Çerkez'lerin buluşma noktası...

tesekkür ederim canım.bende seni seviyorum.nasılsın iyimisin .ben işte cok yogunum bu aralar çok yogun çalışıyoruz...allaha emanet ol canım.a.s.

gördüğüm kadarıyla bir sürü çerkez ama buraya kimse uğramıyo..nedense..
işte biz çerkezler böyle acayipiz birbirimizi bulunca deli oluruz sonra selam vermeyiz..Kötü Kazen

ben sadece öglen 12 ye kadar girebiliyom kk ya.ondan sonra çok yogun çalışıyoruz...ama ilk ugradıgım topiklerden birisi burası..ugrayamasakta gönlümüzdesin canımın içi.nasılsın bakem...Şeniz

bu topige ugrayan, ugramayan, eskiden ugrayıpta sonrada bu topigi unutanlar, herkese günaydın asil çerkez kızları ve tabiki gelinleriiiii a.s.

canım benim teşekkür ederim. sevgi karşılıklı olur. ya burda sıkma ya gere yok kendini. rahat ol . bir nevide doğru söylüyorsun bizler ne olursa olsun durumumuzdan şikayet etmeyen asil çerkez hanımlarıyız. denefin yeğenide benim kızım oluyor canım..:1hug:

haydeç ve denef öz ve öz gardaşlar tatlicadiarzu

akıllı ve asil olmayan çerkez kızlarını ben daha görmedim.çerkez adamlarında var bi anormallik, ama ben 17 sene oldu evleneli daha çözemedimmmm.çözen varsa bana biri anlatsın...kafamçokkarıştı

valla bu sözler beni korkuttu çözümsüzmü hepsimi öyle çerkes adamlarının cidden korktum :bbo: kzılarıda öyle övdünüzki kendimi garip hissettim ben çerkes değilimki :çok üzgünüm:

valla bu sözler beni korkuttu çözümsüzmü hepsimi öyle çerkes adamlarının cidden korktum :bbo: kzılarıda öyle övdünüzki kendimi garip hissettim ben çerkes değilimki :çok üzgünüm:

canım benim korkma hepsi bir değil. sen memnun olmamış olsan zaten kabul etmezdin değilmi. seninki istisna olabilira.s.

canım benim korkma hepsi bir değil. sen memnun olmamış olsan zaten kabul etmezdin değilmi. seninki istisna olabilira.s.

evet haklısın canımda aynı evi apylaşıp yaşayınca daha farklı şeyleri çıkarsa ortaya diye.. ama yok yok güzel düşünmek lazım öyle değildir :) bu arada ben epey bi bilgi edinmeye başladım çerkesler hakkında :) iyi ediyorumdur inşallah a.s

haydeç ablam ne var bi bacınızda ben olsam.denef 'im allah iş açıklığı versin inşallah,ben çok iyiyim sizlerinde iyi olmasını yürekten diliyorum.bu arada kuzenimin ağus. 10 unda düğünü var şimdiden heyecanlanıyorum gerçi bize yine balkondan bakmak düşüyor,bakacam eski kaşenlerim iyi oynuyorlarmı,sizleride beklerim göksuna davetlimsiniz.kendinize iyi bakın öppptüüüümmm...

tabi bacım ne demek. bende iyiyim çok şükür. ayrıca davetin için teşekkürler. hayırlı uğurlu olur inşallah. balkondan bak sen kaşenlerine. eee bizim zamanımızda bir düğünde 3 veya 4 tane kaşenimiz olurdu . şimdiki nesil daha farklı bizlerin eğlendiği gibi eğlenemiyorlar:1hug:

canım bizim çerkezler için önemli olan saygıdır. bu da her millette var . içinden geldiği gibi davran adetlerimiz var tabiki . ama başka milletten kız aldığımız zaman bu adetlere takılı kalmıyoruz . büyüğe saygı oldumu olay bitmiştir. rahat ol canım sen mutluluklar dilerim sanaŞeniz

korkma canım.benim kocayı kastetmiştim...rahattır da sagolsun.biraz bana öle geliyo cerkez adamları biraz sanki rahatlar...kafalarına takmazlar kolay kolay bişeyi.o anlamda yazmıstım.seviyosan, oda seni seviyosa mutlu olursunuz insallah canım.

biz 4 kız kardesiz.5 .kız kardes bize fazla gelmez arkadaşım.sende bizim kardeşimizsin ...bu ay bi bitsede yogun çalışmalarım azalacak .en azından biraz dinlenmiş olurum.senide düzceye beklıyorum.köyümüzde cerkez dügünleri var.çok güzel ya....

senağlama bane bane bende ablanız olmak isterim :1hug: yahu ne işle uğraşıyorsunuz anlamadım gitti yoğunuz deyip duruyorsunuz söyleyinde yardıma gelelim çok acıdım gamyoncuiremsu

ablam ol canım sende aşkolsun..:dance:ben özel muayehanede röntgen teknisyeniyim.850 kişiya akciger film çektik 1 ayda ...onun için çok yogunum diyommm.çok yoruldum.50 kişi kaldı flim çekme işi.evde iş, burda iş dinlenemedim de hiç...nasıl ablam, keyfin nasıl senin...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…