Çerkez'lerin buluşma noktası...

Merhabalarrrrr herkese iyi akşamlarr diliyorum.Bende işlerden dolayı çok fazla bakamıyorum, ama biliyorum ki hep aklımda,kadınlar kulubünün en dost hanımları burda.a.s.a.s.a.s.a.s.

Merhabalarrrrr herkese iyi akşamlarr diliyorum.Bende işlerden dolayı çok fazla bakamıyorum, ama biliyorum ki hep aklımda,kadınlar kulubünün en dost hanımları burda.a.s.a.s.a.s.a.s.

Sükür kavusturana özledim seni canim nerelerdesin bende pek ugramiyorum senin gibi:1hug:

ooo kimler gelmiş kimler...sizi gidi kaçaklar sizi...nefne....SIEDA ne mutlu sizleri burada görmek... Şeniz

canlarım nerdesiniz?özledim sizi ya.hiç görüşemez olduk.neler yapıyosunuz bakalım güzel çerkezler.

ooooo arkadaşlar hoş geldiniz.ama burayı unutmayın ya...bizleri hiççççç mi özlemiyonuz aşkolsun..senağlama nasılsınız adigelerim....

arkadaşlar mrb ben abhazım ananem çerkes denef arkadaşım bende düzceliyim tanışıyoruzmu acabaaa.s

seni gidi kaçak adigem seni ...gelmezsen özlersin tabi..sen nerelerdesin bakem...inan bende özledim seni..Şeniz

bende seni çoooooook özledim haydeçim benim. internetimde sorun vardı epey bi süre giremedim zaten.
bunun dışında iyiyim ve bebiş haberi almak için sabırsızlıkla bekliyorum.

çerkes guzellerı nasılsınız bayadır bende yoktum rahatsızdım
yenı katılımlar olmuş hoşgeldınız sızlerı çok özledım goruşmek dılegıyle:1hug:a.s.

bende seni çoooooook özledim haydeçim benim. internetimde sorun vardı epey bi süre giremedim zaten.
bunun dışında iyiyim ve bebiş haberi almak için sabırsızlıkla bekliyorum.

inşallah canım ya:Saruboceq: hayırlı haberlerini bekliyorum...:emir_bebek:

bende geldim aranıza baba tarafından çerkezim güzel bir soy ne diyeyim!herkese merhaba...

benm annem esmahanımlı babam saz köyünden bu arada sarayyerinden 2 tane yengm var benimm:jeyyar:
hoş geldin canim aramiza
annen baban abazami canim.saz köyünden benim görümcemin kocasi.... Abaza...
Sarayyerinde kimmiş bakem senin yengelerin.bende sarayyerindenim...

hoş geldin canim aramiza
annen baban abazami canim.saz köyünden benim görümcemin kocasi.... Abaza...
Sarayyerinde kimmiş bakem senin yengelerin.bende sarayyerindenim...

hoşbuldum canım saol evet annemde babamda abaza sarayyerinden bi sevil yemgem var kardeşi var cengiz semra felan bide komşumuzun hanımı var filiz abla ama onun ailesini çok tanımıyorum.saz köynden olan akrabanızın sülalesini biliyomusun canım belki akrabayızdır:roflol:

hoşbuldum canım saol evet annemde babamda abaza sarayyerinden bi sevil yemgem var kardeşi var cengiz semra felan bide komşumuzun hanımı var filiz abla ama onun ailesini çok tanımıyorum.saz köynden olan akrabanızın sülalesini biliyomusun canım belki akrabayızdır:roflol:

ben tanıyorum canım...filizi bilmiyorum ama ....sevil ve cengizi biliyorum..zaten denefte benim kardeşim olur....:1hug:

tamam canım çıkarttım.tanıyorum....saz köyünden olan eniştemizin sülale ismini bilmiyom...-tatlicadiarzu-
ama ögrenirsem burdan yazarım ben.bellimi olur...belki akraba çıkarız...

X