Çerkez'lerin buluşma noktası...

kızlar selm nasılsınız ....melihim geçmiş olsun ..arkadaşım ..aman bebişlerinizede kendinizede iyi bakın ..zor ..benim bu ara dişim tuttu yine ama busefer kesin kurtulucam ..artık korkunun ecele faydası yok ..nisanın 3 ünde baybay dişime ....neyse inş herkes iyidir inş öptüm hepinizi...

canım çok geçmış olsun ..anladıgım kadarıyla hala hastasın dıkkat et kendıne :1hug:
selam kızlar ...
derincim bu ara hep hastanedeydim,oğlumun tahlilleri falan vardı,ben hastaydım
ondan pek uğrayamadım...fırsat bulduğum her an burdayım
canım sanada geçmış olsun ne bu aralar herkes hasta yaa :1no2:

canım sorma ya bende bıraz keyıfsızdımde o yuzden yoktum .. bıde benım pc kafayı yedı ıyıce benı delı edıyor tamıre gitti yıne ..ALLAHa şukurler olsun bı yaramazlık yok umarım sende kızında ıyıdır a.s.
günaydın kızlar.evet ya gülse ablam,haydeç ablam....benim öz ablalarım nerelerdeler bakem...msn dede yoksunuz...klava:
günaydın derin nasılsın bacım..
canımcım benım dedıgım gibi keyfim yoktu biraz..... bide yıgenin geldı gitti onunla ilgilendım o yuzden buraya bakamadım sen nasılsın gülüm çok özledim seniikaydirigubbakcemile5

kuuşuum ıhmale gelmez dış bır an önce bak çaresine buyuk geçmış olsun ..senide kızınıda çok öptum canımm

ee canlar nasılsınız bakayım dıger arkadaşlarım kardeşlerım hepınızı çok özledım a.s.a.s...anladıgım kadarıyla MAATtan hala bı ses haber yok galıba umarım ıyıdır :1hug:

slmm çerkezz güzelleriii nasılsınızı baharrla aranız nasıll bana pekk yaramadıı yaaa afakanlarr basıyooo::):)..
çok sıkıcıı ve streslii günler geçiriyorummm malesefff
sizdede var mı ya bölee şeylerr artık monoton olmakdan çok sıkıldımm yazz gelsedee atsak kendimizi dışarıııı kaydirigubbakcemile2 iyiii gecelerr canlarr öpüyorumm hepiniziii

merhaba arkadaşlar!a.s.kuusuum geçmiş olsun!:teselli:dişten bende korkuyorum ama ne yazık ki elden bişey gelmiyor!
duygucuğum o depresiflik bende çok var bu ara:1shok:!bahardan mı yoksa çok mu doldum taşıyorum bilemeyecem!:1no2:
gülse ablacığım özletme kendini neyse ki iyisin!:1hug:...hadi selamlar herkese!..:içelim:

selam guzeller nasılsınız ..hakıkaten havalardanmıdır nedır bı uyuşukluk var bendede yanı ayıp olmasa hiç bi şey yapacagım yok mecbur evi toplamaya çalışıyorum
bıraz bekledım ama gelen gıden yok hepınızı öpuyorum
aman denefim ya bi denk gelemedık canım bakıyom yoksunkı delikafadulden

delikafaduldenhihoyyyt:):)
herkezde bahardan dolayıı bi uyuşukluuk varr yaa..
çok sıkkıcıı günlerr geçiriyoruzz
geçicek inşallahhh..
ee kızlar nasılsınızz gülse,kuşumm,denef vee derinn farklı bişeyler yapan yok mu aranızdaa yaa anlatında değişiklill olsunn öpüyorumm sizleriii...

günaydın arkadaşlar!a.s.duygucuğum yok valla farklı bişey!:1no2:çok sıkıcı gerçekten niye böyle monotonlaştık bilemiyorum :1shok:belki bugün kargodan kitabım gelir de biraz okur rahatlarıma.s tabi benim kız izin verirse!kaydirigubbakcemilearkadaş puzzle aldım kendime stres atmak için çocuktan yapamadım daha çok stres oldum:bbo: kaldırdım okula başlayınca yaparım herhalde artık!...CADIARZU

selam arkadaşlar !
geçmiş olsun dilekleriniz için teşekkür ederim a.s.
kuuşuum bende aynen korkudan gitmiyorum dişçiye ne yapacağım bilmiyorum, sana da geçmiş olsun.
sorma gülse ablacığım yaa, birimizin rahatsızlığı geçiyor diğeri başlıyor.
o yorgunluktan bende de var ama oturmaya fırsatım yok..

kızlar hayırlı geceler nasılsınız.... duygu sen varsındır dıye geldım ama bak yoksun .. neyse saglık olsun .. hiç bı degışıklık yok aynı tas aynı hamam devam iştemirmirmirmir

EVET CANIM YA AYNI VALLA BAHARDANMI NEDEN BILMEMKI .. BUGUNDE BENIM DİŞİM BAŞLADI HEMEN AKLIMA KUUŞUUM GELDI VALLA PAZARTSEI DR YOK GÖZUKUYOR hayırlısı olsun bakalımm
aa özur ya buyuk yazmışım kusura bakmayın sılmedımde artık

kızlar kaç gündür buraya kimsecikler uğramamış :1no2:üzüldüm ya!denefciğim en son senden bir günaydın gelmişa.s. herkes çok meşgul sanırım!...CADIARZU

evet kimse doğru düzgün uğramıyor bu aralar,benimde çok az fırsatım oluyor
bakıp çıkıyorum hemen

ya evet kızlar nerelere kaybolduki.kimsecikler ratık gelmez oldu.kusuum,haydeç,maat,gülse ve digerleri artık gelin ya....özledik ama

mrb kızlarrr ben uğradım bakın:):)
bende pek uğramıyorum artık ben geceleri girdiğim için o saatlerde kimse olmuyo topikde bu yüzden girmemişdim nyss artık yazarım geceleri sizler gündüz okursunuzz..
nasılsınızz kızlarrr...:::::)

günaydın kızlar!a.s.duygucuğum uğra canım ben sabah okuyoruma.s diğerleri de gelir nasılsa!melihim sen neler yapıyorsun?:sm_confused:denefciğim sen zaten vefalısın öpüyorum sizleria.s.!kuusuum sana ne oldu kız hiçbiryerde yoksun bu ara?:sm_confused:

ben uğruyorumda canımm kimsee girmiyoo artık topiğee
sen nasılsın neler yapıyosunn canımmcımmhihoyyyt

iyi geceler kızlar...

valla bu bir ay nasıl geçti anlamadım,doğumlar,hastalar,cenazeler ne ararsanız vardı...şimdi de kayınpederim taşınıyor başka bir şehire onunla uğraşıyorum...inşallah bundan sonra şöyle rahat bir kafa dinlerim.
hani gene kimsecikler uğramamış,sadece 3 kişi,nereye kayboldu herkes

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…