Çatlatma iğnesi ile gebelik

Yazdıklarınızı okudum konuya ortadan giriyorum kusura bakmayın, klomen ve çatlatma iğnesi ile ben de hamile kalamadım. Ama sonra aşılama yaptırdım tuttu. Tüp bebekten önce bir kez de aşılama mı deneseniz acaba, çünkü tüp bebek aşamaları biraz daha zor.. Benim ilk çocuğum tüp bebek. Gittiğim doktor başka hiçbir şey denemeden tüp bebek yapmıştı bana. Aşılama ile olan bebeğimi kaybettim bu ay tekrar deniyoruz.. Umarım hepimizin sonucu hayırlı ve olumlu olur
Merhaba canım. Yumurta takibinden sonra bebek olmazsa aşılama yaptıracağım cnm.
Kaybın için üzgünüm, basın sağ olsun. Insallah yeniden bebek müjdesi ile mujdelenirsin. Hamile kalabiliyorsun. Bu çok güzel birsey. Insallah bundan sonra sağlıklı gebeliklerin olur 😍

Merhaba canım. Yumurta takibinden sonra bebek olmazsa aşılama yaptıracağım cnm.
Kaybın için üzgünüm, basın sağ olsun. Insallah yeniden bebek müjdesi ile mujdelenirsin. Hamile kalabiliyorsun. Bu çok güzel birsey. Insallah bundan sonra sağlıklı gebeliklerin olur 😍
Güzel dileklerin için teşekkür ediyorum canım.. Yaşamayan anlamıyor.. Bu süreçte burda olmak en azından birbirini anlayan insanlarla derdini ve sürecini paylaşmak gerçekten çok güzel.. Bu güzel haberleri hepimiz birbirimize verelim inşallah şu mübarek ayda en büyük dileğim bu..

Kızlarrr selam
Doktorum 10 adet femara kullandırdı sonra da yumurta çatlatma iğnesi vurdum 36 saat sonra ilişki dedi ancak 60 saat sonrasında olduk
Bayramdan önce test istedii
Umarım geç birliktelikten kaynaklı olumsuzluk yaşamam :KK43:
Çatlatma iğnesi sonrası sıfır ağrı olması normal mi

Kızlarrr selam
Doktorum 10 adet femara kullandırdı sonra da yumurta çatlatma iğnesi vurdum 36 saat sonra ilişki dedi ancak 60 saat sonrasında olduk
Bayramdan önce test istedii
Umarım geç birliktelikten kaynaklı olumsuzluk yaşamam :KK43:
Çatlatma iğnesi sonrası sıfır ağrı olması normal mi
34-36. Saat sonra çatlıyor 24 saat canlı kalıyor.. Umarım pozitif sonucu görürsünüz

Kızlar merhaba, benim çatlatma iğnesi sonrasi 11.Günüm kan testi vermemi önerir misiniz olsa 12. Günde çıkar mı sizce

Kızlar benimde 3 gün önce aşılama yapıldı.bugün çok şiddetli adet sancım var.bu normalmi ağrı bacaklarıma vuruyor.birde çatlatma iğnesi kaç gün sonra geçiyor.

X