Canlar esimin ailesi bu sekilde ben mi abartiyorum :(((((

Dip dibe değiliz başka şehirdeyiz ama insan uzaktan aranmak ister geliniyim bende aramalarını beklemem suç mu kötü mü
Valla çok değişik bir psikolojiniz var , seni darlayan bir kv olsa bu saçma düşüncelerden hemen vazgeçerdin , kız kardeşimin kayınvalidesi onu hergun arayarak sürekli taciz ediyor, nereye gittin , kim geldi, kim gitti resmen cinnetlik, keşke senin Kayinvaliden kız kardeşimde onunki de sende olsaydı keşke, sana benim kız kardeşimin kayınvalidesini yollayabilir miyiz , o da samimi sizin gibi dipdibe olmak ve hergun aranmak isteyen bir gelin istiyor 🤣

Hahahaha senin gibi değilim emin ol bence sen insanlık dersi al olurmu insanlığını gelistir
Size bir sürü yorum geldi ve benzer yorumlar hepsi aynı şeyi söylüyor bence sıkıntı karşındakinin insanlığı olmamalı demekki ben hataliyim diye sorgulamalisin durumu. Sadece size değil diğerlerinide aramıyorlarmış. İnsanların huylarını değiştiremezsiniz. Veya aramiyorlar diye onları suclayamazsiniz. Kimse sizi linçlemedi kendinizi o kadarda nimetten saymayın bence.

Haklısın da insanın zoruna gidiyo en güzeli takmamak aslında sorun aramamak değil Bi sürü konu varda belki saçma şeyler ama cok doldum laf sokuyolar hep Bi sürü şey işte oyuzden sizinle paylaşmak istedim biraz taktım:KK43:

Size takıntınızla mutluluklar. Zira benim çocuk bakmam lazım. Nasılsa takacak bir şey olmayınca bunu bulup takılmışsınız ne desek boş.

Bence bosverin. Takılmaya değecek bisey bile yok ortada. Sizle mesafe kurmaya çalışıyorlar. Belki kafalariniz uymuyor. Ya da aklına gelmiyor. Ben de anneme gittigimde kaynanami aramak aklıma gelmez o arar nasilsin napionuZ die zaten 2 gün sonra gelcem aramasina gerek yok bence. Yani şunu demeye çalışıyorum. Akillarina da gelmiyor olabilir.
Çok haklısın işte saçma ama dert ettim kendime belki benim gibi olan varsa anlar diye düşündüm bende mesafe koydum zaten :)

Size bir sürü yorum geldi ve benzer yorumlar hepsi aynı şeyi söylüyor bence sıkıntı karşındakinin insanlığı olmamalı demekki ben hataliyim diye sorgulamalisin durumu. Sadece size değil diğerlerinide aramıyorlarmış. İnsanların huylarını değiştiremezsiniz. Veya aramiyorlar diye onları suclayamazsiniz. Kimse sizi linçlemedi kendinizi o kadarda nimetten saymayın bence.
Evet belki hatalı olabilirim anlatamadığım bir sürü şey var diğer gelinlerine neler yaptılar ve gelinler bana sende zamanla anlcaksin dediler ben sadece ufak kısımlarını yazdim.belki sacma veya degil herkes eleştirebilir bilir ama kötü yorum yaparak değil taş atana gül.uzatamam bende doğal.olarak nimetten saymayın diyosun ve hala yorum yaziyosun her lafının birinde bir kötüleme çabası var hala devam ediyorsun

Ya arkadaşlar içimi dökmek istiyorum artık çok sıkıldım eşimin ailesinden başka şehirdeler ve o kadar ilgisizler degisikler ki artık yoruldum annesi fazla goremiyo duyamıyo telefonda sıraya koymuş o şekilde arayabiliyor oğlunu ariyo hep beni aramiyo dün aradı mesela önce gorumcem aradı eşimi bende yanindaydim eşimin bana dedi ki seni aramadım uyumussundur diye dedi bende biz beraber uyuyup uyanıyoruz dedim kendi kendime kızdım esim de anlamı yüzümüz düştü kaynanamda hemen noldu moraliniz mi bozuk bisey mi oldu dedi hemen görüntülü konuşurken bende ne olabilir ki dedim whatsap durumlarima bakıp ta beğenmezler bakmazlar aramazlar hic bende dayanamadim bu sabah hepsini sildim eşime anlattım sen farketmiyor musun dedim farkettim seninle hiç ilgilenmiyolar kalplerini en sonunda büyük kıracam ama beddua almak istemiyorum diyo esim telefonlarını bile acmiyo bende isterdim can ciğer olalım degisikler ben mi abartıyorum sizce bide çocuk istiyoruz hayal kuruyoruz gorumcem aradı dedimki çocuk olunca odasını boyucaz dedim ne gerek var siz oturmucaksnzki kenara para koyun dedi sonra siz geziyorsunuz ama doğru dedi annesi göremiyorum kimin aradığını seni arayamıyorum duyo her haftasonu oğlunu ariyo isteykeb oğlum evdemisin calisiyomusun diye offff
Ay allah başka dert vermesin

Aileden bir kişi aranınca aile aranmış sayılır. Neden ikinizi ayrı ayrı arasınlar ki. Ben eşimin ailedinden kimseyi aramam, onlar da beni aramaz, Eşim de aynı şekilde. Ve biz aslında birbirimizi çok severiz, görüştüğümüzde can ciğer oluruz, sabahlara kadar uyumadan sohbet ederiz. Aranmak çok da bir şey ifade etmiyor. Hasta olur, bir sıkıntı olur diğerleri de aranır ama bütün aile bireylerini tek tek aramak çok anlamsız yaaaa. Her gün aranan arama beklenen de şikayetçi aranmayan da, yaranılmaz insanlara vallahi

Ekleme: vatsap ya da sosyal medya hikayelerine bakmak hiç adetim değildir, umurumda da olmaz. Benim gibi çok insan olduğunu da biliyorum. Biri benim numaramı rehberinden silse o da umurumda olmaz, hatta haberim de olmaz, gereksiz işler bunlar.

Aynen oyle oğlunu arıyor beni aramıyor niye takıldın bu kadar bence iyi insan olmayı dene üslubuna dikkat et burda psikoloğa görünmesi gereken insan da sensin ayrıca insanları üzerek kötülükten beslenen bir insansin belli ki kaynanam için durumlarımı görüp beğenmiyor demedim Ayrıca iyi okumamışsin
Oglunu ezberlemis ariyor, seni ezberleyememis aramiyor. Hos ben olsam bende aramam seni. O da muhtemelen sevmemis seni aramiyor. Zira sebebi cok açık

Ay allah başka dert vermesin

Aileden bir kişi aranınca aile aranmış sayılır. Neden ikinizi ayrı ayrı arasınlar ki. Ben eşimin ailedinden kimseyi aramam, onlar da beni aramaz, Eşim de aynı şekilde. Ve biz aslında birbirimizi çok severiz, görüştüğümüzde can ciğer oluruz, sabahlara kadar uyumadan sohbet ederiz. Aranmak çok da bir şey ifade etmiyor. Hasta olur, bir sıkıntı olur diğerleri de aranır ama bütün aile bireylerini tek tek aramak çok anlamsız yaaaa. Her gün aranan arama beklenen de şikayetçi aranmayan da, yaranılmaz insanlara vallahi
Yav öyle ama benim gorumcem diğer gelini için de dedi bana sevmiyorum bak mesafedeyim diye şimdi aynısını bana yapıyor bende doğal.olarak öyle.dusundum

Abartı veya değil.demekki doldum sizinle paylaşmak istedim linclemeden yazsalar bende ona göre insanlara cevap veririm herkesin saygısı duyması gerek bana taş atana ben gul.uzatamam kusura bakma madem ki abartiyorum herkes üslubunca yazsin kötü yazmak demek doğruyu söylemek demek değil biraz tatlı dilin kimseye zarar olmaz diye düşünüyorum
Tatlim abartiyorsun cocuk yap can sikintisindan yasli bir kadina sarmissin. En hayirli kayinvalide uzak kayinvalidedir. Anladin mi kuzum? Aile apartmaninda yasayan bir gelin olsan cildirmistin simdiye. Turk aile yapisi gelinleri farkli gorur. Sen sanslisin tatlim. Bye.

Oglunu ezberlemis ariyor, seni ezberleyememis aramiyor. Hos ben olsam bende aramam seni. O da muhtemelen sevmemis seni aramiyor. Zira sebebi cok açık
Sen kötülükten beslenen aciz zavallı bir insansin kendini insanlığını bir geliştir insanları tanımadan yorum yapma

Evet belki hatalı olabilirim anlatamadığım bir sürü şey var diğer gelinlerine neler yaptılar ve gelinler bana sende zamanla anlcaksin dediler ben sadece ufak kısımlarını yazdim.belki sacma veya degil herkes eleştirebilir bilir ama kötü yorum yaparak değil taş atana gül.uzatamam bende doğal.olarak nimetten saymayın diyosun ve hala yorum yaziyosun her lafının birinde bir kötüleme çabası var hala devam ediyorsun
Tamam işte kardeşim böyle kvden uzak durmak senin için daha iyi değil mi? Bırak aramasinlar dert mi arıyorsun başına. Birde ufak kısmı yazdim diyorsun eee aramasinlar iyi işte. (Ayrıca istediğim zaman istediğim konuya cevap yazarım soru soruyorsan cevabını alırsın ha beğenmezsende kendin bilirsin.)

Tatlim abartiyorsun cocuk yap can sikintisindan yasli bir kadina sarmissin. En hayirli kayinvalide uzak kayinvalidedir. Anladin mi kuzum? Aile apartmaninda yasayan bir gelin olsan cildirmistin simdiye. Turk aile yapisi gelinleri farkli gorur. Sen sanslisin tatlim. Bye.
Durduk yere neden sarayım benim kaynanam diğer gelinini hamileyken evden kovmuş insan herseyi anlatamam tabiki oyzuden insanları yargılamayın hemen

Tamam işte kardeşim böyle kvden uzak durmak senin için daha iyi değil mi? Bırak aramasinlar dert mi arıyorsun başına. Birde ufak kısmı yazdim diyorsun eee aramasinlar iyi işte. (Ayrıca istediğim zaman istediğim konuya cevap yazarım soru soruyorsan cevabını alırsın ha beğenmezsende kendin bilirsin.)
Kotu yorum yapmana gerek yok güzel şekilde cevap verirsin karşıdan da güzel cevap alırsın konu kapanır insanları üzmeye kırmaya gerek yok

Durduk yere neden sarayım benim kaynanam diğer gelinini hamileyken evden kovmuş insan herseyi anlatamam tabiki oyzuden insanları yargılamayın hemen
Kadın gelinleri istemiyor evinden kovmuş daha napsın kadın, düşün yakasından bari son demlerini huzur içinde yaşasın kadıncağız 😅 KV Olunca ilerde ben 🤣🤣

X