Çerkez'lerin buluşma noktası...

günaydın kızlar!a.s.herkese hayırlı cumalar öpüyorum hepinizi...

cumanız mubarek olsun sevgili adige dostlarım...nasılsınız bakalım.....Şeniz

herkezlere iyi akşamlar adige arkadaşlarım ama yine kimseler yok ne şansıs biriyim ben ya kimseyi yakalayamyorum ....neyse yinede hepinizi öptüm....

ehe selam ben de burdaydim da ses çıkarmadım ben de olur mu haydeç hoşbuldum canım =)

olmazmı ablacım ....hemde çok güzel olur nasılsın ....:1hug:

canım benim çok özür dilerim..slm verdim ama gelemedim..benim ufaklık akşam pc ye inat etti beyefendi oyun oynucakmış..ee mecburen ona devrettim..bende çıkmak zorunda kaldım kuşum ya...tekrar kusura bakmaa.s.

merhaba kafkasya ekibi hihoyyyt sabahtan beri dışardaydım.. yeni geldim... malum haftaiçi çalışınca tim işler haftasonuna kalıyor:(( bir kafamı uzatayım kim var kim yok diye ama yine kimsecikler yok.... öptüm cümlenizi

merhaba maata.s. bende şimdi dışardan geldim bir bakayım dedim:1no2: ama benimkiler yine beni çağırmaya başladılar!hayrola niye kederlisin?:sm_confused:

yaaaa o geçen haftaki modumduuuu.... dur hemen değiştireyim iyi hatırlattın :jeyyar:

derincim sen napiosun?? cimcime kızın nasıl kaydirigubbakcemile

merhaba arkadaşlar bende çerkezim :sm_cool: kabarteyim annemde babamda çerkez valla kaydirigubbakcemile3 bu topiğe hiç bakmamıştım çok geri kalmışım nasılsınız çerkes kızları?:1hug:

derincim sen napiosun?? cimcime kızın nasıl kaydirigubbakcemile

merhaba arkadaşlar bende çerkezim :sm_cool: kabarteyim annemde babamda çerkez valla kaydirigubbakcemile3 bu topiğe hiç bakmamıştım çok geri kalmışım nasılsınız çerkes kızları?:1hug:

iyi pazarlar arkadaşlar!a.s.maat biraz geç oldu ama dün yine çıkmak zorunda kaldım:1no2: benim cimcime hiç durmuyor şu an çok sinirliyimdelikafadulden babası keyfinde banyoda şu anda ben sabahtan beri iş yapıyorum. az önce yeni yıkadığım çarşaflarım ve yatağını makyaj malzemelerimi alıp boyamış bir güzel! tam bitti derken yeniden başlıyor!kendimi çok kötü hissediyorum:çok üzgünüm: üstelik ellerine de vurdum ve bağırdım ağlayacağım şimdi hiç dinlemiyor beni!gamyoncuiremsu....sen neler yapıyorsun gerçekten görüşemedik uzun zamandır...
Ally hoşgeldin bu arada!a.s.bizler böyle uğraşıp duruyoruz işte sen nasılsın?

iyi pazarlar canım hoşbuldum sağolasın :1hug: baya yoğun bigünmüş senin için kolay gelsin... benimde son boş günüm yarın okul başlıyo evde tembellik yapıyorum :icecream: çocuğun varmış ne güzel Allah analı babalı büyütsün :Saruboceq:

benim hergünüm böyle teşekkürler!a.s.hangi bölümde okuyorsun?tadını çıkar bu günlerin!...a.s

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…