Göz Makyajı Cecile Eyeshadow Palette(7'li)

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)
E

eylemahu

Ziyaretçi
  • Konu Sahibi eylemahu
Cecile Eyeshadow Palette arkadaşlar bu farı kullanan varmı menunmusnuz nasıl simleri güzel duruyor mu? birde fiyatları nasıl?

• Konu Sahibi eylemahu
canım ben cecilein farlarını kullanıyorum e çok memnunum.tavsiye ederima.s.

• Konu Sahibi eylemahu
bende de var memnunum simleri yoğun bana kalırsa gece makyajları için ideal.

• Konu Sahibi eylemahu
bnde yarın alıcam ama hangi rengni alsam karar veremedim :asigim: yeşil tonlarını alcam sanırım

• Konu Sahibi eylemahu
bnde yarın alıcam ama hangi rengni alsam karar veremedim :asigim: yeşil tonlarını alcam sanırım
canım yeşil tonlarında olan süper:asigim:ben ıslak kullanıorum harika oluyo:lepi:
hatta bugün yaptığım makyajı koymuştum kendi yaptığınız göz makyajı topiğine koymuştum bak bi istersenŞeniz

• Konu Sahibi eylemahu

baktım canım çook güzel olmuş :1rolleyes: ıslakta kullanılabiliomu çok sevindim walla:teytey:

• Konu Sahibi eylemahu
bende var hemde 3 paleti birden:1shok: çok tatlı simleri var. hem gece hem gündüz kullanılır. öle göze kaçmıyo simleri parıl parılda yapmıyor.süprizzzzz bide yumuşak. eğer fırça kullanıyosan pıt diye dokundursan yapışıyo fırçaya Şeniz

• Konu Sahibi eylemahu

yz ztn gece rüyamda kk.yı görüorum bide cecile.i sokmaın iice aklıma =) yrna kdr sabredemicem

• Konu Sahibi eylemahu
yz ztn gece rüyamda kk.yı görüorum bide cecile.i sokmaın iice aklıma =) yrna kdr sabredemicem

:roflol::roflol: yakında tekin acar sevil de falanda dolanırsın :asigim: ben bi kere öle rüya gördüm de

• Konu Sahibi eylemahu
:roflol::roflol: yakında tekin acar sevil de falanda dolanırsın :asigim: ben bi kere öle rüya gördüm de

kesin yaa :roflol:bişii aklıma takınca görürüm hep rüyamda öss.ye grcem zmnlarda hep soru çözerdim sırnaşık şey(gerçekte çözmeince rüyada çözülüo işte)

• Konu Sahibi eylemahu
bende almayı planlıyorum alırsam bende bir kaçını alacağım ama bakalım artık=) tavsiyeler için teşekkürler arkadaşlar (ben pek yeşil kullanmadığım için pembe ve mavisini almayı planlıyorum)

• Konu Sahibi eylemahu
bende kullanıyorum bya güzel ancak dikatli kullanın hemen kırılıyor düşünce falan bende mavi gri tonu var çok memnunum şimdi farklı bir rengini alacağım

• Konu Sahibi eylemahu
bende yeşilli ve mavili olan var.güzel renk veriyo valla

• Konu Sahibi eylemahu
Bende Mavili grili ve yeşil tonlarını kullanıyorum.Çok güzel bencede.Tüm gün gözümde kalıyor asla gözümde topaklanma birikme yapmadı.Tavsiye ederim.Benim aldığımda fiyatı 12 TL civarındaydı ama 16 TL falan piyasada..

• Konu Sahibi eylemahu
Bana arkadaş 20 falan demişti hatta geçmiştir diyordu demekki o kadar pahalı değilmiş=)

• Konu Sahibi eylemahu
aaa cecile nin bu ürününü yeni gördüüm
ben mavi, yeşil, toprak tonu hepsini çok seviyorum
ama bu ara hiç makyaj yapmıyorum ki
sanırım bi heves alırım :lepi:
çünkü cecilenin farkları çok güzel hele simlileri muhteşem

renk paletinide koyayım bari

• Konu Sahibi eylemahu
Arkadaşlar ben bugün mavi ve pembe tonunu aldım İzmir de olanlar varsa HOBİ Parfümerilerde cecile in ürünlerinde %25 indirim var 14.90a aldım oradan=)

• Konu Sahibi eylemahu
Arkadaşlar ben bugün mavi ve pembe tonunu aldım İzmir de olanlar varsa HOBİ Parfümerilerde cecile in ürünlerinde %25 indirim var 14.90a aldım oradan=)
hadi yaa hobide indirimmi var başka hangi ürünlerde var canım benim göz kalemi almam lazımdaadelikafadulden

• Konu Sahibi eylemahu
bende denemek ıcın almıstım cecıle..
ama cok memnun kaldım yumusacık ve kalıcı bır far tavsıye ederım :lepi:

• Konu Sahibi eylemahu
kızlar terracotta farlarını kullanan var mı acaba nasıl nette gördüm de şimdi bayağı parlak ve güzel duruyorlar kullanıp memnun kalan var mı?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…