Çerkez'lerin buluşma noktası...

canım hoşgeldın aramıza a.s.
senın guzel duyguların için teşekkur ederız bızımlesın artık unutma :1hug:

hoşgeldin aramıza.bizim cerkesleri ve abazaları sevdiginize çok sevindim.çocuklarınıza bizim kültürle tanıştırmak istemeniz çok hoşuma gitti..allaha emanet olun.sevgilerimle.a.s.

nasılsınız bugün umarım çok iyisinizdir

çok şükür allahıma....saglıgım yerinde.sevdikleriminde saglıgı yerinde..daha ne isterimki..allahıma isyan edersem çarpar valla...sırnaşık şey
bu pazar biz düzceliler buluşacagız.buluşma haberlerine resimleri koyacagız.haydec,gülse ve ben.merak edersen bakarsın canım.

iyiolmanıza çok sevindim resimlere tabi bakarım size şimdiden iyi muhabbetler

GÜNAYDIN ASİL ÇERKEZLER VE ABAZALAR.BU AKŞAM ÇERKEZ DÜGÜNÜ VAR GELSENİZE....:1hug:

iyi eylenceler inanın gelmeyi çok isterdim uzun zamandır düyüne gitmek nasip olmadı napalım kısmet benim içinde eylenin

birkez ankara gölbaşında katıldım çerkez düyününe biz abazalarınkinden fatklı oyun ve adetleriniz sizin oyunu bilmem ama çok iyi abaza oyunu oynarım

birkez ankara gölbaşında katıldım çerkez düyününe biz abazalarınkinden fatklı oyun ve adetleriniz sizin oyunu bilmem ama çok iyi abaza oyunu oynarım

bende çok güzel olmasaDA çikarsam valla döktürüm gI...ama bayadir oynamiyom.özel yerlerde oynuyom sadece.evlenince biraz çekiniyo insan..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…