Çatlatma iğnesi ile gebelik

Bugün 11.gündü testte hafif çizgi vardı pazartesiye kadar yapıcam test pazarteside pozitif olursa inşallah kan vericem şuan bel ağrım ve mide bulantım var
Benim de 10.gun silik cizgi cikti sabah gece sag kasigimin batmasindan uyuyamadim desem yeridir sanirim pazartesi test veririm 💖

Belki de çoktan gitmiştirr ki inşallah canımmmm hayırlı haberler veririz inşallah pazartesi kan verebilirsin dedi doktorum sende ver istersen belli olur benim aşırı kasık batmalarım başladı sanki regli gelecek gibi ama hayırlısı diyorum Rabbım ne derse o 🌸
Ben de ignenin 11.gunumdeyim kasiklarim agriyor batiyor testim de pozitif birkac gun daha verip kan vericem

Ben de ignenin 11.gunumdeyim kasiklarim agriyor batiyor testim de pozitif birkac gun daha verip kan vericem
Kasık ağrısı hiç geçmiyor canım ya benimde normaldir herhalde ya adet ağrısıdır ya bebiş herhalde 🙏🌸 pazartesi test ver sende istersen hayırlı haberlerini alalım inşallah 🙏🌸

Merhaba bugün testiniz nasıl çıktı akşama göre koyulaşma varmı acaba
Dun sabah yaptigim test ustteki asagidaki ise bu sabah fotografta gozukmuyor bile bi cekemedim :)

Eklentiler

• 16815497693213300119373102406934.jpg
    16815497693213300119373102406934.jpg
    153,9 KB · Görüntüleme: 46
Insallah ikimizde hepimiz guzel haberler alalim kendimi temizlige verdimmm
canım ağır işler yapma şuan bolca dinlenmen gereken bi zaman kendine bi uğraş bul el işi olur ben bıyama kitabı aldım evi süpürüp silip boş kaldıkça onunla uğraştım 15 gün nasıl geçti anlamadım bile belki şuan gebesindir bebişe zarar gelmesin

canım ağır işler yapma şuan bolca dinlenmen gereken bi zaman kendine bi uğraş bul el işi olur ben bıyama kitabı aldım evi süpürüp silip boş kaldıkça onunla uğraştım 15 gün nasıl geçti anlamadım bile belki şuan gebesindir bebişe zarar gelmesin
Ben bir de ogretmenim hic bos vaktim olmuyor anca hafta sonlari temizlik yapabiliyorum doktorum da kafani dagit dedi de son 3 gun artik hayirlisiyla bugun kasik agrim var yine bu sefer solda :)

X