Çatlatma iğnesi, kasık ağrısı, gebelik belirtileri, 12. Gün

Maalesef kimyasal gebelik geçirdim
Hadi ya sağlık olsun canım kimyasal olduğunu nasıl anladın bende kimyasal geçirdim ama doğal yoldan gebelikle seninki belki farklı bir şekilde olmuştur benim kanda pozitif çıktı günün geçince iki gün sonra tekrarladım hiç yükselme olmamıştı sonra kanama yoluyla düşükle attım zaten

Düzenli olarak doktorumla iletişim halindeydim telefonla. 3.37 sonuc geldiğinde tekrar baktır dedi 2 gün sonra 14 oldu 2 gün sonra tekrar baktıralım dedi 22 oldu daha fazla kan verme diyip 1 hafta sonra kontrole çağırdı, benim bi akşam aşırı ağrım olduğu için tekrar kan verdim 19 a düştü doktorum direk kimyasal dedi kanama yoluyla düşük olucak dedi. 2 gün sonra tekrar kan verdirdi 2 ye düşmüştü o günde kanamam başladı. Bugün kanamamın 3. Günü muaynem vardı doktorum bu sefer klomen değil femaraya başlattı ara vermeden

Benimki klomen ve çatlatma iğnesi sonrası bı şekilde oldu tedavi görüyorum

8
.8 Günüm benimde negatif

Canım sonucun ne çıktı
Sonucum malesef negatif bugün 11. Gün dün kan vermiştim 0.8 çıktı
Bence evde test yapmayın kanda olmadığı halde hala teste pozitif çıkıyor gözle görülür şekilde silik çizgi hemde ilk yaptgm andan itibaren boşu boşuna umutlandryo
3. Asilamayi yaptırmak bile istemiyorum artık

Canım benim hayırlısı olsun napalim herşey ondan Rabbimden geliyor ondan gelene şükürler olsun ben iki defa tüp Bebek yaptırdım negatif oldu ve ayreten defalarca ilaç tedavisi farklı farklı tedavi gördüm ama bak yinede elde var sıfır negatif sonuç aldığım da uzulmuyormuyum tabiki üzülüyorum dünyam başıma yıkılıyor etrafimdakilere hayırlısı kısmet değilmiş diyip gecistiriyorum ama içim feryat figan ağlıyor yanıyor diyeceğim oki vakti ve zamanı vardır demekki

Bende hic gebelik elde etmedim 2 yil oldu ama Herseyde vardır bir hayır napalim Allah büyük rabbim isteyen herkese nasip etsin

Seninde asilamamiydi belirtin var mı
Canım benim açıkçası hiç umudum yok çünkü hiç bir belirtim olmadı sadece iğnenin ikinci günü yoğun kasik ağrım oldu bide kabızlık onun dışında belirti yok ne bileyim hep yazmışlar işte hergun kasıklarım ağrıyor işte batma var akıntı falan göğüs hassasiyeti ya aslında kişiden kişiye değişir ama bende bunların hiçbiri olmadı hâlâ da yok

Anladım ama bazılarında hiç belirti olmadan oluyormuş herkesin bünyesi farklı benim de kasiklarim ilk 7 gün hep ağrıdı goguslerim hassaslasti hala aynı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…