Çerkez'lerin buluşma noktası...

aynen derin bende çok negatiftim şu final döneminde benneyaptımki sınav stresindendi galiba ama artık daha olumlu düşünüyorum inş. bozulmaz kaydirigubbakcemile3

aman sende fazla sıkmamaya çalış kendini ufakta olsa değişiklikler yap iyi geliyo yerimseniben

selam kızlar ben de çerkeziiiim..yeni gördüm topiği geldim hemen:):sm_cool:

günaydın kızlarrr!a.s.naz hoşgeldin!opuyorumnanaktanally neyse sende sınavları atlattın hadi geçmiş olsuna.s değişiklik yapacak pek birşey yok şu anda ya ama şükretmek lazım herşey için!...:1rolleyes:

selamü aleyküm bacılar.evet çok haklısınız.topigimiz 5 şidddetinde depremle sarsıldı galiba.kopmalar var.çatırdamalar varkaydirigubbakcemile3
kimse ugramaz oldu.beni mazur görün ben çalışan ve akşamları eve gidince hastasıyla ilgilenen yorgun bi kadınım...kaydirigubbakcemile3..neyse paçayı kurtardım galiba.neyse işin şakasıda.hepinizi çok özledim bacularım nasılsınız.iyimisiniz.yaz geldi gevşedi topigimiz..haden toplanak gızlar..opuyorumnanaktanopuyorumnanaktan

alyy canım benim lobidesin gördüm seni.sobe sobe..kaydirigubbakcemile
nasılsın canım.finallerin nasıl geçti...

günaydın kızlarrr!a.s.naz hoşgeldin!opuyorumnanaktanally neyse sende sınavları atlattın hadi geçmiş olsuna.s değişiklik yapacak pek birşey yok şu anda ya ama şükretmek lazım herşey için!...:1rolleyes:

Sağol canım ama tam olarak atlatamadım yazokuluna kaldım şimdide beş dersten giricem bi daha benneyaptımki

Öyle büyük değişikliklere gerek yok bi saçını kestirmek veya modelini değiştirmek bile iyi geliyo zemuszemus Ama dediğin gibi yinede çok şükür sağlıklıyız :Saruboceq:

alyy canım benim lobidesin gördüm seni.sobe sobe..kaydirigubbakcemile
nasılsın canım.finallerin nasıl geçti...

Sağol abliş iyiyim sınavlarım idare eder ama beklediğimden iyi geldi sonuçlar :smiley-cool:
iki tane zayıfım var ama ortalamam düşük olduğu için beş dersten giricem bi daha... Şimdi onun derdine düştüm bende :) inş. kurtarırım...

Sen nasılsın kayınvaliden sende mi kalıyo?

insallah başarırsın canım.:Saruboceq:
yok kayınvalidem kendi evinde.akşamları ben yanındayım .ben ilgileniyom.kızı bi bezini alıyo.sonra yatırıyoz 10da.bende evime geçiyom...
iyi sayılırım canım.iş yerindede bu ara işler yogun. da.biraz yorgunluk var.seni çok öpüyom canım.

Sağol canım ama tam olarak atlatamadım yazokuluna kaldım şimdide beş dersten giricem bi daha benneyaptımki

Öyle büyük değişikliklere gerek yok bi saçını kestirmek veya modelini değiştirmek bile iyi geliyo zemuszemus Ama dediğin gibi yinede çok şükür sağlıklıyız :Saruboceq:

yok kayınvalidem kendi evinde.akşamları ben yanındayım .ben ilgileniyom.kızı bi bezini alıyo.sonra yatırıyoz 10da.bende evime geçiyom...
iyi sayılırım canım.iş yerindede bu ara işler yogun. da.biraz yorgunluk var.seni çok öpüyom canım.

günaydın kızlarrr!a.s.Ally hadi bakalım az daha gayret et ortalama da önemlia.s inşallah yükseltirsin!saçıma kahkül yaptırdım eşim hiç beğenmedi:1no2: saçımla ilgili değişikliklere kesinlikle karşı ama ben dinlemiyorum tabiii!yerimseniben
denef Allah kolaylık versin canım:teselli:!dikkat et kendine!öpüyorum...opuyorumnanaktan

İnşallah abla çok kritik bi noktadayım bakalım hayırlısı olsun... Sanada Allah sabır versin abla ya bide işten yorgun argın çıkıp kaynanana bakmaya gidiyosun benneyaptımki Olsun inşallah öbür tarafta bunların mükafatını alcaksın böyle deyip avutcaz artık kendimizi napalım benneyaptımki

günaydın kızlarrr!a.s.Ally hadi bakalım az daha gayret et ortalama da önemlia.s inşallah yükseltirsin!saçıma kahkül yaptırdım eşim hiç beğenmedi:1no2: saçımla ilgili değişikliklere kesinlikle karşı ama ben dinlemiyorum tabiii!yerimseniben
denef Allah kolaylık versin canım:teselli:!dikkat et kendine!öpüyorum...opuyorumnanaktan

Sağol canım inşallah... Aaa işin zor o zaman hayret genelde erkekler değişiklikleri sever fisfisfis

derinim sen begendiysen boş geç.ben eşim saçımı kestirdigim zaman 3 gün konuşmaz.çirkin olmuşun der.aman kökü bende derim.uzar gider.insan arada degişiklik istiyo ya bacım.hep aynı tarz sıkıyo insanı.bende seni öpüyom bacım.
alyy.sagol canım...yüce mevlam sabrımı sınıyo galiba.insallah kazanırım..:Saruboceq:

derinim sen begendiysen boş geç.ben eşim saçımı kestirdigim zaman 3 gün konuşmaz.çirkin olmuşun der.aman kökü bende derim.uzar gider.insan arada degişiklik istiyo ya bacım.hep aynı tarz sıkıyo insanı.bende seni öpüyom bacım.
alyy.sagol canım...yüce mevlam sabrımı sınıyo galiba.insallah kazanırım..:Saruboceq:

Ally benimki sadece saçımı kızıla boyamamı istiyor ben de kızılı hiç sevmem yaaawww!:1no2:denef valla benimki de öyle ama ben umursamıyorum artık!...:1rolleyes:

yapmayın kızlar başkası için yapmayın siz hoşunuza gittiği için yapın asla tavize yer yok bence tabii onlara sadece fikir sorun ama siz yine istediğinizi yapmakta ısrarcı olun .......tecrübe canım tecrübe

slm kızlar.. valla benimki kökünden kazıtsam saçımı anlamaz.boyamışım boyamamışım.ne giymişim adam farkında bile değil...bende bu kocayı 20 senedir çözemedim..söylediğimde de farkındayım der işin içinden çıkar..hadin bakalım çerkez güzelleri yorumlarınızı bekliyorum.ne edeyim ben bu kocaya...:eek:klava:

selam kızlar..finallerim var bu sıralar pek giremiyorum nete:bbo: sivastanım ben canlarım..hepinizi öpüyorum..

slm kızlar.. valla benimki kökünden kazıtsam saçımı anlamaz.boyamışım boyamamışım.ne giymişim adam farkında bile değil...bende bu kocayı 20 senedir çözemedim..söylediğimde de farkındayım der işin içinden çıkar..hadin bakalım çerkez güzelleri yorumlarınızı bekliyorum.ne edeyim ben bu kocaya...:eek:klava:

ay abla ,iki bacanagı yan yana getirsen hiç fark etmez.eşitler bu konularda:eek:klava::tomato:..bu çerkez adamlarında var bu vurdumduymazlık...

yapmayın kızlar başkası için yapmayın siz hoşunuza gittiği için yapın asla tavize yer yok bence tabii onlara sadece fikir sorun ama siz yine istediğinizi yapmakta ısrarcı olun .......tecrübe canım tecrübe

erkeklere asla taviz vermek yok....yoksa kendilerini bişey zannediyorlar...katılıyorum düşüncelerinizevereliniortak...onlar bizim dediklerimizi yapıyorlarmı sanki..

X