Çatlatma iğnesi ile gebelik

Merhaba kızlar daha önce de konuşmuştuk ama hangi sayfa bulamadım buraları anca çözüyorum 🤭🤭 dün 10. Gündü test yaptım negatife dönmüşüm bugünde yaptım 11. Gün negatif şimdi pazartesi kan vereceğim ama sanırım negatif. Belirti derseniz iğne olduğum 8 gün kasık ağrısı göğüs ucu ağrısı maşallah beni yordu, şuan ise kasık batmalarım bel ağrılarım devam ama azaldı göğüste de biraz kaldı bu regli öncesi ağrıda olabilir sanırım beklemek gerçekten zormuş hep pozitif düşündüm ama o negatif görünce biraz modum düştü Rabbım isteyen herkese nasip etsin takip ediyorum sohbetleri inşallah sizden hayırlı haberler alırım🌸🤲
Canım biraz erken değil mi 15.günde test yapın diyorlar

Kızlar merhaba bende pcosum klomen kullandım, estrofem kullandım ve 4 nisanda çatlatma iğnesi vuruldum bugün öğlen idrar testi yaptım negatif çıktı :KK43: ama sanırım sabah yapmam daha doğru ve sanırım acele ettim bi kaç gün daha beklemem lazım. Çok heyecanlıyım inşallah sağlıkla bebeğime kavuşurum belirtilerim göğüs ucumda hasassiyet ve mantar oldum
Bugün daha 10.gün canım pozitif çıkardada iğne etkisi olabiliyor 14 yada 15.gün yapman lazım kesin sonuç için

Bugün daha 10.gün canım pozitif çıkardada iğne etkisi olabiliyor 14 yada 15.gün yapman lazım kesin sonuç için
Haklısın ama sabırızım baya ilk denememiz. 3 olgun yumurtam vardı ondan dolayı umutluyum ama olumsuz sonuçlarda var ondan dolayı biran önce öğrenmek istiyorum :)

Haklısın ama sabırızım baya ilk denememiz. 3 olgun yumurtam vardı ondan dolayı umutluyum ama olumsuz sonuçlarda var ondan dolayı biran önce öğrenmek istiyorum :)
Seni anlayabiliyorum benimde ilk denemem bugün 11.gün test yaptım ama öylesine çünkü sonuç kesin değil en net sonucu 14.gün alırım iki gündür silik pozitif çıkıyor

Seni anlayabiliyorum benimde ilk denemem bugün 11.gün test yaptım ama öylesine çünkü sonuç kesin değil en net sonucu 14.gün alırım iki gündür silik pozitif çıkıyor
Yaaa inşallah sağlıkla bebeğine kavuşursun, belirti var mı ? Birde kaç yumurtan vardı

Bir yumurtam vardı solda mide yanması ve bel ağrısı var sende var mı
Bel ağrısı var hafif, göğüs ucum büyüdü ve acıyor kasığımda arada adet sancısı gibi ağrı oluyor. Birde belirtiden mi yoksa kullandığım şeylerden mi bilmiyorum ama vajinal mantar oldum iğneden sonra

Bel ağrısı var hafif, göğüs ucum büyüdü ve acıyor kasığımda arada adet sancısı gibi ağrı oluyor. Birde belirtiden mi yoksa kullandığım şeylerden mi bilmiyorum ama vajinal mantar oldum iğneden sonra
İnşallah bu ay güzel haberler alırız iki bayram olur bize ❤️😊

Aynı gün iğne olmuşuz benimde bugün 11.gün zaman geçmiyor ya bide bugün ve dün test yaptım silikti hala geçmedi galiba etkisi
Belki de çoktan gitmiştirr ki inşallah canımmmm hayırlı haberler veririz inşallah pazartesi kan verebilirsin dedi doktorum sende ver istersen belli olur benim aşırı kasık batmalarım başladı sanki regli gelecek gibi ama hayırlısı diyorum Rabbım ne derse o 🌸

Kizlar aksam 10 da yaptim ignenin 10.gunu fakat bende sanmiyorum igne etkisi oldugunu sag kasigim cok agriyor sizce gebelik var mi

Eklentiler

• 16815045257075399511456356609920.jpg
    16815045257075399511456356609920.jpg
    168,5 KB · Görüntüleme: 38
Belki de çoktan gitmiştirr ki inşallah canımmmm hayırlı haberler veririz inşallah pazartesi kan verebilirsin dedi doktorum sende ver istersen belli olur benim aşırı kasık batmalarım başladı sanki regli gelecek gibi ama hayırlısı diyorum Rabbım ne derse o 🌸
Pazartesi test yapıcam canım çıkarsa kan veririm

X