Çerkez'lerin buluşma noktası...

Geldim kızlar...
Son günlerde şu albümle uğraştığım için giremedim, birde yetkili olduğum bölümlerle uğraşıyordum.
Yeni gelenler hoşgeldiniz ayrıca listeye eklendiniz. 1. mesajıma listeyi ekledim arada kaybolmasın diye.
Evet derdimiz aynı zamanda buluşamamak:KK43: belki kkdan değilde mail yolu ile birbirimize ulaşabiliriz. Oradan konferans yaparız nasıl olur sizce?

Geldim kızlar...
Son günlerde şu albümle uğraştığım için giremedim, birde yetkili olduğum bölümlerle uğraşıyordum.
Yeni gelenler hoşgeldiniz ayrıca listeye eklendiniz. 1. mesajıma listeyi ekledim arada kaybolmasın diye.
Evet derdimiz aynı zamanda buluşamamak:KK43: belki kkdan değilde mail yolu ile birbirimize ulaşabiliriz. Oradan konferans yaparız nasıl olur sizce?

Canavar süper olur kanımca.....:dance:

Hatta aktivite falan yapalım....:icecream:

Heyecan hasıl oldu birden ...:1hug:.

Geldim kızlar...

akıllı kadınsın ne diyim:asigim:
var mı msnim sende veriyim mi:icecream:

Geldim kızlar...

çok hoş bir fikirsırnaşık şey:roflol::roflol::roflol:

Merhaba arkadaşlar,şükürler olsun ki damarlarımda has çerkes kanı taşıyorum.Bende çerkesim,babam Abzah,annem Şapsığ.Eşim çerkez değil ama asaletinden onunda çerkez olduğunu düşündüğüm çok oluyor(bu durum bende biraz eziklik te:çok üzgünüm:)Ama örf adet eğitimlerimiz halen devam etmekte:eek:klava:.Biraz geç mesaj attım ama hepinizi takip etmeye çalışıyorum.
Sizleri burada gördüğüme çok seviniyorumsırnaşık şey.Özellikle canavar'a öncü olduğu için teşekkür ediyorum.Hepinize sevgilera.s.,saygılar...

Geldim kızlar...

ewt arkadaşlar kabul edenler el kaldırsın ( BEN) a.s

bende varım bende..
nasılsınız bu arada canlarım
giremedim bu topiğe uzun zamandır..

arkadaşlar bu soruyu lütfen herkes üstüne alınsın...

Fikirleride olanlarda ,yani varlığımızı duyurmak ve diğer soydaşlarımızada ulaşmak adına lütfen yazın...

Bütün Dünyanın maharetlerimizi anlata anlata bitiremedeğini biliyoruz...sengözlerimebaksanab

Peki neden bunu bir kez daha kanıtlamayalım ki değil mi?...:hooray:

Valla benim aslında bu konuyla ilgili çok düşüncelerim var ama sizlerinde onay ve fikirlerinizi duymak istiyorum...a.s.

Papri istanbuldasın sanırım....

Üye olduğunuz dernekler varmı?...:uhm:

Yada aktivite yaptığınız bir grubunuz falan...:kahve:

ewt mirayım ist dayım
bekar ken kuzey kafkasya kültür derneğine giderdim
ama evlenip çoluk çocuk olunca hepsi bitti.ama bu bitiş yalnızca benim için geçerli. etkinlikleri yakınen takip eden gençlerimiz var bizde onları dinlemekle yetiniyoruz :)sen mirayım neler yapıyorsun gurup fln varmı sizde???

Bütün Dünyanın maharetlerimizi anlata anlata bitiremedeğini biliyoruz...sengözlerimebaksanab

Peki neden bunu bir kez daha kanıtlamayalım ki değil mi?...:hooray:

Valla benim aslında bu konuyla ilgili çok düşüncelerim var ama sizlerinde onay ve fikirlerinizi duymak istiyorum...a.s.

artık çocuklarımız derneklere gidiyor bizde onların yaptıklarıyla övünüyoruz kültürümüzü yaşatmaya çalışıyo çocuklar hele de çerkez düğünleri oldumu kayfimize dicek yokben çok mutlu oluyorum ya siza.s.

siz onu bunu bırakın abazaların tavugunu biz yaptık deyip adını çerkes tavuğu koydunuzmu onu deyin bakim:p

siz onu bunu bırakın abazaların tavugunu biz yaptık deyip adını çerkes tavuğu koydunuzmu onu deyin bakim:p

:roflol:güzel bir konuy değinmişsin cano
abazaların yaptığı çerkez tavuğuna yakın hatta birebir
annem çerkez babam abhaz annem çerkez tavuğunu babannemden öğrendiği gibi yapar:icecream:

çerkez kızları çok hür ve her istediklerini yaparmış diye duydum
evlenince de kocalarınınn sözünden çıkmazlardır
kızlar siz bilirisiniz doğru mu*

X