Canlar esimin ailesi bu sekilde ben mi abartiyorum :(((((

duygu7434

Üye
Kayıtlı Üye
21 Şubat 2023
512
-26
28
Ya arkadaşlar içimi dökmek istiyorum artık çok sıkıldım eşimin ailesinden başka şehirdeler ve o kadar ilgisizler degisikler ki artık yoruldum annesi fazla goremiyo duyamıyo telefonda sıraya koymuş o şekilde arayabiliyor oğlunu ariyo hep beni aramiyo dün aradı mesela önce gorumcem aradı eşimi bende yanindaydim eşimin bana dedi ki seni aramadım uyumussundur diye dedi bende biz beraber uyuyup uyanıyoruz dedim kendi kendime kızdım esim de anlamı yüzümüz düştü kaynanamda hemen noldu moraliniz mi bozuk bisey mi oldu dedi hemen görüntülü konuşurken bende ne olabilir ki dedim whatsap durumlarima bakıp ta beğenmezler bakmazlar aramazlar hic bende dayanamadim bu sabah hepsini sildim eşime anlattım sen farketmiyor musun dedim farkettim seninle hiç ilgilenmiyolar kalplerini en sonunda büyük kıracam ama beddua almak istemiyorum diyo esim telefonlarını bile acmiyo bende isterdim can ciğer olalım degisikler ben mi abartıyorum sizce bide çocuk istiyoruz hayal kuruyoruz gorumcem aradı dedimki çocuk olunca odasını boyucaz dedim ne gerek var siz oturmucaksnzki kenara para koyun dedi sonra siz geziyorsunuz ama doğru dedi annesi göremiyorum kimin aradığını seni arayamıyorum duyo her haftasonu oğlunu ariyo isteykeb oğlum evdemisin calisiyomusun diye offff

Eş ailesine kafanızda kurmaya ayıracağınız zamanı biraz dil bilgisi çalışmaya ayırsanız fena olmaz Bir tane noktalama işareti, paragraf yok upuzun yazıda. Çok canciğer olasınız var madem siz arayabilirsiniz. Abartıyorsunuz ayrıca iyi olunca ne geçecek elinize? Bir zahmet oğullarıyla da kıyaslamayın kendinizi. Oğlunu aramasıyla gelinini araması nasıl bir olabilir? Rahatsız olduğunuz şeyleri de surat asıp yok bir şey demek yerine sorulduğunda eşinize şikayet etmekten ziyade muhatabıyla konuşun.

Ne kadar işsiz, boş bir insansın konu sahibi. Allah eşine sabır versin.

Seni niye arasınlar ki oğulları varken? Bence olması gereken bu. İçli dişli olunca çok sorun çıkıyor. Eşin niye açmıyor telefonlarını şaka heralde. Kendinizden büyük insanlar sizi aramadı diye kalplerini mi kıracaksınız? Yazık çok yazık bu nasıl kalp bu nasıl vicdan. Eşinede ailesinede çok üzüldüm.

Niye kötü yorumlar yapiyosunuz yani bende gelinleriyim ben sürekli arıyorum onlar neden böyle davranıyorlar onu anlamıyorum kötü yorum yapmak için yapiyosunuz ben burda derdimi paylaşmak istedim

Kitap okumanızı, belgesel izlemenizi yada bir işe girip çalışmanızı tavsiye ediyorum.
Güzel dilimizde çeşitli yazım kuralları var. Bir ara bakarsanız sevinirim. Hem size meşgale olur.

Allah kaynana ve görümceye sabır versin. Arasalar suç, aramasalar suç.
Gidin kendi aileniz ilgilensin sizinle. Bundan başka derdiniz olmasın inşaallah.

Burda bana dil bilgisi verecek en son insansin burda dil bilgisi konusu açmadım ona takilacagina empatini gelistir yapıcı olmayı dene hemen suçlama insanları bilmeden ben ailesini arıyorum surekli kendi ailen gibi görüp adım atıyorum durduk yerde böyle yapiyolar esim oğluysa bende gelinleriyim

Su yorumlara bakıyorum da siz bence hepiniz aynı grupsunuz istediğiniz kadar kotuleyin sizle.daha fazla.muhatap olmucam burda dil.bilgisi eğitimi verecek en son insansin bana

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…