Çerkez'lerin buluşma noktası...

aa ben çerkez diilim siz yapın ben yiyim:)))bu defa haydeç ablam yapıyo bidahaki sefere sen yap bakalım hanginiz daha güzel yapmış:)
özelim açık ama neden olmadı bilmem ki

cerkez degılmısın....nerelısın sen :)

bızımle olunca ...oyle sandım....

neeeeeeeee haydecmı .....
bensızzzzzzzzzzzz :KK43:

olsun bır dahakı sefere banada yaparsınız bırlıkte....:)

Son düzenleme:
çokk yabancı sayılmam gürcüyüm diyimm bari:p
yok ben öğrenmemm çerkes olsam öğrenirdimm sen çerkezz olcan göyaa bakk hala öğrenmemişsin:p

:))))))))))))))))))

canım bende sana haluj yaparım..... kacamak yaparım ........ :)
memleket neresı ...sendemı sakaryalısın....

ve haydece selamlarımı soyle....yerken benıde anın olurmu.....

sakarya bendee selamın başşşüstüne,
yerimm haluj ne bilmiyorum ama kaçamakk uyyyy yememmi:)yahu onlar laz yemekleri değilmii:)
çerkezlerinn bölümde lazlarr gürcüler bi çerkezler yok:)))))))))

cumartesi günü sizin tavuktan yicem benn naberrrrrrrrrrrrrrrrrr:p

canocum ya okuyunca üzüldüm elimde olmayan nedenlerden dolayı size çerkes tavuğu yapamadım bi düşündüm buluşmaya gitmiyim diye ama sonradan yakomoz gene üzülcek eh canım bu seferlik beni affedin gelicem ama başka mamayla a.s.

resim internetten ama aynısını yapıyorum malzemeler içi için 3elma 4çorba kaşıgı şeker tarçın hamur için 2çorba ka yogurt 1paket margarin 2veya3çor kaşıgı şeker 1paket hamur kabartmatozu alabildigi kadar un

içini yaparken elmaları rendele tencereye elmaları tarçını şekerikoyup elmalar suyunu bırakıp çekene kadar pişir hamur için bütün malzemeyi karıştırıp kulak memesi kıvamında yogur hamurun yaklaşık 3te1ini ayırıp dondurucuda biraz dondur kalan hamuru tepsiye yay üzerine elmalı karışımı koyup onun üzerinede dondurdugun hamuru rendeleyip önceden ısıtılmamış fırında 180derecede pişirip afiyetle yemeniz dilegiyle

haydeccıgımmmmmmm ....
yapma tabı....yapama.... :)
bızımde oldugumuz bır gune ertele olurmu ..... canom ....canım uzulme....bızlerle beraber yemek daha guzel olmazmı :)
bu arada ...
kacamagı demıssın...

http://www.kadinlarkulubu.com/kacamak-tarifi-soran-vardi-t25903/index.html

cano....canım...burada kacamak tarıfı var....ve alt yorumlarda da hıkayesı....
lazlar da yapıyordur bılmıyorum ama ....bızım yemegımız ....kacamak....

cerkez degılım demıssın...profılıne baktım....erzıncanlısın sanırım....
degılım de ....ne olur degılım de.....neden deme....ama degılım de ....ne olur ....:)

olsun oyle olsada bızlerlesın ya....benımle....cerkezler topıgındesın ya....:)

sevgılerımle canım......

gununuz cokkkkkkkkkkkkkkkk guzel gecsın.......

selam bende çerkezım aslen düzce lıyım ama denizli de yaşıyorum ne guzel sıcacık bı ortam buldum hepınızı çok öpuyorum :1hug::dance:
benıde aranıza kabul edersınız dımı:eek:

yeni gelen arkadaşlar süpersiniz sizlerle olmak çok güzel

benan cım yapamadım çok üzüldüm ama çok güzel vakit geçirdik tabiki bidahaki buluşmada söz verdim yapıcam arkadaşlarıma inşallah sanada denk gelir canıma.s.

yeni gelen arkadaşlar süpersiniz sizlerle olmak çok güzel

benan cım yapamadım çok üzüldüm ama çok güzel vakit geçirdik tabiki bidahaki buluşmada söz verdim yapıcam arkadaşlarıma inşallah sanada denk gelir canıma.s.

haydeç cım teşekkurler sende süpersın canım sevgılerımle :1hug:

haydeccıgımmmmmmm ....
yapma tabı....yapama.... :)
bızımde oldugumuz bır gune ertele olurmu ..... canom ....canım uzulme....bızlerle beraber yemek daha guzel olmazmı :)
bu arada ...
kacamagı demıssın...

http://www.kadinlarkulubu.com/kacamak-tarifi-soran-vardi-t25903/index.html

cano....canım...burada kacamak tarıfı var....ve alt yorumlarda da hıkayesı....
lazlar da yapıyordur bılmıyorum ama ....bızım yemegımız ....kacamak....

cerkez degılım demıssın...profılıne baktım....erzıncanlısın sanırım....
degılım de ....ne olur degılım de.....neden deme....ama degılım de ....ne olur ....:)

olsun oyle olsada bızlerlesın ya....benımle....cerkezler topıgındesın ya....:)

sevgılerımle canım......

gununuz cokkkkkkkkkkkkkkkk guzel gecsın.......

boğazında kalsın dedinn diye sırf yapmadı haydeç ablam beni düşündü yani:))

erzincanlı değilim kız o da nerden çıktı sen benimm değil başkasının profiline bakmışsın şekerim, ben özbe özz Sakaryalıyım:)
kaçamağa bakıcamm belki yapadabilirim:) sağolll

içini yaparken elmaları rendele tencereye elmaları tarçını şekerikoyup elmalar suyunu bırakıp çekene kadar pişir hamur için bütün malzemeyi karıştırıp kulak memesi kıvamında yogur hamurun yaklaşık 3te1ini ayırıp dondurucuda biraz dondur kalan hamuru tepsiye yay üzerine elmalı karışımı koyup onun üzerinede dondurdugun hamuru rendeleyip önceden ısıtılmamış fırında 180derecede pişirip afiyetle yemeniz dilegiyle
ellerine sağlık canım üşenmemişsin vermişsin tarifiiii

yapimm bende üşenmeyip:)çok teşekkürlerrrrrrr

:)

resımlerınızı gordum ....
sıcacık ....guzel yureklerınızın yansıdıgı guzel yuzlerınızı.....
haydeccıgım....tam bır cerkez hanımefendısı :)

ve masada cerkez tavugunun olmayısına uzulemedım :)
yoktum ya.... :)

ve cano ....canım ....evet formda bır cano daha varmıs.....o sen degılmıssın....
erzıncanlı bır arkadasım var ....hep takılırız bırbırımıze yemeklerımız....kulturumuz ....hakkında....
o yuzden ne olur oralı olma dedım.... :)
degılmıssın.... ve senınde gulen yuzun hıc solmasın.....

kocaman sevgıler hepınıze......

:)

resımlerınızı gordum ....
sıcacık ....guzel yureklerınızın yansıdıgı guzel yuzlerınızı.....
haydeccıgım....tam bır cerkez hanımefendısı :)

ve masada cerkez tavugunun olmayısına uzulemedım :)
yoktum ya.... :)

ve cano ....canım ....evet formda bır cano daha varmıs.....o sen degılmıssın....
erzıncanlı bır arkadasım var ....hep takılırız bırbırımıze yemeklerımız....kulturumuz ....hakkında....
o yuzden ne olur oralı olma dedım.... :)
degılmıssın.... ve senınde gulen yuzun hıc solmasın.....

kocaman sevgıler hepınıze......
çok tşk ederim benancım inşallah bidahaki sefere çerkes tavuğu seninde olduğun bir buluşmada a.s.

X