Çatlatma İğnesi Olanların Paylaşım Alanı

Cnm ben durumu izah edeyim sen karar ver.iğne vurulduktan yaklaşık 36-60 saat sonra yumurtalar çatlar çatlayan yumurta 24 saat içerisinde spermlerle karşılaşır ve Döllenme gerçekleşir.bu saatten sonra kanda hcg yavaş yavaş artmaya başlar.döllenmeden yaklaşık 7-10 gün sonra embriyo Rahime ulaşır ve buraya tutunur.bundan sonra hcg daha da hızlı artışa geçer.hcg kanda arttıkça idrarla atılmaya başlar.iğneden 15 gün sonra pozitifi görmek mümkün.bana kısmet olmadı ama umarım sen görürsün. Aslında en Güzeli beklemek.tabi bekleyebilirsen

canım cok saol yardımcı oldun ıcın ılk denemem oyuzden tecrübem yok ve aklıma cok soru takılıyo dılerım rabbımden olmayan herkese tadırsın evlat sevgısını olmayan herkese versın rabbım sanada banada rabbım hayırlı evlat versın ınsallah

canım üzülme sen bakma raporda yazılanana tıpken adı o onabkarsa bekar kızlarda geliyo adet düzensizliginden kısten vılan onlardamı kısır hayır tıpken verılen bır polikinlik adı canım moralını yuksek tut benımde raporuda infertilite yazıyo hıc sorun yapmıyorum aklıma bıle gelmıyo yazı sunu unutmakı beyın herseyı yönlendırıyo beynıne ne yerleştirsen vıcudun onu uygularr

vuruldumu igneyiii
Sanırım Mesajı bana yazmışsın yeni gördüm vuruldum Çoktan ama o ay tutmadı sanırım seninki de tutmamış Dr bu ayda son kez klomen ve iğne verdi olmazsa gelecek ay hsg dedi.iğneyi dün oldum ilişki Güler'i Kafamı karıştırıyor strese girdim yine bugün ve yarın yapacağım sanırım sen ne yaptın ?

bana catlatma ıgnesı vurmustu tutma tekrar gıtım tekrar duphaston verdı regl oldum ve klomen verdı ılac bıttsın dedı ılıskı önerdı takvım yontemı bu sefer ıgne vurmucam dedı kendılınden catlıcakmı yumurta onun takıbıne aldı hayırlısını versın rabbım herkese rabbım hayırlı evlat nasıp etsın

Selam kızlar bende vurulanlardanım iğneyi 3674 tane gebelik testi 47874 tane ovulasyon testi bitirdim iğne vurulduktan sonra hep silik çıktı sonra bunlar yetmedi kan testi yaptırdım 8.38 çıktı gebelik olabilir 3 gün sonra tekrar dediler ve sonrasında 2.31 çıktı yani negatif şuan iğne vurulalı 11 gün geçti etkiside bitti anladğım kadarıyla ama göğüs ağrısı, gaz ve kasık ağrısı kaldı demem o ki adet geçikmeden hiç birşey yaptırmayın şuan ben çok üZgünüm üstüne hiç yokken bu iğne yüzünden ağrı çekiyorum ve belki sorun olmayan yumurtalıklarımda sorun çıkartıcak herşey allahtan deyip böyle maceraları bırakmaya karar verdim .. Bu süreç içersinde yorumlarınız bana çok yardımcı oldu buraya üye olup teşekkür etmek istedim.. Sevgilerle

Merhaba arkadaşlar. Catlatma iğnesi konusunda fazla bilgim yok. Bir yildir bebek düşünüyorum . iki kez düşük yaptım. Bu ay da hamile kalamazsam. Catlatma iğnesi yaptirayim mi. Çünkü adetim düzensizleşti yumurtlamayi da hesaplayamiyorum. Yan etkisi falan var mi bu iğnenin. Doğuda görev yapıyorum. Fazla doktora da gidemiyorum. Tecrübelerinizden faydalanmak isterim. Şimdiden teşekkürler.

Bende perşembe ovitrelle iğnesi oldum .cuma ve pazar ilişki dedi cuma gecesi ilişkiden dört saat sonra şiddetli ateş ve terleme oldu ara ara hala oluyo dört gelişmiş yumurta var demişti acaba ateş yükseldiğinde yumurtam mı çatlıyo.?

Merhaba canlarim forumda yeniyim. 4 ocak saat 18.00da 20mm yumurtamdan catlatma ignesi oldum. 7 ocakta saat 17.00 siralararinda yumurta 16 15mm civarindaydi yani catliyordu. 7 ocak iliski oldu. Bi kac gundur idrar testi yapiyorum negatif cikiyor 15 ocakta yani igneden 11 gun sonra kan testi yaptirdim. 14,98 cikti. 2 gun sonra yine yaptiracagim. Sizce deger yukselir mi? Hala ignenin etkisi devam ediyor olabilir mi? Idrarda hic cikmamisti. Bir umut kirintisina muhtacim.

Merhaba arkadaşlar bn iki aydır klomen kullanıp çatlama ignesi vurduruyorum bugunde öğlen ignesi vurdurdum geçen ay doktorum 36 saat sonra iliski önerdi bu defa cuma gunu ( yaklaşık 48 saat oluyir) ilişki önerdi kafam çok karıştı netten baktım hep 36 saat diyor ne yapmaliyim

Tekrardan merhaba 1 sene önceki yazımı okudum burası gerçekten ne sıkıntım olsa hep cevabını buldum yazdığım yazıda bi daha çatlatma iğnesi vurulmıcam yazmışım ama vuruldum şuan 3 aylık bir kızım var . Çok zorlu sabır gerektiren bir süreç allah isteyen herkese nasip etsin .güvendiğiniz bir doktorla yumurta takibi yaparak başlayın ama öncelikle adetin 2 ci günü yada 3 günü yapılan hormon testini yaptırın benim prolaktin hormonum yüksekmiş onu düşürmek için ilaç kullandım sonrasında yumurta takibi ve doktor klomen ve ardından çatlatma iğnesi verdi yanlış hatırlamıyorsam 36 saat sonraydı ama bu doktorun önerisine göre değişecek bişey ve kontrole gittiğimde yumurta çatlamış ve bekleme sürecine girm iştim ve sonunda dünyanın en güzel haberini aldım. Nasip ve kısmetim bu zamanaymış 1 sene sonra kavuşmakmış evet herkes söylüyor takmayın oluruna bırakın diye ama olmuyor biliyorum inanç dua sabır ve heycanla beklemek bu işin en güzel yanı şimdi bakınca iyiki bu kadar yana yana beklemişim bu kadar kafama takıp dualarla istemişim yavrumu bakınca dualarımı saf göz yaşlarımı sabrın sonu selamettir lafının hakkını görüyorum. Sabır ve dua ile kalın...

Arkadaşlar merhaba. Ben bir buçuk yıllık evliyim. Çocuğumuz yok. Bundan 14 gün önce çatlatma iğnesi oldum. Fakat bana iki doz verdiler. O kadar yazı ve yorum okudum iki doz iğne yaptıranı duymadım. Bu normal midir? 2 doz yaptırınca gebelik ihtimali yükseliyor mu? Bilgi verebilir misiniz?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…