Çerkez'lerin buluşma noktası...

allah bağışlasın benimkide benim sabrımı deniyo şu an
elimi çekmeceye sıkıştırdım onun yüzünden bazen hiç çekilmiyolar ya....

selam adige dostlarım.dün buluştuk,merak eden arkadaşlar buluşma haberlerinden sakarya buluştu konusuna bakabilirler.

evet bazen sınırları fazlasıyla zorluyorlar,
ama eşimle; o yokken geçirdiğimiz 4 yılı nasıl doldurmuşuz diye düşünüyoruz.
bazen de bir an önce uyusada bir ohhh çeksem diyorum
tatilden dolayı uyku düzenimizde altüst oldu
tekrar nasıl düzene girdireceğiz bilmiyorum
kafamçokkarıştı

sagol canımm amalıyatlık degıl allah şukurler olsun sadece dıkkatlı olmam gerekıyor

gülse ablacım çooook geçmiş olsun ..aman dikkat et canoım ya öpüyorum seni ...
canım benım sagol bende senı ve kuçuk cımcımeyı çok öpuyorummŞeniz

selam adige dostlarım.dün buluştuk,merak eden arkadaşlar buluşma haberlerinden sakarya buluştu konusuna bakabilirler.

canım dunden berı bakıyom bı turlu koymamışınız şimdı bakacagım yorum yapacagım a.s.

Merhaba..Ben de çerkesim..
Babam Kabardey
Annem Şapsığ
Samsun-VezirköprüLüyüm..
:CüvCüv:

3.5 yaşında canım ağustoda 4 olcak 2005 doğumlu ...evet okula gidince düzelcek ama ben bazen istemiyorum ..böyle doya doya seveyim ..okula başlayınca diyolog değişiyo ..bu günlerede geri gelinmiyo..

zaman çok çabuk geçiyo bi bakmışsın okula başlamış... olsun tatlı yorgunluklar bunlar tatlı cadı küçükmüşde daha:) ama zeki çocuklar yaramaz olurmuş

Günaydın arkadaşlarr a.s. nasılsınız? derin senin kızda ne yaramazmış yav kaydirigubbakcemile3 Allah sabır versin o tatlılıkları olmasa çekilmezler valla

arkadaşlar merhabalar geçen hafta balıkesirde organizasyon daydım sizlerle resimleri paylaşmak istedim.

iyi akşamlar kızlar!a.s.nefne çok güzeldi teşekkürler!a.skuusuum seninkini de izledim o da çok güzel!:1hug:ally benim kızı sorma meşhurdur buralarda!...:bbo:

zaman çok çabuk geçiyo bi bakmışsın okula başlamış... olsun tatlı yorgunluklar bunlar tatlı cadı küçükmüşde daha:) ama zeki çocuklar yaramaz olurmuş
evet fazlasıyla zeki hemde doktoruda söyledi sorduğu şeyleri bir duysan kulaklarına inanamazsın...allah herkese nasip etsin ...sormayın bnm kızım ilk aşkını yaşıyo..
gunaydın bayanlar nasılsınızz
ızledım canım ızledım çok guzel emegıne saglıkka.s.
iyi seyirler bende ne kadar şımardım hehe...ablacım ameliyatlık bi durum olmadığına sevindim ...tekrar tektar geçmiş olsun...

merhaba canım hoşgeldin a.s. gittikçe çoğalıyoruz kızlar :dance:
evet çoğalalım....hareketin olduğu yerde bereket olur...
ben izledim alttaki güzeldi sağol ama takılıyodu balıkesirdekini izleyemedim ama açılmadı:S
evet takılıyo biraz ...bende sinir oldum...
günaydın çerkes güzelleri,

izledim arkadaşım çok güzel,
hem oynayanlar, hem de çekim güzel olmuş
ellerine sağlık.
sağol canım ...bende izledikçe bi hoş oldum ..ben size bulabilirsem kendi düğünlerimizden görüntüler izletcem ..inş ..
iyi akşamlar kızlar!a.s.nefne çok güzeldi teşekkürler!a.skuusuum seninkini de izledim o da çok güzel!:1hug:ally benim kızı sorma meşhurdur buralarda!...:bbo:

ay evet meşhur hemde nsıl ...ben bazen eşime anlatıyom allah sabır versin .diyo biz dediğim gibi o dönemleri atlattık nasıl olduğunu biliyo adam ...

kuusuumm senin kız ilk aşkını mı yaşıyor?:roflol: vay başımıza gelenler!kime aşıkmış kız bücürCADIARZU benimki bu sıralar erkek çocuklarına gıcık dövüyor sürekli!:bbo:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…