Çerkez'lerin buluşma noktası...

dostlar nasılsınız bende iyiyim sağolun
bu aralar bir telaşımız var biliyorsunuz biz çerkez değiliz Kafkas Türklerindeniz çerkez adetlerini pek bilmeyiz ablam kızını çerkezlere verdi istemeye gelcekler biz ne hazırlamalı ne yapmalıyız.bizde kahve yapılır sadece acil cvp bekliyorum canlar...

Bu günlerin feyzi üzerinize, rahmeti geçmişinize, bereketi evinize, nuru ahiretimize, sıcaklığı yuvamıza dolsun. Kandiliniz mübarek olsun..

hayırlı geceler bacılarım benim halaaaaa uykum yok....evde oturunca böle tembel ve düzensizmi oluyooo insan..akannehirsempatiksalakcinnibilmiyorumkismile

slm kızlar nasılsınız pek kimse uğramamış ...iyki birşey sordum yanını yediklerim tık yok walla

Merhaba arkadaşlar.siteye yeni üye oldum sayılır.ve bu konuyu görünce çok mutlu oldum.

bende çerkezim.eşimde çerkez.ismim sümeyye ikizlerim var istanbulda oturuyorum.

çerkez arkadaşlarla tanışmak emin olun beni çok mutlu edicek.güzel paylaşımlarda buluşmak dileğiyle...

selam arkadaşlar...opuyorumnanaktan
hoşgeldin sümeyye.
reyyan ben uğradım işte bu aralar herkes meşgul sanırım....boshayallersmile

aybalam nasılsın sizi buralarda görmek ne gözel özüm ...
hamile ve hastayımmm....:CüvCüv:kafamçokkarıştı
bir tane de canavar gibi bir kızım varr!!hihoyyyt
nasıl olam işte uğraşıpdurummm...
sen nasılsın canım benim?:1hug:

hayırlı akşamalr arkadaşlar.bayadır bu topige ugramadıgımı farkettim ve kendime kızdım..
derinim nasılsın nasıl gidiyo hamilelik..
reyyan bacım sen nasılsın.. neler yapıyosun..
diger kızlar hepinizi öpüyorum.geçmişi okuyamadım.zamanım yok çünki..ALLAHA emanet olun.

günaydın kızlarrr....opuyorumnanaktan
denefciğim hastayım yaa gribim ökrüğüm geçemedi bir türlü.
hamilelikte bir yandan!
sen nasılsın?
neler yapıyosun?

slm adige dostlarım .nasılsınız.buraya çok sık gelemiyorum.pazartesiden sonrada pek gelemicem..anca denef ten haberlerinizi alırım artık.ben pazartesi hastahaneye yatıyorum.salı günüde ameliyat olucam sanırım 1 ay falen bu beni etkilicek.herkese hayırlı günler olsun..hepinizi öpüyorum..allaha emanet olun...Şeniz

arkadaşlar hepinize merhaba nasılsınız?keşke bu topik her an güncel olsa ve ben güzel arkadaşlarla tanışsam bir süre kimsecikler yoktu bakıyorum arkdaşlar gelmiş

güzel paylaşımlar diliyorum...

günaydın kızlar..opuyorumnanaktan
herkese güzel bir hafta diliyorum.
haydeç ablam geçmiş olsun.:teselli:
ne ameliyatı olacaksın? hemen dön aramıza!
ikiz meleklerim hoşgeldin.opuyorumnanaktan
naz nerelerdeydin?

ikiz meleklerim hoşgeldin.

hoşbulduk canım nasılsınız?memleket nere kusura bakmayın ben yeni katıldım aranıza ve arkadaşları yeni tanıyacağım.

X