Çeyiz hazırlığı ve fikir paylaşımlarımız (Sohbet bölümü)

nihalim resim eklicektim sana ekledim fkt çok hoş çıkmamış bulanık biraz seçilmiyor diğer bi resim var onda da siyah gibi duruyor sinir oldum yaaa

cnm gördüm maşallah size evet siyah gibi geldi banada resimden dolayı ole demek allah hiç ayırmasın sizi aşıklar:asigim: opuyorumnanaktan

burcuucuuum yarın iş yerindeki bilgisayardan kopi pest yapayım sana olar mı :) şimci aklımda kalanlar yarım yamalak.

bende takip edemez oldum
işyerindeki bilgisayarın konumu çok kötü
o yüzden kesik kesik kısa kısa yorumlar yapıyorum
özür dilerim :çok üzgünüm:

haydii bende yatar hepinizeeee iyi gecelerrrrrrr
yarın benim için dua edin emiii iş yerinde performans görüşmem var inşallh çok güzeel geçer. :Saruboceq: amiiin dediniz dimi duydum :):)

canımmm...
kocaman aminler olsun inş....
hayırlısıyla ve kolayca atlat canım bneim...

alsana :mymeka: bide burdan :mymeka:
nerdesin sen yaaaa heeeee özledim seni du vurdum ama gel öpem senii Şeniz

:1hug: nedeseniz haklısınız ama hiç fırsatım olmuyo oluyoda bakıyorum cıkıyorum hemen ptesi günüde kursa başlıyorum 1 aylık işkurun sağladığı ücretsiz.

nişanlımlada nişanlılık dönemini şimdi yaşar olduk 2 günde 1 huzursuzluk başladı:gitme:

bak şimdiye kadar aldığım sitelerden aklıma gelenleri yazayım

Gittigidiyor
Hepsiburada
Ayyıldız
Ten
Sunset
Pratikev
prezervatifal.com
kalitemarket.
Taç.ccom
bendeistiyorum.com
estore.com
porsan.com
çeyyiz.com
çeyizevi.com
kitapyurdu.com
Markafoni.com
mudo.com
topshop.com

hımm ilk aklıma gelen bunlar CADIARZU
bu sitelere güvenebilirsin. hele kimilerinden defalarca alışveriş yaptım
2.500 tllik laptopta aldım. kamerada en ucuz kitap falanda. aklına gelebilecek herşey.
hatta kargocu bu gün twigy terliklerimi getirdiğinde sizin adınıza dosya açıcaz tc kimliğini falan kaydedicem dedi düşün bu hafta yalnız 3 kere geldi:roflol:
neredeyse herşeyimizi internetten alıyoruz serhata diyorumki bir gün ev alacak olsak onuda netten bulucaz :roflol::roflol::roflol:

Son düzenleme:
mandilincim yeni gördüm AMıN CNM işallah hayırlısıyla:Saruboceq:
edadan hbr varmı böcekin hazırlıklar ne durumda

haydii bende yatar hepinizeeee iyi gecelerrrrrrr
yarın benim için dua edin emiii iş yerinde performans görüşmem var inşallh çok güzeel geçer. :Saruboceq: amiiin dediniz dimi duydum :):)
aminnnnnnnnnnnnnnnnnnnn:Saruboceq:
burcuucuuum yarın iş yerindeki bilgisayardan kopi pest yapayım sana olar mı :) şimci aklımda kalanlar yarım yamalak.

tamam şekerimmmmmmmmŞeniz

hadi iyi gecelerrŞeniz

hayırlı olsun kursun cnm..
niyee kavga ediosunuzzz cnm yaaa

mandilin amiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiinnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…