Çerkez'lerin buluşma noktası...

günaydın kızlarrrrrrrr.nasılsınız.ben bu ara çok yogunum.hem ev görmesine hemde kaynanam için geçmiş olsuna geliyorlar.fazla akşamları takılamıyom....beni merak edenlere duyurulurrrr..kaydirigubbakcemile3

Allah yardımcı olsun!kolay gelsina.s.

sizlerle birtürlü buluşamıyoruz ,yine kimse yoksenağlamaiyi geceler hepinizeŞeniz

günaydın arkadaşlar..nasılsınız bakalım..beni soracak olursanız ben iyiyim..galiba eski mektuplar gibi oldu soruşum....:roflol:

günaydın arkadaşlar..nasılsınız bakalım..beni soracak olursanız ben iyiyim..galiba eski mektuplar gibi oldu soruşum....:roflol:

günaydın aba.....günaydın arkadaşlar.abloş hayırdır erkencisin.tabi 10 da yatarsan sabahta erken kalkarsın...ama bana müsade.işlerim var onları yapayım....kib abloş

günaydııın!a.s.uğrayıp geçmişsiniz bu sefer ben geç kaldım!:sm_confused:bugün pazartesi iş günüm benim çamaşırlar birikmiş ilk iş onları makinaya attım hava da güzel bugün evimi şöyle dip köşe temizleyeyim:lepi:

kızlar merabalar
işlerı olanlar kolay gelsın sızlere ama şimdıye kadar işler bıtmıştır her halde şimdıde yemek faslına geçıyorsunuzdur afıyet olsun sızlere ...goruşmek dılegıylee:1hug:a.s.

bende geleyim mi:) ÇEÇENİMMMM

sonuç itibariyle köken kafkasya .. değil mi ya ::))) hoşgeldiiinnnn ....

kısllarrr benim 2 gündür aşağıdaki gülümsemelerim inaktif geliyor... kullanamıyorum... ama işyerindeki bilgisayarda açtığımda siteyi aktif geliyor... bir önerisi olan war mııı???

selam kızlar nasılsınızz
modumu açıp kapa ıstersen benımde olmuştu oyle yaptık 5 dakıka kapalı tut bak bakalım olacakmı kaydirigubbakcemile5

ıyı akşamlar kızlar
akşam eve dönuyorum dolmuşa bındım arkamada yaşlı bı amca ve teyze bındı
ıster ıstemez kulak kabarttım konuşmaları farklı çunkı
aa bı dınledımkı dılımızı konuşuyorlar oyle hoşuma gıttıkı ne zamandır duymuyordum mest oldum
dayanamadım sordum..çerkes mısınız dıye nerden bıldın dedıler bende çerkesım deyınce onlarda çok mutlu oldu
kendımızden bırılerını gormek onlarla konuşmak çok hoşuma gıttı
bunu sızlerle paylaşmak ıstedım arkadaşlarımmm :1hug:

ay ablam ne kadar degişik duygu demi.bazen bende 20 plakalı araba görünce öle oluyom.hemen denizli aklıma geliyo.tabiki sen ve kardeşim...senağlama

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…