Çatlatma İğnesi Olanların Paylaşım Alanı

Kızlar benim listedeki tarihimide değiştirin ne zaman adet olursam artık doktor kan testi yaptır dedi yaptırdım 4,8 çıktı farlutal al adet ol gel dedi adet olunca 3. klomene başlayacağız sanırım ona göre yazarsınız. bi dahaki aya inşallah

kızlar ben adet oldum malesef..senağlamahemde 2 gün erken geldi adetim..çok üzgündüm dün ama bugün çok şükür iyiyim..kızlar bu .çatlatma iğnelerine rapor çıkartılıyo mu? bilgisi olan var mı..öptüm canlarııımmm..

kızlar ben adet oldum malesef..senağlamahemde 2 gün erken geldi adetim..çok üzgündüm dün ama bugün çok şükür iyiyim..kızlar bu .çatlatma iğnelerine rapor çıkartılıyo mu? bilgisi olan var mı..öptüm canlarııımmm..

canım rapor çıkartılıyor..

nasıl yapılıyo ceylancıımm.. dr uma söylesem çıkarır mı raporu?sizlere drunuz mu yazdı raporu?öptüm canım beniimm..

Herkes aynı moda girmiş. Ben de ara verdim arkadaşlar. Eşimde sperm hareketliliğinde sorun çıktı doktor ilaç vermiş üç ay kadar sonra normale dönebilirmiş inş. Bu arada tabi keçiboynuzu kürünü yapıyoruz. Ben bu ay iyice saldım kendimi sıkıldım üzülmekten ve üzmekten. Hakikaten biraz rahat olmakta fayda var galiba. Allah hepimize nasip eder inş. hayırlısıyla

nasıl yapılıyo ceylancıımm.. dr uma söylesem çıkarır mı raporu?sizlere drunuz mu yazdı raporu?öptüm canım beniimm..

Dr.umun muayenesine gidiyorum Ertesi gün hastaneye rapor çıkartalım diyor ..Oviterelle pahalı bir iğne her defasında 2 kutu yazdırıyor..:1hug:

EBRUM CANIM BENIM ÇOK üzüldümmm...ewet rapor çıkarak alıyorum ben ovitrellayı 15 ytl alınyo raporla:1hug:

alkisalkisalkisalkisalkisalkiskızlar babam açtırmış netiiiii sizinleyimmm arda gırerım

bende kullandım 1.de bişi olmadı adet oldum bügünde gitcem bakalım hayırlısı allah herkeze nasip etsin

arkadaşlar birşey soracağım bugün çatlatma iğnesi olduğumun 10. günü 4-5 gündür benden sarımtırak akıntı geliyo böyle bişey yaşayan oldu mu aranızda ne çok yoğun ne de çok az orta halli şeffaf ile sarı arası bir akıntım var bu neye alamret acaba ve bu arada yine öyle kramplar sancılar falan yok bana yardımcı olur musunuz

Kızlar 3-4.klomenden sonra zararlıymış klomnen kullanmak Bilmeyen varsa Dikkatli kullansın.

iğne olduktan sonraki 11. gün tahlil yaptırdım hcg m sınırı geçmişti dün tekrar yaptırdım değerr düşmüş moralim çok bozuldu ama rabbim hayırlısını bilir bi zamanı vardır bekliycez

Kızlar 3-4.klomenden sonra zararlıymış klomnen kullanmak Bilmeyen varsa Dikkatli kullansın.

delikafaduldenkızlarr çok özledimm siziii..Nann ceylann korktma nan ben 5.klomene başlıycam bu ayyy :)dr bişi demedi ehuu :)sanırım benimki 6 ay içtircekkaydirigubbakcemile3

ben 6.yı kullandım bişey olmadı canım korkmayın bu kadar zararı olsaydı drlar vermezdi zaten. inşallah bu ay tutmuştutrda bir daha gerek kalmaz kullanmama.

X