Çerkez'lerin buluşma noktası...

kızlarr gunaylarr nasılsınız
yakaladım sızı nıhayet hadı gelın gariiiikaydirigubbakcemile3

kızlarr gunaylarr nasılsınız
yakaladım sızı nıhayet hadı gelın gariiiikaydirigubbakcemile3

hihoyyyt ha ha ha birtürlü buluşamamışsınız anlaşılan.ben yokum ya oh iyi oldu siz..bensiz burda kaynatacaktınız sizi gidiler sizi:jeyyar:

yok canım be yakalasamda bı turlu goruşemıyoruzkı sen olmayıncada olmuyor :roflol::roflol:

canım abloşum kıyamam sana... ben buraya geliyorum ama baya geç bi saat oluyor sanırım o saatte sen olmuyorsun....:1no2: çok öpüyorum seni...kızlar haydi gelin ikicik laf edelim...kaydirigubbakcemile5

ya yine kimse yok!:sm_confused:günaydın yazayım da ben yine boş boş geçmeyeyim bir gelen olur elbet!a.s.sabah dokuz on gibi ne yapıyorsunuz arkadaşlar müsait misiniz bekliyoruma.s.

ya yine kimse yok!:sm_confused:günaydın yazayım da ben yine boş boş geçmeyeyim bir gelen olur elbet!a.s.sabah dokuz on gibi ne yapıyorsunuz arkadaşlar müsait misiniz bekliyoruma.s.

hoş geldin canım.onların hepsi o vakitte güzellik uykusundalardır canım.ben geliyom sabahları genelde...ama denk gelemeyiz heralde....ben 10 da çıkıyom .patronum gelince kk dan çıkmak zorunda kalıyom.sevgilerimle.

nasılda bildin cici kız ...aferin sana:mymeka:

günaydın kızlarrrrrrrr.nasılsınız.ben bu ara çok yogunum.hem ev görmesine hemde kaynanam için geçmiş olsuna geliyorlar.fazla akşamları takılamıyom....beni merak edenlere duyurulurrrr..kaydirigubbakcemile3

günaydın kızlarrrrrrrr.nasılsınız.ben bu ara çok yogunum.hem ev görmesine hemde kaynanam için geçmiş olsuna geliyorlar.fazla akşamları takılamıyom....beni merak edenlere duyurulurrrr..kaydirigubbakcemile3

nasılsınız bayanlarkaydirigubbakcemile5
ALLAH kolaylık versın canım goruşmek dılegıyle :1hug:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…