemus

tamam gel barısalımŞenizŞeniz
bursa kumas pazarı deyınce ataldım bende cok severımde orayı:kedi:

o değilde nihale sarılıp seni kimsenin üzmesine izin vermicem.. ağlama... falan dedi ya... ne güzeldi di mi

bilmiyorum cnm yaa... üzüldüm gerçekten de... hayırlısı olsun demekten başka birşey gelmiyor elimden :1hug:

cnm bence hemen üzülme.
bak bnm nişanlım çocukluk ardkşım aynı zmnda.
ve bana beraber olmaya başladıktan sonra hediye aldı.
ki bikaç ay öncesi bnm doğum günümdü ve biz ozmnlar birbirimize daha bi farklı yaklaşıyoruz ama ortada açıklığa kavuşmuş bi durum yok yinede.
ve o bana hediye almadı.sadece sözle kutladı.çünkü onlar ailecek knd içlerinde bile hediye alan insalar değiller.
sadece sözle kutlanır yani.
belki oda böledir.birazda çekingenlik falan varsa ondan almamıştır bişi.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…