Çerkez'lerin buluşma noktası...

hihoyyythihoyyytgünaydın bende geldim umarım bugün herkes iyidirkaydirigubbakcemile5öptüm hepinizi....kızlar çalışmayanlara bişey diycem sabahları tv 8 de plates var süper oluyo nerdeyser başladığından beri yapıyorum tavsiye ederim.......a.s.

kusuum hoşgeldin a.s.o platesi benim kız yaptırmıyor işte bende yapmak istiyorum ama işe yarıyor mu peki?:sm_confused:

kusuum hoşgeldin a.s.o platesi benim kız yaptırmıyor işte bende yapmak istiyorum ama işe yarıyor mu peki?:sm_confused:

hihoyyytyarıyo tabi en azından eşimin ve çevremdekilerin son zamanlarda söylediklerinden anladığım o ....yani iltifatlar çoğaldıkça işe yaradığını anladımkaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

slm canlarım nasılsınız
yenı gelen arkadaşımız hg a.s.
canım benım ıhtıyacım var acıl zayıflamam lazım ama kafamçokkarıştı
bakalım bızımde apartmanda ayarlıyacaklar hoca gelecek bızde yapacagız hem dıyettle beraber umarım kılo verebılırım :dance:

oh oh süper valla :lepi:apartmana hoca gelecek demek! bende yapacağım ama kızımın biraz daha ehlileşmesini bekliyorum!gamyoncuiremsu

hihoyyytdenizli de varmı bilmiyorum burda spor parkları var...sabahları bide akşamları spor hocaları geliyo belediyeden ücretsiz....çok işe yarıyo ...eğer orda yoksa belediyeye başvurun...hemen yapıyolar hocayıda temin ediyolar...

gülse ablacım ama profil resmindeki sensen gayet hoşsun hiç de fazlalığın varmış gibi durmuyo...

tarifleri bu sayfada mı vericez başlık açarız sanmıştım..a.s.a.s.

walla aslında bence de o daha güzel olur .. hem de yemek tarifleri sitesinde bir devrim yaratmış oluruz ... orada bizllerin dışında sitedeki diğer arkadaşların da ilgisini çekebilir... diğer göçmen arkadaşlar da belki kendi sitelerini açar ve zengin bir yemek tarifleri bölümü olur -tatlicadiarzu-
eeeeeee... açılışı kim yapıyor :icecream:

mrb arkadaşlar bende çerkezim babam samsunlu annem karslı ama ikiside kafkas kökenli soyumuzun adıda abzah burda bi sohbet açılsada sohbet etsekk

hoşgeldin canım.. biz ediyoruz sohbeti zaten.. gel sen de katıl -tatlicadiarzu-

hihoyyythihoyyyt önce özlettin kendini diycem .sonrada fark etmez ama fikir senden çıktı istersen sen yap....nasılsa devamı gelir....biz arkandayız..:1hug::enbuyukkk:

günaydın arkadaşlara.s. bu aralar çok kimseler yok gibi:sm_confused: kuusuum ve ben ara ara takılıyoruz; birde maat var ama o da biz yokken gelmiş:a015: nerdesiniz huuu?...CADIARZU

hihoyyythihoyyyt önce özlettin kendini diycem .sonrada fark etmez ama fikir senden çıktı istersen sen yap....nasılsa devamı gelir....biz arkandayız..:1hug::enbuyukkk:

tamam yaw... ben açılışı yapcam walla.. ama arkamdan geleceksiniz .. beni orada öööle yalnız bırakmak yok :1hug: tamam mı a.s

Belki bir günaydınla aydınlanır günün
Belki bir kelimeyle çoğalır gülüşün
Bir parça mutluluk takılır belki gözlerine
Belki bir başka açarsın defterini bugün

Başka türlü bakarsın yaşamın tadına
Bir başka gülücük yansır dudaklarına
Umuda hoş geldin derken
Umutsuzluğa yasak koyarsın belki

Belki bir barış şarkısı takılır aklına
Belki bir bebeğin ellerine tutunup
Pembe bir bulutla oynarsın bu gün
Belkide hiç bilmedigin o duyguyu yaşarken

Yaşamın reset düğmesine basıp

Yeniden başladığın o gün olur bugün...

herkese güanydın adige güzellerihihoyyytbu şiir hepinizeyerimseniben

tamam yaw... ben açılışı yapcam walla.. ama arkamdan geleceksiniz .. beni orada öööle yalnız bırakmak yok :1hug: tamam mı a.s

:1hug:ben geliyorum bile.....kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3hadi öptüm sana hayırlı işler.....

günaydın arkadaşlara.s. bu aralar çok kimseler yok gibi:sm_confused: kuusuum ve ben ara ara takılıyoruz; birde maat var ama o da biz yokken gelmiş:a015: nerdesiniz huuu?...CADIARZU

:jeyyar:bu gün ruh halinin değişmesine çooook sevindim..bidaha kötü olmaz inş...:sm_cool:

gülse ablacım ama profil resmindeki sensen gayet hoşsun hiç de fazlalığın varmış gibi durmuyo...

canlarım gunaydınnnnnnn:1hug:
benım canım geçen yılkı fotom o 74 dum o zaman şimdı 79 oldum ..anladınmı canım kıyfetlerımın içine gıremez oldum ...ayrıca teşekkur ederım canımm :dance:
kocada acıl zayıfla hanım habıre masraf çıkartma dıyor haklı yanı :asigim:..habıre kıyafet almak zorunda kalıyorumm kaydirigubbakcemile3

:roflol:yani ablacım alemsin benimkide bana arap kadri diyodu geçen sene ama toparladım.doğumdan sonra çok kötü olmuştum..ama zayıflayıncada masraf oldu öbür elbiselerimi giymem imkansız.....:teytey::teytey

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…