Çerkez'lerin buluşma noktası...

merhaba nasılsınız görüşmeyeli sıcak varmı düzcede burası yanıyo inanın burnumuzu dışarı çıkaramıyoruz aman kendinize dikkat edin

canım düzce lımısın bende haydeç ve denef72 nın ablasıyım
sen bıde denızlı ye gel yanıyor valla kafamçokkarıştı

hoşgeldin ablam.dört gözle seni ve haydeçi bekliyom.allaha emanet ol...:1hug:

ben geldimde de kimseler olmuyo canımmm

günaydın canım.ya denk gelemiyoz.ben ögleden sonraları giremiyom kk ya.işteyim çünki.ancak sabahtan öglen 12 ye kadar burdayım.
nasılsın .bebegin nasıl.allaha emanet olun.sevgilerimle..a.s.a.s.a.s.

günaydın canım.ya denk gelemiyoz.ben ögleden sonraları giremiyom kk ya.işteyim çünki.ancak sabahtan öglen 12 ye kadar burdayım.
nasılsın .bebegin nasıl.allaha emanet olun.sevgilerimle..a.s.a.s.a.s.

günaydın nasılsınız evet denk gelmiyoruz bende her zaman gg ye giremiyorum buara bilgisayarımda sorunlar var neyse havalar çok sıcak kendinize aman dikkat edin

slm arkadaşlar çerkez deyilim ama eşim çerkez abaza.ve çok gurur duyar her zaman çerkezliğiyle allah varya benim de küçüklüğümden beri aşırı derece de sempatim vardı çerkezlere.ilkokulda çok istemiştim kafkas oyunlarına katılmayı ama olmamıştı çok ağlamıştım.şimdi ikizlerim bir büyüsün ilk işim onları kafkas derneğine vermek olucak.allah gönlüme göre verdi işte çok şükür.

Hoş geldinb aramiza sende bizdensin eşin abaza olduna göre sende artik abazasin bende abazayim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…