Canlar esimin ailesi bu sekilde ben mi abartiyorum :(((((

Arayip ta sevipte aileyi ilgi görmemek tuhaflık evet tuhafım sizde şu kocasının ailesini sevmeyen insanlardan birisiniz kötü yorum.yaparak çok mu üsluplu olduğunuzu düşünüyorsunuz
Yine olaya kendi açınızdan bakıyorsunuz. Siz arayınca seviyorsunuz onlar aramayınca sevmiyorlar, yani telefon aramalarını ölçü alıyorsunuz sevgi için. Kocanın ailesini sevmek, ben sizi her gün arayayım siz de beni arayın demek değil niye anlamıyorsunuz? Konuşmayı sevmemek veya az konuşmak suç mu size göre? Diğer gelinlerle can ciğer olup sizi dışlamıyorlar ki, onlara da aynılarmış. Beni arayacaklar çünkü ben istiyorum mu diyorsunuz? Empati yapın, siz de kayınvalide görümce gibi olabilirdiniz. Tam tersi onlar sizi her gün her an arayıp konuşmak isteyebilirdi ama siz istemeyebilirdiniz. Mutlu olur muydunuz böyle?

Şu Whatsap durumlarına bir ben mi ayar oluyorum?

Bir de onda da mı beğenme çıkmış. Bu olsun, instagram durum olsun hepsi çok gereksiz. İnsanlari ben merkezci, reklam sever ruhlara büründürüyor.
Paylasa bilirsin ama başkalarının begenip begenmedi yada takip etmediginin peşine düşmezsin direk hedef almazsin yani çocuk gibi tavirlar gereksiz

Hmm hem görmeyen hem duymayan kayin validen demek seni aramiyor. Durumlarini gorup begenmiyor.

Acilen psikologa gidin.

Bak sen :)) Gayet düzgün bi soru sordum hanımefendi. Sizin aileniz eşinizi arıyor mu sık sık? Ne var bunda gereksizlik? Aramıyor herhalde.
Benim annem evet arar esimi oğlum diye arada arar sorar doğal olarak mesele aramamalari değil daha bir suru sey var da doldugum için bunları yazdım eksik olduğu için konu basit gibi gelmiş olabilur

Sevilen bir gelin olmak bir başarı değildir, kimse size madalyon takmayacak , eş ailesi beni çok sever ( teyzeler , halalar, kuzenler ve diğerleri) ama mesafeli ve sınırlıyız, size göre sevilmek sık sık görüşmek dip dibe olmak mi , bu beklentiler çok saçma...

Kendine gel kimse seni aramak zorunda değil. Sen onların çocuğu değilsin.

Hmm hem görmeyen hem duymayan kayin validen demek seni aramiyor. Durumlarini gorup begenmiyor.

Acilen psikologa gidin.
Aynen oyle oğlunu arıyor beni aramıyor niye takıldın bu kadar bence iyi insan olmayı dene üslubuna dikkat et burda psikoloğa görünmesi gereken insan da sensin ayrıca insanları üzerek kötülükten beslenen bir insansin belli ki kaynanam için durumlarımı görüp beğenmiyor demedim Ayrıca iyi okumamışsin

Yahu kötü gelin ne alaka Şimdi ben eşimin ailesi ile saygılı bir şekilde mesafeli görüşüyorum diye kötü gelin miyim , eğer iyi olmak sürekli aramaksa çok saçma ve sıkıcı, ne konuşcam hergun eş ailesi ile , ben de babasız büyüdüm ama sizi zerre anlayamadın, zorla millete iyi gelin olmaya çalışmak falan , ilginç...

Dip dibe değiliz başka şehirdeyiz ama insan uzaktan aranmak ister geliniyim bende aramalarını beklemem suç mu kötü mü

Hala linclemeye devam ediyosun ben üslubumu yine bozmucam zorla niye iyi gelin olayım neyse oyum ama insanlar demekki uzak kalmak istiyo

Evet bence konu sahibi hakli. Kadin koklayarak arayabilirdi gelinini. Ezelin kör annesini hatirlayin. Kiyafetini koklayarak Ezel'in kendi oglu oldugunu anlamisti. Bence bu kaynana gercekten gelinine deger vermiyor. Verse gozu gormese de arardi.

Evet bence konu sahibi hakli. Kadin koklayarak arayabilirdi gelinini. Ezelin kör annesini hatirlayin. Kiyafetini koklayarak Ezel'in kendi oglu oldugunu anlamisti. Bence bu kaynana gercekten gelinine deger vermiyor. Verse gozu gormese de arardi.
Dalga geçerek komik olduğunu mu sanıyorsun bak sen acaba oğlunu nasıl ariyor bu kadın enteresan

Bir suru yorum var size abarttiginizi soyleyen. Her birine verecek cevabiniz var. O zaman "sizce" diye sormayin konu sahibi. Biz sizi gaza getirmeyecegiz. Cunku abartiyorsunuz.
Abartı veya değil.demekki doldum sizinle paylaşmak istedim linclemeden yazsalar bende ona göre insanlara cevap veririm herkesin saygısı duyması gerek bana taş atana ben gul.uzatamam kusura bakma madem ki abartiyorum herkes üslubunca yazsin kötü yazmak demek doğruyu söylemek demek değil biraz tatlı dilin kimseye zarar olmaz diye düşünüyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…