Çatlatma iğnesi, kasık ağrısı, gebelik belirtileri, 12. Gün

Childdevelopment

☘️
Üyelik İptali
Kayıtlı Üye
7 Nisan 2022
4.300
4.687
Merhabalar herkese catlatma iğnesinin 12. Günündeyim ara ara Kasık ağrılarım oluyor başka hicbir belirti yok. Adet sancısı gibi. Ama birkac aydır adet öncesi sancilarim oluyor aynen böyle o yüzden bir anlama veremiyorum. Testlerim aşağıya bırakıyorum. Catlatma iğnesi oluo gebe kalanlar belirtileriniz neydi ? Testiniz kaçıncı gün pozitif çıktı paylaşır mısınız?

Eklentiler

• 20230714_084247.jpg
    66 KB · Görüntüleme: 2.221
İğne etkisi bu zaman kadar kalmaz diye biliyorum ama okuduğum kadarıyla 12.gune kadar iğne etkisinin devam ettiğini de gördümo yüzden 15.gune kadar testle takip et koyulaşma olursa hamilesindir bende geçen ay bel, kasık ve adet ağrısı çektim göğüslerim ağzıma giricekti neredeyse 19.günde adet oldum

Belli olmuyor iste ya 14 16 ya kadar kalabilen var. Birde. Bu erken gebelik testleri yoksa da silik çıkıyor ya bazen. Pazartesi ye kadar adet olmazsam kan vereceğim yarin sabah 14. Gün oluyor yine test yaparım bakalim inşallah canim. Bu ay Femara catlatma iğnesi kullandım normalde benimde meme hassasiyeti asiri olur bu ay hic olmadi. Akimtim da.hic yok olsa.umutlanacam da

Hayırlısı olsun bende iğneyi geçen ay kullandın bu ay sadece famera istedim kendiliğinden çatlaması daha iyi diye inşallah hamilesinizdir eğer adet olursanız iğnesiz denemenizi tavsiye ederim

BENDE BEKLİYORUM BUGÜN 11.GÜN HAFİF Bİ ÇİZGİ VAR AMA KAN VERSEM DAHA İYİ BENDE SADECE İLK DEFA Kasığımda bi ağrı var patlayacakmış gibi ilk defa yasadım bunu asılama olduğum zaman bile böyle bi agrım olmadı bakalım sonuç ne olacak

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…