Çatlatma iğnesi ile gebelik

Merhaba ,sonucunuzu merak ettim hiç test yaptınız mı ? İnşallah bebek vardır 🤲
Geçenlerde trendyoldan toplu testlerden almıştım iki kez yaptım negatif çıktı o iğneden 8 ve 9. Gündü o yüzden daha da yapmadım moralim bozuldu internetten de araştırıyorum eğer iğne tutmazsa 14 gün sonra adet olunuyormuş ama adet de olmadım bugün 16. Günüm

Geçenlerde trendyoldan toplu testlerden almıştım iki kez yaptım negatif çıktı o iğneden 8 ve 9. Gündü o yüzden daha da yapmadım moralim bozuldu internetten de araştırıyorum eğer iğne tutmazsa 14 gün sonra adet olunuyormuş ama adet de olmadım bugün 16. Günüm
İnşallah vardır ,ben de 1 Nisan da iğne oldum ilk iğnem olduğu için bilmiyorum.Normal bat 19 Nisan o yüzden acaba diyorum adet olmazsam 20 ,21 Nisan da mı test yapsam .

İnşallah vardır ,ben de 1 Nisan da iğne oldum ilk iğnem olduğu için bilmiyorum.Normal bat 19 Nisan o yüzden acaba diyorum adet olmazsam 20 ,21 Nisan da mı test yapsam .
Valla ben sabrediyorum 4 gün kaldı direk doktorda yaptırıcam canım çünkü kandaki kadar net çıkmıyormuş testler

Canım bence yarın yeniden test yap16.günde çıkar

Kızlar bana da klomen ya da çatlama iğnesi hakkında bilgi verir misiniz. Çünkü bulunduğum yerde imkanlar çok kısıtlı. Doktora gideceğim ama Doktorunuz neye göre bu iğneyi ilacı veriyor. Ben doktora ne demeliyim. Ovulasyon testi kullandım bir ara yumurtlamayı çoğu zaman yakaladım ama sadece sol taraftan yumurtlama oluyor. Doktorlar hiç beni takibe almadı bugüne kadar 😭

X