Çerkez'lerin buluşma noktası...

ben çok iyi bilmiyorum yaa babam fazla anlatmaz.. adige boyundan olduğumuzu biliyorum sadece

canımcım nerelerdesın sen yaa bıtmedımı daha işlerın :mymeka:
ay bıde şimdı bayram temızlıgıne gırışırsın sen :dilcikar:

ben ölünce bitecek abloş işlerim... bitmedi bayramdan sonra tekrar pekmez yapıcam... elişlerim dolu... şimdide bayram temizliği girdi araya...birde komşumun kızının sözü var.evleri küçük erkekleri kendi evlerinde hanımları ve gençleri bizim evde ağırlıcaz.bayramın 4. gecesi dolu misafirim var anlıcan..çerkez köylerinde söz böyle oluyor bilirsin belkide...bu arada geçmiş olsun ne oldu sana .şimdi nasılsın....

kız delırdın sen töbe töbe ne ölmesı :mymeka:
amanın ALLAH kolaylık versın ne dıyım sana ben hayırlı ugurlu olsun işin baya zor desene
baya bı uşutmuşum yaa 3 gun bı yatırdı benı sorma felegım şaştı kafamçokkarıştı şimdı ıyıyım ama ayaklandım artık sagol canımm:1hug:

abloşum ölünce bu sefer öbür dünya işleri var..:roflol:

ben çok iyi bilmiyorum yaa babam fazla anlatmaz.. adige boyundan olduğumuzu biliyorum sadece

benim babamda anlatmaz:1no2: bizim nesil dilde bilmiyor ama kanımızda var iştea.s mesela benim dış görünüşümde çok kişi sen çerkez misin ya da göçmen misin ?diye sormuştur:sm_confused:

günaydın arkadaşlara.s.yeni bir haftaya daha başladık:lepi: hepimiz için hayırlı olsun!...:içelim:

günaydınlar .
çerkezler burada mı toplandılar , ne güzel
herkese selamlar , düzceli çerkezlere biraz daha fazla :)))

günaydınlar .

evet canım burdayız hoşgeldın a.s.
sendemı düzce lısın
kız ALLAH ıyılıgınızı versın emı ıkınızde benı guldurdunuz ... denefım haydeçım sıze bu laflar :roflol::roflol::roflol:

günaydınlar .

hoşgeldin canım.evet ya biz bu topikte buluştuk.bizi bırakıp gitme ha.hep bekliyoz ona göre.düzceden kucak dolusu sevgiler...

ne yapalım bu kardeşin beni deli ediyo..ölmekten bahsediyo genç yaşta....onun o lafına bu laf iyi gitti demi ablammmmsırnaşık şey:roflol:

cümleten merhaba kafkasya ekibi a.s. yaw bu saatte bi kafamı uzatayım dedim ama kimsecikler yok ... cumadan beri istanbuldaydım ... yeni döndüm... hepinize kucak dolusu sevgiler

cümleten merhaba kafkasya ekibi a.s. yaw bu saatte bi kafamı uzatayım dedim ama kimsecikler yok ... cumadan beri istanbuldaydım ... yeni döndüm... hepinize kucak dolusu sevgiler

bende seni merak ediyordum!vay be istanbul nasıl özledim oraları daa.shoşgeldiiiinnn bu arada:içelim:ben gece kaçamağı yapıyorumCADIARZU benimkiler uyudu da!....

günaydın ... derincim bi seminer için istanbula gittim geldim... ben de çok özlemiştim istanbulu... 5-6 ay oldu gitmeyeli... temmuzda diyarbakıra taşınmadan önce ankaradaki işim yüzünden hemen hemen her hafta istanbula gidip gelirdim.... o zamanlar da öfff pöfff olurdum.... ama acayip alışmışım.... gidince özlediğimi anladım

ne yapalım bu kardeşin beni deli ediyo..ölmekten bahsediyo genç yaşta....onun o lafına bu laf iyi gitti demi ablammmmsırnaşık şey:roflol:

gunaydın cerkes guzellerıı a.s...
gunaydın maat hoşgeldın canım nasılsınnn :teytey:
aman canım sen delı olma denefım işden yoruldu ya o yuzden dıyor bak bı aklı başına gelsın lafını bıle etmezzkaydirigubbakcemile5

hoşgördüüükkk.... günaydıınnn... gününüz aydın olsun a.s.

gariptir istanbul bağımlılık yapar!herkese merhabalara.s. bende bugün biraz esneklik yapayım dedimsositososito kız tv. başında çocuk kanalı izliyor:ecrin_bebek: hazır sesi çıkmıyorken bakıyorum buralaraa.s mutfağı topladım, çamaşırları makinaya attım, evi süpürmem lazım ama pazara gideceğim:a015: akşama yemek yok :bbo:neyseki salı günleri eşim öğle yemeğine gelemiyor:danceoof off hiç bitmiyor ya:bbo:birde eşim kpss.ye hazırlan, ders çalış diyor bana:uhm: kafa bulur gibi şaşırdıımmmkafamçokkarıştısizlerde ne var ne yok?:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…