Çatlatma İğnesi Olanların Paylaşım Alanı

merhaba arkadaşlar,
ben sitenin yaklaşık 2 senelik üyesiyim. çooook uzun zamandan beri siteye giremiyodum.
bu topici de yaklaşık 2 aydır takip ediyorum. bende ilk ay sadece klomen, ikinci ay klomen+menogon+ovitrelle çatlatma iğnesiyle tam 20 ay sonra hamile kalanlardanım. henüz 5 haftalığım:) çatlatma iğnesinden sonraki 17. günde idrar testinde pozitif çıktı.sizlere umut olsun diye yazdım arkadaşlar. umarım hepiniz çabalarınızın karşılığını en kısa zamanda alırsınız.allah hepinizin yüzünü güldürsün:enbuyukkk:

slm kısmet iğneyle tam 20 ay sonra hamiş olduğunu yazmışsın nasıl yani anlamadım 20 aylık süreçte kendi halinize miydiniz yoksa başka tedaviler falan gördün mü merak ettim ben de klomen ve iğnede 2. ayımdayım ve hiçbir ağrı yaşamıyorum senin gibi ay nolur bi cvp ver merak ettim bu arada tebrikler tabiki :eek:darısı bize inş.

ben de iğneyi dün oldum bu hafta hergün ilişki olsa mı sizce yoksa bugünden sonra günaşırı mı olsa hani spermlerin miktarını veya kalitesini etkiler mi hergün olması bilginiz var mı

:1rolleyes:
slm kısmet iğneyle tam 20 ay sonra hamiş olduğunu yazmışsın nasıl yani anlamadım 20 aylık süreçte kendi halinize miydiniz yoksa başka tedaviler falan gördün mü merak ettim ben de klomen ve iğnede 2. ayımdayım ve hiçbir ağrı yaşamıyorum senin gibi ay nolur bi cvp ver merak ettim bu arada tebrikler tabiki :eek:darısı bize inş.

canım ben 17 ay kendimiz denedik olmadı.18.ay küçük bi polip vardı onu aldırdım.19.ay sadece klomen kullandım yine olmadı.20.ay yani bu ay günde 2şer klomen+2 gün menogon ve sonraki gün ovitrelle çatlatma iğnesi ve hamileyim. bende hiçbir ağrı, akıntı vs yaşamadım. hiçbir yan etki göstermedi. kilo dışındabenneyaptımki

ben de iğneyi dün oldum bu hafta hergün ilişki olsa mı sizce yoksa bugünden sonra günaşırı mı olsa hani spermlerin miktarını veya kalitesini etkiler mi hergün olması bilginiz var mı

valla benim kardeşim benden 9 ay önce hamile kaldı ve 5 gün boyunca hergün çalıştı. iki kuzenimde yumurtlama günlerinde yine 1 hafta hergün çalıştı. banada öyle yapmamı önerdiler ve ilk kez bu ay bu şekilde yapmıştık:eek:

tatlım iğneyi vurulduktan 12 saat sonra ve 36 saat sonra ilişkiye giriyorsun sonra gün aşırı birlikte oluyorsun mesela ben pazar günü öğlen 12 de iğne oldum pazar akşam 12 de ve pazartesi akşam 12 de ilişkiye girdik salı günü ara bugün tekrar birlikte olacağız yarın dr ye gideceğim yumurtanın durumuna bakmak için benim bu 6. ya da 7 iğnem hep bu şekilde kullandım
gün aşırı daha iyi oluyor tüm dr ler aynı şeyi söylüyor hergün ilişkiye girince sperm kalıtesi düşermiş o nedenle gün aşırı diyorlar

selam kızlar bende dün oldum prenglyyy ayyy halakaydirigubbakcemile3 ağrıyo yürüyemiyorum,yarın 12de de aşılamam yapılacak Allahım izin verirse....Allahım hepimizin yardımcı olsunnnnn:ecrin_bebek:

tatlım merhaba inşallah aşılaman tutarda sağlıkla kavuşursun bebeğine:Saruboceq:
banada bu ay olmazsa haziranda aşılama yapılacak
sende yarın olacakmışsın aşılama çok merak ediyorum
bana nasıl geçtiğini anlatır mısın
nasıl olduğu ve acı hissedip hissetmediğin vb
bilgi verirsen sevinirim
sağlıkla kala.s.

biz evleneli 4,5 yıl oldu hayırlısıyla bu ay olur inş. kızlar dua edelim birbirimize biz de bu hafta hergün çalışalım o zaman sağolun kızlar öptüm sizi

arkadaşlar meraba <26 sında kana baktırdım negatif çıktı bugünde adet oldum doktor adetimin 3. günü ultrasona bakmak için çağırdı neden olduğu hakkında bilgisi olan varmı

arkadaşlar meraba <26 sında kana baktırdım negatif çıktı bugünde adet oldum doktor adetimin 3. günü ultrasona bakmak için çağırdı neden olduğu hakkında bilgisi olan varmı

iki seçenek var biri hamile olduğun halde adet görebilirsin ikincisi kiste filan da adetin 3. günü bakılıyo inşallah birinci seçenektir senin için çünkü çok duydum hamileyken 6 ay bile adet gören varkaydirigubbakcemile5

canım sağol ama hamile olduğumu sanmıyorum 2 gün önce kanda baktırdım yoktu. inşallah kötü bişry yoktur

Kızlarr yine olmadı 5.oviterellem,3.klomende yaramadı 2-3 ay ara vermeye karar verdik hakkımızda hayırlı olsun

kızlar maalesef olmadı bugün kan testi yaptırdım ve negatif adette olamadım simdi adet olmayı bekliyorum bu ay benim ilk ilac tedavimde kısmet değilmiş napalım sağlık olsun kafama cok taktım ama takmıcam kendimle ilgilenicem diet spor bakım vs herşey allahtan yapcak bisey yok hayırlısı buymuş demek ki

kızlar maalesef olmadı bugün kan testi yaptırdım ve negatif adette olamadım simdi adet olmayı bekliyorum bu ay benim ilk ilac tedavimde kısmet değilmiş napalım sağlık olsun kafama cok taktım ama takmıcam kendimle ilgilenicem diet spor bakım vs herşey allahtan yapcak bisey yok hayırlısı buymuş demek ki

Aynı duygular içersindeyim canım sağlık olsun kocalarımız sağlıklı ve bizlere destek

allah razı olsun eşimden sıkma canını dedi herşey olucağına varır ne sıkıyosun dedi bırak kendi haline dedi öyle yapıcam valla kendimi cok saldım bunalım yarattım kendi kendime allah nasip edecek ki olsun nasipinde yoksa zaten ne kadar takarsan tak kafana bise olmaz rabbim herşeyin hayırlısını nasip etsin napalım ölüm yok ya ucunda sağlığımız sıhhatımız olsun yeterki genciz daha olur elbet ben inanıyorum

allah razı olsun eşimden sıkma canını dedi herşey olucağına varır ne sıkıyosun dedi bırak kendi haline dedi öyle yapıcam valla kendimi cok saldım bunalım yarattım kendi kendime allah nasip edecek ki olsun nasipinde yoksa zaten ne kadar takarsan tak kafana bise olmaz rabbim herşeyin hayırlısını nasip etsin napalım ölüm yok ya ucunda sağlığımız sıhhatımız olsun yeterki genciz daha olur elbet ben inanıyorum

ben de bakıyorum bazı insanlar bi kaçtane çocuğu olmasına rağmen eşiyle çok mutsuz olabiliyo boşanıyo hiç değilse bizler sağlıklı ve mutluyuz bu birçok şeye bedel arkadaşlar o yüzden çok takmamaya çalışalım çocuk inşallah bi gün olur o güne kadarki günlerimizi heba mı edicez:1hug:

hihoyyytAllahımm sana şükürler olsun .Bugunki günüde atlattım çok şükür :)Dr geldim az önce..
Solda 22mm :nazar:sağda 15 mm yumoşş var dedii delikafaduldendelikafaduldenbir tanede küçük varmışş.2 tanesii kaliteli dedi..15mm de cumartesye kadar büyür dedii.Cumartesiii göbüşüme saplıcamm çatlatıcımı kaydirigubbakcemile3Hadi hayırlı olsun bakalımm sırnaşık şey
Doktora iğneye geçelim dedimmm..Oda bana bıraktı acele etmeyelim dedii :)ilaçla biraz daha yola devam edicezz.5 ayy kullandım +2 ay daha klomenle devam edicezz.sonrada iğnelere geçicezzlaelaelaelaelae

ben de bakıyorum bazı insanlar bi kaçtane çocuğu olmasına rağmen eşiyle çok mutsuz olabiliyo boşanıyo hiç değilse bizler sağlıklı ve mutluyuz bu birçok şeye bedel arkadaşlar o yüzden çok takmamaya çalışalım çocuk inşallah bi gün olur o güne kadarki günlerimizi heba mı edicez:1hug:

aynen öyle canım yaa boşver valla bak keyfine yaz da geldi ohhh mis gibi denizdi güneşti bide fit olmak var beni bu ilaclar mahvetti ya şişirdiler söyle bi 8 kilo kadar verim bi gençleşim şakkıdı

X