Göz Makyajı Cecile Eyeshadow Palette(7'li)

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)
  • Konu Sahibi eylemahu
kızlar terracotta farlarını kullanan var mı acaba nasıl nette gördüm de şimdi bayağı parlak ve güzel duruyorlar kullanıp memnun kalan var mı?
canımmmm ben kullanıyorumm çok memnunumm:lepi:
özellikle ıslak kullanınca süper oluyodelikafadulden
kesinlikle tavsiye ederim.bende 3 renfi var ama seriyi tamamlıcam sanırım:asigim:

• Konu Sahibi eylemahu

işte bunlar canım:asigim:

aaa evet canım ya eklemiştin hatta aldıklarımıza resimlerini bayılmıştım ben de unutmuşum sırnaşık şey

ama bunlar çok ciciler yadelikafaduldengüle güle kullan ben de alayım o zaman sağol tatlım.Şeniz

far bana pek yakışmaz gerçi ama bir arkadaşım uygulayınca hoşuma gitti demek ki kendim sürmeyi beceremiyomuşum alayım da tekrar yapsın arkadaşım hem öğretmiş de olurkaydirigubbakcemile3

• Konu Sahibi eylemahu
ay canım yakışmazmıı kesinlikle yakışırda farı sürmesi zor biraz:çok üzgünüm:
al canım kesinlikle çok güzell:asigim:
yapınca fotonuda eklersin artık:lepi:

• Konu Sahibi eylemahu
ay canım yakışmazmıı kesinlikle yakışırda farı sürmesi zor biraz:çok üzgünüm:
al canım kesinlikle çok güzell:asigim:
yapınca fotonuda eklersin artık:lepi:

evet cnm sürmek mesele gerçekten de hele benim gibi elinin ayarı olmayan birinekafamçokkarıştı

farı deneme çalışmalarımı görmek isteyeceğinizden emin değilim cnm:roflol yüzden en iyisi yarın arkadaşıma yaptırıp eklemek:roflol:

• Konu Sahibi eylemahu
kizlar bendede var cecile mavi,yesil,silber tonlari fazla kullanmadim parfümünü aldigimda hediye etmislerdi.islak olarak nasil kullaniyosunuz acaba

• Konu Sahibi eylemahu
hadi yaa hobide indirimmi var başka hangi ürünlerde var canım benim göz kalemi almam lazımdaadelikafadulden

cenım cecilein ve flormarın tüm ürünlerinde %25 indirim var daha bir sürü şeyde indirim vardı ama ben bakmadım açıkçası kafama bu farları takmıştımda=)

• Konu Sahibi eylemahu
kizlar bendede var cecile mavi,yesil,silber tonlari fazla kullanmadim parfümünü aldigimda hediye etmislerdi.islak olarak nasil kullaniyosunuz acaba

kimse cvp yazmiycakmi kizlarr??????????

• Konu Sahibi eylemahu
canımmmm ben kullanıyorumm çok memnunumm:lepi:
özellikle ıslak kullanınca süper oluyodelikafadulden
kesinlikle tavsiye ederim.bende 3 renfi var ama seriyi tamamlıcam sanırım:asigim:

canim islak olarak nasil kullaniyosun??

• Konu Sahibi eylemahu

bayanlar bu renk paletlerinin renkleri bu kadarlamı sınırlı.. daha koyu renklerinde oldugu paletler varmı.. siyah gri ve beyaz tonların olusan gibi...

• Konu Sahibi eylemahu
canim islak olarak nasil kullaniyosun??
canım kusura bakma biraz geç oldu ama:çok üzgünüm:
canım ıslak kullanırken şöyle yapıyorum.ilk olarak aplikatörümü suyla hafif olarak ıslatıyorum daha sonrada üzerinde su kalıp kalmadığını kontrol etmek için hafifçe sıkıyorum.yani hafif nemli olması yeterli.üzerinde fazla su olursa farın mahvolurkafamçokkarıştı
daha sonra nemli aplikatörle farından alıp sürüyosun.gerçekten rengini daha parlak veriyo ve daha kalıcı oluyor:asigim:
ama bunu sadece ıslak kullanılan farlarla yapmalısındelikafadulden
öptüm canımŞeniz

• Konu Sahibi eylemahu
bayanlar bu renk paletlerinin renkleri bu kadarlamı sınırlı.. daha koyu renklerinde oldugu paletler varmı.. siyah gri ve beyaz tonların olusan gibi...
canım cecilin 7li faletlerinde oaln renkler sadece bunlar ama 3lü terracota olanlarında var hatta aşağıdaki resimde var 8 numara:lepi:
onuda çok beğendim ama benim gri tonlarında farım olduğu için almadım-tatlicadiarzu-

• Konu Sahibi eylemahu

olsun canim önemli degil gec olsun güc olmasinhihoyyyt
cok tesekür ederim cevapin icin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…