Canlar esimin ailesi bu sekilde ben mi abartiyorum :(((((

içli dışlı olmak o kadar iyi degil bence.ayrica ilgisizlikten yapmadiklarini dusunuyorum oglu oldugu icin ariorlar ve ikinizi bir goruyorlar bence gayet normal bir durum.sizden cekindikleri icin belkide bu sekilde yaklasiyorlar.biraz daha iyi niyetli olabilirsiniz.seytanin vesveselerine kulak vermeyin evliliginize zarar gelmesin.esinizide doldurmayin ailesine karsi onlari boyle kabul edin
Haklısın da iş
Amacım üzmek değildi ki üzüldüysen kendi adıma özür dilerim.
Eş ailesiyle sürekli olarak konuşmak istemeyen kişiler saygısız olmuyor bu arada.
Eş ailesini çok sevebilirsin eminim onlarda seviyordur ama sevgi olunca sürekli arayacakları anlamına gelmiyor. Siz eşinizle zaten bir bütünsünüz ha eşinizi aramış ha sizi ne fark eder ki? Hiç mi aramıyorlar sizi? Bence az da olsa arıyorlardır ki olması gereken de bu mesafe her zaman bazı konularda iyidir. Ufak tefek konulara kafanızı yorup ne kendinizi yıpratın ne de eş ailesiyle aranızı bozun. Ailenin yapısı böyle demek ki. Senin ailen her gün seni değil de eşini arıyor mu mesela?
Haklısın oyle tabikide doğru ama doldum işte burda paylaşmak istedim

takılma görümcw kv gidiklerine insanı hasta ediyorlar.
Hiç konuşma ve bunu sağlığın için yap.
Madem yok sayıyorlar, yok saydıklari insanda onları yok sayacak.
Günün sonunda siz de aynı tavsiyeyi verdiniz. Ruh hastaları dedikleriniz de aynı şeyi yazdı. Cevap yazacaksan yaz diyorsunuz da anlaşılamayan okunmayan şeye nasıl cevap yazalım? Siz bir kuruma dilekçe yazarken ordinaryus musun profesör müsün ruh hastası, ben nasıl istersem öyle yazarım diyebiliyor musunuz?

Hayatınızda başka önemli şeyler yok mu?
Eş ailesi beni aramadı diye, durumlarımı beğenmedi diye triplere girmek,numaralarını silmek çok çocukça.
Eşinizle denk gelicne konuşursunuz, biter gider.
Niye insanlardan size kötülük ediyorlarmis gibi bahsediyorsunuz?
Eşiniz ne diyerek kıracak yaşlı annesinin kalbini?
Kendinize meşgale bulun, dert aramayın

Arayip ta sevipte aileyi ilgi görmemek tuhaflık evet tuhafım sizde şu kocasının ailesini sevmeyen insanlardan birisiniz kötü yorum.yaparak çok mu üsluplu olduğunuzu düşünüyorsunuz
Yanlış kişiyi alıntıladın :KK53: da bence milletle polemiğe girme, banlanacaksın sonunda 🥲

Ben herkes değilim neden ailesinden kaciyim bence sen çok kotusun
Ne alaka yahu , ben bu evliliği sadece eşimle yaşamak için yaptım, ailesi zorunlu bir şekilde akrabalık yaptığım insanlar , bayramda seyranda görürüm o kadar , siz çok tuhafsınız, eşinizin ailesine yapışmışsınız, adamlar istemiyor işte, hayatımda ilk defa eş ailesine yapışıp bu denli dert eden birini görüyorum, millet eş ailesinden kilometrelerce uzakta yaşamak için can atıyor, herkes bireysel rahat bir hayat istiyor ama siz dipdibe yapışık bir ilişkiyi istiyorsunuz, sizin durumunuz pek normal değil galiba çok yanlızlık çekmişsiniz daha önceleri, bu insan açlığının başka manası olamaz ...

Arayip ta sevipte aileyi ilgi görmemek tuhaflık evet tuhafım sizde şu kocasının ailesini sevmeyen insanlardan birisiniz kötü yorum.yaparak çok mu üsluplu olduğunuzu düşünüyorsunuz
Siz koca ailesini seviyorsunuz da ne oluyor, onlar sizi istemiyor işte, zorla güzellik olmaz ...

Ne alaka yahu , ben bu evliliği sadece eşimle yaşamak için yaptım, ailesi zorunlu bir şekilde akrabalık yaptığım insanlar , bayramda seyranda görürüm o kadar , siz çok tuhafsınız, eşinizin ailesine yapışmışsınız, adamlar istemiyor işte, hayatımda ilk defa eş ailesine yapışıp bu denli dert eden birini görüyorum, millet eş ailesinden kilometrelerce uzakta yaşamak için can atıyor, herkes bireysel rahat bir hayat istiyor ama siz dipdibe yapışık bir ilişkiyi istiyorsunuz, sizin durumunuz pek normal değil galiba çok yanlızlık çekmişsiniz daha önceleri, bu insan açlığının başka manası olamaz ...
Neden kendi ailem gibi görüyorum.bu yakışıklık mi oluyor.uzak durunca normal sevince anormal.mi oluyor yaklaşmayana zorla.tabikide yaklasmam zorla ama yazdığım gibi iyi olmak isterdim dedim sadece evet ben babasız büyüdüm ve geniş bir ailem olsun istedim insanlarının hayatlarını bilmeden insanlari linclemeyin üzmeyin insan olsun azıcık. Hayatı ezbere yaşamayın başkalarının yaptığını ben yapmak zorunda değilim ben kötü gelin neden olayım

Arayanlara laf söyleyip tavir aliyorsunuz k.v neden sizi arasın siz arayın cok seviyor çok merak ediyorsaniz insanlarin işi gücü yok derdi tasasi yok sizin watsap durumunumu takip etsin kaç yaşındasınız 15 yada 16 gereksiz yorumlariniz tavırlarınız maalesef
Şu Whatsap durumlarına bir ben mi ayar oluyorum?

Bir de onda da mı beğenme çıkmış. Bu olsun, instagram durum olsun hepsi çok gereksiz. İnsanlari ben merkezci, reklam sever ruhlara büründürüyor.

En güzeli yok sayanı, hiçlik gibi davranıp umursamamak.
Silin her yerden eşinizi aradıklarında, sizinle iletişime geçtiklerinde mesafeli soğuk kısa cümlelerde geçiştirin.
Hayır bu saçma davranışlarla ellerine ne geçiyor bilmiyorum.
Söylediklerini yaptım zaten bak kendine söylüyorsun ama bana yaptıkların saçma diyosun bende artık.mesafe koydum sildim zaten

Bu kayınvalideler ne yapsın? Arasalar suç oluyor aramasalar suç oluyor :KK70:
Kız kardeşimin kayınvalidesi 7/24 telde , kardeşim çıldırmış durumda , acaba kardeşimin kayınvalidesini konu sahibine mi yönlendirsek napsak 😅 2 günde hayatından bezer ..

Günün sonunda siz de aynı tavsiyeyi verdiniz. Ruh hastaları dedikleriniz de aynı şeyi yazdı. Cevap yazacaksan yaz diyorsunuz da anlaşılamayan okunmayan şeye nasıl cevap yazalım? Siz bir kuruma dilekçe yazarken ordinaryus musun profesör müsün ruh hastası, ben nasıl istersem öyle yazarım diyebiliyor musunuz?
Sorun sizde ben gayette okuduğumu anladım.
Herkesin eğitim seviyesi bir mi, görüyon diyen teyzenin ne yapıyorsun kızım dediğini anlıyorsak konu sahibi sümerlerden doğma tablete yazı yazarken kk’ya konu açmıyor.
Anlamak isteyen anlar.

X