Çerkez'lerin buluşma noktası...

çok memnun oldum.bende sivas eşimde tokatlı.eşimde çerkez dil konusunda merak ediyorum ben oyunlarımızı örf ve adetlerimizi biliyorum ama malesef dil bilmiyorum.

çok memnun oldum.bende sivas eşimde tokatlı.eşimde çerkez dil konusunda merak ediyorum ben oyunlarımızı örf ve adetlerimizi biliyorum ama malesef dil bilmiyorum.
aslında benim babamın babası da tokattan gelme samsuna!
bende dil bilmiyorum hiç öğretmediler babam da zaten doğru düzgün bimez!:1no2:

derin arkadaşım merhaba
galiba diğer arkdaşlar fazla uğramıyorlar ben istanbulda oturan arkadaşlarla da tanışmayı ve buluşmayı çok isterdim ...

derin arkadaşım merhaba
galiba diğer arkdaşlar fazla uğramıyorlar ben istanbulda oturan arkadaşlarla da tanışmayı ve buluşmayı çok isterdim ...
uğruyolardı ama bu aralar herkes meşgul sanırım.:1no2:
istanbulda yaşayan çok arkadaşımız yok sanırım...
selam bende çerkezim bu sayfayı görünce çokk sevindim arkadaşlar..
selam hoşgeldin canım.opuyorumnanaktan
tam da istanbuldan kimsecikler yok derken!!

çok güsel ya,bende çerkezim annem,daha doğrusu annem çerkez ama öyle büyüdük yani.Tokatlıyız.gabartey.şu an izmitteyim. bu civarda da çokmuş çerkez.

özele yazamadım,mesaj sayımı doldurmama az kalmış ama:)belki anne tarafından akraba çıkarıs:) bende böyle bi başlık görünce çok mutlu oldum gerçekten dün. allah bağışlasın bebişlerini sana uzun ömürler versin ne güsel:) Bende geçen yaz evlendim kocaeliye geldim, mutlu ettin beni mesajınla, meleklerini öp benim için

canım valla olabilir biliyorsun biz çerkezler aynı memleketse muhakkak akraba çıkarız:)

özel msj sayını doldurursan bekliyorum.burada seni görmek çok güzel bütün arkadaşlarımıda

derin arkadaşım merhaba nasılsın?

çok güsel ya,bende çerkezim annem,daha doğrusu annem çerkez ama öyle büyüdük yani.Tokatlıyız.gabartey.şu an izmitteyim. bu civarda da çokmuş çerkez.
hoşgeldin canım..opuyorumnanaktan
yeni arkadaşlar görmek ne güzel burada...
canım valla olabilir biliyorsun biz çerkezler aynı memleketse muhakkak akraba çıkarız:)

özel msj sayını doldurursan bekliyorum.burada seni görmek çok güzel bütün arkadaşlarımıda

derin arkadaşım merhaba nasılsın?
iyi olmaya çalışıyorum.zemuszemus
arada sıkılıyorum hamilelikten mi nedir bunalıma giriyorum burada!!!:CüvCüv:
sizler nasılsınız???

iyi olmaya çalışıyorum.zemuszemus
arada sıkılıyorum hamilelikten mi nedir bunalıma giriyorum burada!!!:CüvCüv:
sizler nasılsınız???[/QUOTE]

canım iyiyiz bizde çok şükür kuzucuklarla uğraşıyorum.demek hamilesin çok sevindim.allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin.

evet yeni arkadaşlkar bizler buradayız beklkiyoruzzzzzzzzzzzzz

evet ikinci bebişim geliyor Allah kısmet ederse...a.s
bir kızım var bir de oğluşum olacakmış!:emir_bebek:gamyoncuiremsu
senin ikizler galiba??
çocuklarla uğraşmak zor ama onlarsız da hayat çok tatsız değil mi?

aynen öyle tatlım benim kuzularım ikiz.biri kız diğeri erkek.bütün dünyam onlar gelişimleri beslenmeleri aktiviteleri derken 3 yaşımıza geldik.darısı size canım.....

diğer yavrun kaç yaşında....

aynen öyle tatlım benim kuzularım ikiz.biri kız diğeri erkek.bütün dünyam onlar gelişimleri beslenmeleri aktiviteleri derken 3 yaşımıza geldik.darısı size canım.....

diğer yavrun kaç yaşında....
benim kızım mayısta dört yaşına girecek abla kızımm benim!:asigim:
ne güzel senin ikisi birden büyüyor arkadaş gibi.
ben burada kızıma arkadaş bulmakta zorlanıyorum malesef...:1no2:

ayy keşke aynı şehirde olsaydık ne güzel olurdu birlikte oynarlardı bizde seninle sohbet ederdik ..ben sana çerkez yemekleri yapardım :)

süper olurdu gerçekten ama işte doyduğun yerde duruyorsun..
istanbulda nerdesin?
benim ailem orda yaşıyor.
arada uğruyorum...

süper olurdu gerçekten ama işte doyduğun yerde duruyorsun..
istanbulda nerdesin?
benim ailem orda yaşıyor.
arada uğruyorum...

canım istanbulda pendik kurtköy deyim.gelirsen beklerim...çokta memnun olurum....

siz hangi yemkleri yapıyorsunuz.biz psi halve velibak şipsi baste.

ay yemek ismleri yazdım ama canın çekerse söyle hemen yapayım buyrunnnnnnnnn

anadolu yakasındasın sen...
biz çerkez tavuğuyla velibak dediğin patatesli hamur mu ondan yapıyoruz.
halam çok yapardı..
ben çok bilmiyorum öğretirsen olur.

X